320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
    Lõpuks, Mazurkevitši näos Floras on ilmunud heatehnika ja tarkpeaga noorkaitsja.
    Üldiselt peaks Taskal see ju veel parem olema. Lisaks veel väljakunägemine - mees ju keskpoolikuna U21-s tegutsenud.

    Kommentaar


      KARDAN, et Floras Mazurkevitši kohta võib korduda "andekate Sidorenkovi ning Kuresoo lugu": otsekoheseks palluriks moondumine (järkjärguline)

      Kommentaar


        Nojah lolli jäjekindlusega topin jälle oma pilte üles viimastest mängudest - Levadia , Vapruse ja Skontoga. Lisaks ülesvõtted ka Eesti-Vene mängust. Äkki kellegile pakub huvi.http://ugla.pri.ee/

        Kommentaar


          Algselt postitas uvv Vaata postitust
          Urmar, ma tean seda. Ma ei pea silmas rahalist ressursi.
          Eilset mängu kohapeal vaadanuna tundub mulle, et Flora fännid peaks hakkama klubi juhtkonna väljavahetamist nõudma. See klubi, mis ei ole võidule orienteeritud ei ole spordiklubi vaid sotsiaalameti allasutus. FC kasutamine Flora nimes on eksitav ja lõhnab piletimüügi puhul petuse järele. "Mängumehed" särkides 7 ja 25 ... Oo-jaa.
          Nagu kommenteeris mu üks Eesti jalgpallist mitte väga pidav inimene: ETV tegi ajalugu ja näitas telekast 90. minuti jooksul muru kasvamist.
          Minu arvates oli tegu hea mänguga. Need, kes jalgpallist midagi ei pea, mis nendega ikka teha? Las elavad edasi.

          Kommentaar


            Algselt postitas uvv Vaata postitust
            Eilset mängu kohapeal vaadanuna tundub mulle, et Flora fännid peaks hakkama klubi juhtkonna väljavahetamist nõudma.
            Keda (perekonnanimed) sa arvad "klubi juhtkonna" all ?

            Flora fännid (välja arvatud kaks 11-13 a. fänni, kes aplodeerisid florakatele) lahkusid fännisektori lõppuvile korraga. Mitte keegi fännidest vilistas või avaldas (verbaalselt) negatiivseid emotsioone.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
              Flora fännid (välja arvatud kaks 11-13 a. fänni, kes aplodeerisid florakatele) lahkusid fännisektori lõppuvile korraga. Mitte keegi fännidest vilistas või avaldas (verbaalselt) negatiivseid emotsioone.
              Eestlastel ei ole üldiselt kombeks omadele vilistada. Kunagi Balti turniiril lauldi pärast hävitavat ja järjekordset pakki (toona vist Leedule) täiesti ennestunustavalt pärast kohtumise lõppu mängijaid oodates ja neid ka hiljem nähes "Eesti maailmameister". Minugi jaoks arusaamatu.

              Samas Flora kohtumisel polnud viga midagi ja vilet poleks põhjust olnud lasta. Oma taseme mängisid nad välja, asi lihtsalt selles, et see tase pole teab kui kõrge.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                naudin Martini piedeeti:"see tase pole teab kui kõrge."
                delikaatsemalt väljenduda oleks raske vist.

                Mul on peas keerelnud ammu üks küsimus ja mul on kahju, et siis kui võimalus oli, ma seda otse ei küsinud. Kas Flora sees eksisteerib mingigi sisuline diskussioon klubi arendamise osas? Kas leidub üldse teistsugust arvamust, kui klubi presidendi oma? Ma mõtlen siis sellist arvamust, mida juletakse sõnastada, mida argumenteerides esitatakse ja siis kusagil koosolekul kaalutakse? Mulle tundub, et klubi mainele teeks selliste arvamuste paljususe avalik esitamine ainult head.
                Oleme ausad, käesolev klubi- ja koondisehooaeg paiskab ilmselt Eesti jalgpalli avaliku arvamuse silmis võrreldes eelmise ja üleeelmise aasta eufooriaga ikka hea mitme aasta võrra tagasi.
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  Algselt postitas uvv Vaata postitust
                  naudin Martini piedeeti:"see tase pole teab kui kõrge."
                  delikaatsemalt väljenduda oleks raske vist.

                  Mul on peas keerelnud ammu üks küsimus ja mul on kahju, et siis kui võimalus oli, ma seda otse ei küsinud. Kas Flora sees eksisteerib mingigi sisuline diskussioon klubi arendamise osas? Kas leidub üldse teistsugust arvamust, kui klubi presidendi oma? Ma mõtlen siis sellist arvamust, mida juletakse sõnastada, mida argumenteerides esitatakse ja siis kusagil koosolekul kaalutakse? Mulle tundub, et klubi mainele teeks selliste arvamuste paljususe avalik esitamine ainult head.
                  Oleme ausad, käesolev klubi- ja koondisehooaeg paiskab ilmselt Eesti jalgpalli avaliku arvamuse silmis võrreldes eelmise ja üleeelmise aasta eufooriaga ikka hea mitme aasta võrra tagasi.

                  aastad pole ju vennad
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ugla Vaata postitust
                    Nojah lolli jäjekindlusega topin jälle oma pilte üles viimastest mängudest - Levadia , Vapruse ja Skontoga. Lisaks ülesvõtted ka Eesti-Vene mängust. Äkki kellegile pakub huvi.http://ugla.pri.ee/
                    Tänasest Tulevik-Flora mängust ootaks küll pilte, et kui lähed kohale ja teed neid, siis oleks väga hea meel neid näha pärast

                    Kommentaar


                      kellelgi mingeid pilte pole mängust pakkuda? tahaks neid Flora uusi vorme ka mängusituatsioonis näha...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Homie Vaata postitust
                        kellelgi mingeid pilte pole mängust pakkuda? tahaks neid Flora uusi vorme ka mängusituatsioonis näha...
                        TV-st nägid igaljuhul äärmiselt Celtic lookalike välja

                        Kommentaar


                          Orgla pani täna küll hea mängu. Eriti numpsik oli teine koll

                          Kommentaar


                            Ilusad särgid
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              viikmäe värv oli patuga pooleks, võttes rinnaga palli maha lendas see sealt edasi tal vastu kätt, poleks lennanud poleks ta palli kätte ka saanud, ei tea kas see käe asi oli tal tahtlik või mitte aga tõsi asi on see et väravat poleks siis olnud, kohtunikul oli seda ka äärmiselt raske näha. ühe viskas flora ise endale ja ühe lõi viikmäe käega värava seega tasa

                              orgla imes endale selle palli sisse

                              Kommentaar


                                Tulime eile tanki alt välja. Esimese poolaja järgi seda küll poleks uskunud aga elu näitab ,et faneral on meie vastu sama sündroom jätkuvalt. See tähendab ,et suurt eduseisu ei oska nad hoida. Faneral on korralik ründeliin ja keskväli aga kaitses lekib täiega. Sharajev ja ma ei tunnegi neid kõiki aga väga nõrgad. Ka Mikk jääb ikkagi jõuliste ründajatega hätta ja lõpus oli Faneral juba midagi paanika laadset kaitses.
                                Udu hakkab tasapisi vormi jõudma eile jõudis joosta ja lõi värava No ja muidugi Suomi poika Juha oli järjekordselt meeskonna parim.Tema ilusast karistuslöögist saime indu juurde. Telesh pani omale müüri nii tobedalt ette No ja Orgla!!!.Meistriliiga väravavaht!!! Huvitav kaua Flora mõtleb omale väravavahte ilma treenerita kasvatada? Täielik absurditeater ja Narvas läheb hulluks sellise kogenematu ja väheste oskustega vennaga.
                                Vaatamata liiga tippmängule oli juba ette teada ,et rahvast ei tule. Põhjused teadagi- vähene huvi ,külm ilm(oli tõesti). Aga ei viitsi pikalt sellest heietada.Selleks on teine teema.
                                Teisipäeval on meil ees dessant Narva.Ilmselt mängitakse jälle tollel rõvedal kunstmurul aga ,mis teha ,kui suurel linnal paremat pakkuda ei ole. Eile sai paar sõna räägitud Transi presidendi Burdakoviga ja ta ei olnud isegi selles veel päris kindel,kas Trans saab sel hooajal UEFA mängu kodus pidada või mitte. Teatavasti pole neil ju staadion vajalikus korras. Kahju aga nii see on.
                                Igatahes tuleb teisipäeval vihane andmine ,kus favoriit on kahjuks kodumeeskond. Kui me suudame oma jõudu korralikult mängu lõpuni jagada siis võib sealtki hea resultaadiga tagasi tulla.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X