320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Koguni kolm FC Flora eeldatavat staari haigestusid vahetult enne lahingut. Nendeks haigeteks osutusid Karel Voolaid, Pasi Rautiainen ja Marko Kristal. Kuid õnneks oli abi kohe kiirelt leitav, ületundidest kisti eemale Eesti Jalgpalli Liidus ametis olevad Jelle Goes, Urmas Kirs ja Dmitri Skiperski.
    Tohoh oli jah. Sorry ma ei lugenud korralikult

    Kommentaar


      Algselt postitas Beaf Vaata postitust
      Tohoh oli jah. Sorry ma ei lugenud korralikult
      ma arvan et sa ei saanud lihtsalt aru

      Kommentaar


        Huvitav fakt: 5 tänast väravavahti 10-st on mänginud Meistriliigas ka FC Flora eest.

        Kommentaar


          No mida see flora teeb? :O
          See on juba liiga hale, mis toimub. Nii Kalevil kui Tartul on vära reaalne šanss neist varsti mööda tõusta ja sinna jääda.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            pole zahhot pole väravaid
            name of the game- FOOTBALL

            Kommentaar


              Algselt postitas Maekas Vaata postitust
              No mida see flora teeb? :O
              See on juba liiga hale, mis toimub. Nii Kalevil kui Tartul on vära reaalne šanss neist varsti mööda tõusta ja sinna jääda.
              Jalgpalli nad nüd küll vist ei mängi
              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



              Ken Lee tulibu dibu douchoo

              Kommentaar


                Appikene. Häbi Flora 0-6

                Kommentaar


                  No see on küll nüüd häbiväärne tulemus. Isegi Tulevik ei saanud Levadia käest nii hullult.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Erko Vaata postitust
                    No see on küll nüüd häbiväärne tulemus. Isegi Tulevik ei saanud Levadia käest nii hullult.
                    Ning tulemuse järgi sai Ajax võõrsil Narva vastu ka paremini hakkama. Floras peab miskit muutuma ning ruttu.
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      A Pohlak "Tähtis ei ole tulemus vaid areng!"






                      nja eestikoondise kandidaadid olid suurepärased nagu ikka....masendavad mehed

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                        A Pohlak "Tähtis ei ole tulemus vaid areng!"






                        nja eestikoondise kandidaadid olid suurepärased nagu ikka....masendavad mehed
                        Njah, noortest ma ei tea.. aga esindusmeeskond pole küll arenenud. Juu siis need väljamüüdud mehed oli ikkagi liiga suur pauk florale..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                          Njah, noortest ma ei tea.. aga esindusmeeskond pole küll arenenud. Juu siis need väljamüüdud mehed oli ikkagi liiga suur pauk florale..
                          Slava jama on suure löögi klubile jätnud.
                          Üldiselt huvitaks midn säärane värk, et millal tehakse koolituskeskusest üks tõeline meeskond?
                          Kahju kohe Pasist, et ta peab mängima seal noortetreenerit.
                          Üldiselt ootan mina, et Pasi saadaks muidusööjad ilusti Tulevikku ning paneks mängu noormehed, kes tõesti tahavad mängida. Soovitav oleks ka sõpru klubisse toov asjapulk muu töö peale saata.

                          Kommentaar


                            Aksalul oli suht sitt päev
                            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                            Ken Lee tulibu dibu douchoo

                            Kommentaar


                              Algselt postitas TheGunners Vaata postitust
                              Aksalul oli suht sitt päev

                              Nu sorry kui lased löögi jalgadevahelt sellisel tasemel
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Slava jama on suure löögi klubile jätnud.
                                Üldiselt huvitaks midn säärane värk, et millal tehakse koolituskeskusest üks tõeline meeskond?
                                Kahju kohe Pasist, et ta peab mängima seal noortetreenerit.
                                Üldiselt ootan mina, et Pasi saadaks muidusööjad ilusti Tulevikku ning paneks mängu noormehed, kes tõesti tahavad mängida. Soovitav oleks ka sõpru klubisse toov asjapulk muu töö peale saata.
                                Slava all mõtled ikka Zahhovaikot?
                                -Kas Florat ei saa ta sellepärast aidata ennem, kui UEFA'st mingi teade tuleb?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X