320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Nu sorry kui lased löögi jalgadevahelt sellisel tasemel
    Premiumis saaks kõvasti selline mees pragada, aga mis sa teed. Flora tase on nagu ta on

    Kommentaar


      Algselt postitas Beaf Vaata postitust
      Slava all mõtled ikka Zahhovaikot?
      -Kas Florat ei saa ta sellepärast aidata ennem, kui UEFA'st mingi teade tuleb?
      Selle asjaga tegeleb ikka Fifa ja enne laenulepingu lõppu ehk enne juuli algust ei saa ta vist mängida jah, sest ennem lõpeb laenuleping selle Naftaklubiga ära, kui Fifa paberimärijad midagi tegema hakkavad
      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



      Ken Lee tulibu dibu douchoo

      Kommentaar


        Algselt postitas TheGunners Vaata postitust
        Selle asjaga tegeleb ikka Fifa ja enne laenulepingu lõppu ehk enne juuli algust ei saa ta vist mängida jah, sest ennem lõpeb laenuleping selle Naftaklubiga ära, kui Fifa paberimärijad midagi tegema hakkavad
        Sorry jah. Aga selline reegel Meistriliigas on, et käimasoleval hooajal ei tohi enda meeskonda täiendada, aga see ei puutu siia jah?
        Tore kui ta Florasse mängima saab.
        Aga muide slava viibib praegu eestis ve?Harjutab floraga?

        Kommentaar


          Algselt postitas Beaf Vaata postitust
          Sorry jah. Aga selline reegel Meistriliigas on, et käimasoleval hooajal ei tohi enda meeskonda täiendada, aga see ei puutu siia jah?
          Tore kui ta Florasse mängima saab.
          Aga muide slava viibib praegu eestis ve?Harjutab floraga?
          Ei puutu jah, aga kui isegi puutuks, siis Pohlak väänaks neid seaduseid nii, et Slava saaks ikka mängida Flora eest.
          Ta vist isegi hatjutab Floraga, kuigi ma pole päris kaua aega temast midagi kuulnud.
          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



          Ken Lee tulibu dibu douchoo

          Kommentaar


            Paegu vähemalt mina vajaksin küll Postimehelt sellist artiklit uuesti,et <<Kus oled, mis teed Zahovaiko>>

            Kommentaar


              Kas Flora juhtkond astus siis tagasi?
              Ma ei ole paar tundi uudiseid lugenud.
              14. september 2006, Tallinn

              Kommentaar


                Algselt postitas uvv Vaata postitust
                Kas Flora juhtkond astus siis tagasi?
                Ma ei ole paar tundi uudiseid lugenud.
                Juhtkonnast ei tea, aga Rautiaisele see ei meeldinud

                Kommentaar


                  Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                  Paegu vähemalt mina vajaksin küll Postimehelt sellist artiklit uuesti,et <<Kus oled, mis teed Zahovaiko>>
                  Ma usun, et järgnev lõik ütleb nii mõndagi
                  Eesti A-koondis - Eesti U21-koondis 3:0 (2:0, 0:0, 1:0, 0:0)
                  Mängiti 4 x 22,5 minutit.

                  Peakohtunik Aivar Israel

                  Väravad: 13. Sergei Terehhov, 17. Liivo Leetma, 55. Kristen Viikmäe
                  Hoiatus: 77. Eino Puri

                  EESTI A koondis: Mart Poom (46. Mihkel Aksalu), Erko Saviauk, Sander Post, Alo Bärengrub, Andrei Sidorenkov, Gert Kams (67. Mati Lember), Liivo Leetma, Ragnar Klavan, Sergei Terehhov, Enver Jääger (46. Vjatšeslav Zahovaiko), Oliver Konsa (23. Kristen Viikmäe).

                  EESTI U21 koondis: Stanislav Pedõk (46. Aiko Orgla), Anton Aristov, Siim Roops, Martin Taska, Kauri Siim (46. Henri Erti), Miroslav Rõškevitš (67. Eino Puri), Kaupo Margusonov (46. Rait Kuusk), Jürgen Kuresoo (46. Markus Jürgenson), Mihail Ištšuk (46. Andrei Šadrin), Tõnis Kaukvere (46. Ken Kallaste), Kaimar Saag (46. Aleksandr Kulatšenko)
                  Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                  Ken Lee tulibu dibu douchoo

                  Kommentaar


                    Seda mina teadsin. Aga tahan teada, et kas treenib flooraga?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                      Seda mina teadsin. Aga tahan teada, et kas treenib flooraga?
                      Jah treenib ja jutul lõpp.Nimelt treenivad ka Poom ja Klavan Floraga. Juhuks kui sa seda kusagil küsima peaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Jah treenib ja jutul lõpp.Nimelt treenivad ka Poom ja Klavan Floraga. Juhuks kui sa seda kusagil küsima peaks.
                        Seda ka kahjuks teadsin, proovin uudistega ikka kursis ennast hoida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Soovitav oleks ka sõpru klubisse toov asjapulk muu töö peale saata.
                          Kle, Pras-äkki ütled ka kes see pulk on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Warren Vaata postitust
                            Kle, Pras-äkki ütled ka kes see pulk on?
                            Jätan omale õiguse vaikida.
                            Mine tea milleks see kaotus hea oli.

                            Kommentaar


                              No eilne suhkam oli isegi minu pikaajalise Flora f&#228;nniksolemise aja jooksul vist k&#245;ige suurem. M&#245;ned aastad tagasi saime Arenal, Narva k&#228;est 6-1 siis m&#228;ngis Narvas Tarmo Kiink ,kes l&#245;i oma esimese Meistriliiga v&#228;rava.
                              Millegi p&#228;rast oli kaotus aimatav ,kuid totaalset lagunemist ja sellost skoori k&#252;ll ei oodanud.
                              Me ei saanud hakkama &#252;heski liini ega elemendis. Fanera tegi ,mis tahtis . Kontrollis t&#228;ielikult keskv&#228;lja ja l&#252;psis r&#252;nnakul kaitsjaid. Ebakindlalt m&#228;ngis Aksalu .Vaid Hakola ja Reim &#252;ritasid aga kahjuks ei olnud teistest abi.
                              Miks on Kuresoo nailteks U-21 koondises? &#214;elge mulle palun!!!! Kas ainult selle p&#228;rast ,et ta oli v&#245;i on ,ma t&#228;pselt ei oskagi defineerida, andekas m&#228;ngija. V&#245;i selle p&#228;rast ,et m&#228;ngib Floras ja teda &#252;ritatakse kunagi maha m&#252;&#252;a?
                              Aga Taska ja Roops on ju samuti U-21 koondise vennad. OK! Roops oli pikka aega vigane pole vormis. Aga siis krt. pole m&#245;tet teda ka sellises m&#228;ngus sisse panna ja 25 minuti p&#228;rast Posti vastu v&#228;lja vahetada. Post on meil ,kes? R&#252;nadaja v&#245;i kaitsja? Mina enam aru ei saa ja vaevalt ,et Sander ise ka aru saab!
                              N&#252;&#252;d on selge ,et Flora sel aastal medalitele ei m&#228;ngi Kas suudetakase Balti Liiga kohast kinni hoida? Ei maksa illusioone luua ja Slavat taga nutta.Kui ta &#252;kskord ka m&#228;ngima hakkab siis v&#245;tab veel t&#252;kk aega enne ,kui hoo sisse saab.
                              Flora n&#245;rkuses on palju p&#245;hjuseid.Me ju n&#228;eme ,kuidas on esimesed kolm klubi komplekteeritud ja ,kuidas on meie olikord. Levadia ,TVMK ,Trans on kompl. vanadest ja noortest l&#228;bi segi Ja see annab ka tulemuse. K&#245;ik ,kes mingil p&#245;hjusel on Florast l&#228;inud on oma uutes klubides ilusti m&#228;ngima hakanud. Miks viimasel aja paremad Eesti noorm&#228;ngijad ei taha minna m&#228;ngima Florasse?. Flora &#252;ritab l&#228;bi ajada ainult omade ja veel m&#245;ne noore sisseostu abil ,kes seal miinimumpalgal viitsivad konutada. Saage mehed aru ,et nii me v&#228;lja ei vea .
                              Sttadioni laenu peab tagasi maksma vist veel v&#228;ga kaua. Kas me nii kaua peamegi ootama,et klubi saaks korralikult komplekteeritud ja suudaks ,kas v&#245;i Eestis midagi korda saata?
                              &#220;hel meie k&#245;ige tublimal f&#228;nnitaril oli eile s&#252;nnip&#228;ev! Kahju oli temast . Me k&#245;ik lootsime ,et ta saab kena s&#252;nnp&#228;eva kingi. Sai aga hoopis shoki!
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Minul on Florast, &#245;igemini k&#252;ll Flora kauaaegsetest f&#228;nnidest suisa kahju. P&#228;ris imelikud asjad s&#252;nnivad praegu Flora s&#252;steemis kui Tuleviku peatreener Lelov kaotab enesevalitsemise ja saadetakse 43. minutil platsi &#228;&#228;rest minema. Ilmselt s&#252;steem ei toimi praegu kuigi &#245;litatult ja kui see tekkinud kriis veelgi s&#252;veneb, tuleb teha kiiresti Flora juhtkonnas muudatusi, sest muidu annavad f&#228;nnid omapoolse panuse ehk ei tule enam staadionile, mis on meeskonnale k&#245;ige suurem karistus. Pealegi kuna sellistel asjadel on teada-tuntud v&#245;ime progresseeruda siis ma ei oska ennustada, kuidas l&#245;pevad Eesti rahvuskoondise j&#228;rgmised kvalifikatsioonim&#228;ngud Inglismaa ja Horvaatia vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X