320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
    olin just sel hetkel korra eemal ja kordust ei näita.grrr
    Aksalu lõi äärest palli puhtaks, see langes keskplatsil vastase jalale - too põrutas täiega peale. Aksalu jõudis kolli- tegi väga ilusa tõrje (tahapoole hüpates). Tõrjutud pall langes meie kaitse jalale, kes ümber pööras ja palli vastase ründele andis. Too lõi karistusala seest lati alla.

    Kommentaar


      Tra küll Aksalu on ikka paras idikas
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        Tra küll Aksalu on ikka paras idikas
        Mis see aksalu siis tegi? pigem see kaitse - kurat teab kes, on paras idikas.

        Kommentaar


          Aksalu väljalöök oli nagu oli, vähemalt suutis enda sita korda teha. Kaitsja eksis rängemini. Kes too oli üldse?

          Kommentaar


            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
            Aksalu lõi äärest palli puhtaks, see langes keskplatsil vastase jalale - too põrutas täiega peale. Aksalu jõudis kolli- tegi väga ilusa tõrje (tahapoole hüpates). Tõrjutud pall langes meie kaitse jalale, kes ümber pööras ja palli vastase ründele andis. Too lõi karistusala seest lati alla.
            tundus, et tõrjet polnud, vaid pall läks latti (vähemalt kommentaatorid ütlesid nii) ja sealt põrkas allasele vist, kes andis siis norrakale uuesti ja lähemalt proovida

            Kommentaar


              Idikas, pelmeen... minge vaadake peeglisse parem. Valerenga mees vajutas ikka väga täpselt ja tundus tõesti, et Aksalu sai näpud vahele, aga no kaitsja oli küll... ise ei tahtnud kohe ära lüüa? Samas ega seda vastuväravat ka eriti kusagilt ei paistnud, mõned võimalused nagu olid, aga üldiselt suht uimane mäng Flora poolt.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas dobermann Vaata postitust
                tundus, et tõrjet polnud, vaid pall läks latti ja sealt põrkas allasele vist, kes andis siis norrakale uuesti ja lähemalt proovida
                noh sorry ma ei tea, kordust ei näita, esimese laksuga aru ei saand..

                aga ikkagi allase kala pigem jah

                Kommentaar


                  Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                  Mis see aksalu siis tegi? pigem see kaitse - kurat teab kes, on paras idikas.

                  Ehk vaatasid kuhu ta palli lõi,muidugi üritas ja parandas oma sita aga see ei ole vabandus,sellisel tasemel.Temast hakkas jama pihta ju,igatahes teenimatu võit.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Ehk vaatasid kuhu ta palli lõi,muidugi üritas ja parandas oma sita aga see ei ole vabandus,sellisel tasemel.Temast hakkas jama pihta ju,igatahes teenimatu võit.
                    no ma ei tea, mulle tundus, et enamuse flora tase oli kohati nõmedalt madal - eriti vastuvõtud ja seinasöödud.

                    aga noh, täissüüd ma aksalule siiski ei langetaks.

                    teenimatu vist küll, aga ega flora poleks ka võitu väärind. korralik 0:0 viik oleks vist kõige õiglasem olnud.

                    Kommentaar


                      Kui minnakse lõpus väravat püüdma, siis peab väravavaht kaugemale välja tulema ja ta tuli oma ülesandega väravast väljas toime, need asjad mis ta ennem tegi olid vead pigem see lõpp oli lihtsalt liiga ründava mängu paratamatus.

                      Kommentaar


                        Ei midagi uut päikese all - jälle jäi pisut õnnest vajaka! Kaua see kestab veel - aasta, 5 aastat, 10 ... http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=240575

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lennat Vaata postitust
                          Ei midagi uut päikese all - jälle jäi pisut õnnest vajaka! Kaua see kestab veel - aasta, 5 aastat, 10 ... http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=240575
                          eelmisel aastal ju oli õnne.

                          Kommentaar


                            Lahedad kommid teil siin, sõimate kõiki ja kõike. Käige mängudel ja vähem möla.
                            Flora oli supper!!! Mäng oli hea ja reis mega!!!
                            Tervitused Flora fännidele ja täna 16.00 Faehlmanni 27!
                            Norras elavad trollid ja vargad.
                            Ehk saame oma lipu ka tagasi, dhl abiks ilmselt
                            Aga Kunni kott ja sallid ilmselt jäädavalt trollidemaal.

                            Kommentaar


                              Mis juhtus siis, Sen?

                              Vale lennu peale läks?

                              Varastati ära?
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                                Mis juhtus siis, Sen?

                                Vale lennu peale läks?

                                Varastati ära?
                                hotellis pandi trepikotta kuivama ja varsti enam polnud seda. aga helistati ja nüüd on teada et see ikka hotellis on ja kuidagi saab ikka kätte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X