320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga mis Kunni koti ja salliga juhtus?
    slimm.ee

    Kommentaar


      Vait caesar
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Urmar või keegi. Saate mulle meilile martin.shmutov@postimees.ee panna korraliku kvaliteediga Flora logo?
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Urmar või keegi. Saate mulle meilile martin.shmutov@postimees.ee panna korraliku kvaliteediga Flora logo?
          mul ei ole, aga äkki Siim oskab

          Kommentaar


            Nonii - tänasel Ajaxi mängul, oli esimene poolaeg kohal koondise peatreener ja abitreener (teist poolaega läksid vaatama Levadia vs Kuressaare mängu)
            Teine poolaeg käputäis Flora fänne (korrektsuse nimel, jõudsid esimese poolaja lõpus)
            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

            Kommentaar


              Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
              Nonii - tänasel Ajaxi mängul, oli esimene poolaeg kohal koondise peatreener ja abitreener (teist poolaega läksid vaatama Levadia vs Kuressaare mängu)
              Teine poolaeg käputäis Flora fänne (korrektsuse nimel, jõudsid esimese poolaja lõpus)
              millist ajaxi mängijat nad vaatasid? flora mehi nad ometi ei saand vaatama minna

              Kommentaar


                Ma tõesti ei tea keda nad vaatasid. :P
                Kuid kõige kõvemini seletas Kivisild Jennsenile Pedõki kohta, et seda Sa ei tunne, selle ostsid nad alles Vaprsusest.

                PS Mängus jäi tunne, et Florakad justkui mängisid ameerika jalgpalli - üritasid palliga väravasse joosta, kaugemalt löögid läksid kõrgelt ja kaugelt mööda
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                  Ma tõesti ei tea keda nad vaatasid. :P
                  Kuid kõige kõvemini seletas Kivisild Jennsenile Pedõki kohta, et seda Sa ei tunne, selle ostsid nad alles Vaprsusest.

                  PS Mängus jäi tunne, et Florakad justkui mängisid ameerika jalgpalli - üritasid palliga väravasse joosta, kaugemalt löögid läksid kõrgelt ja kaugelt mööda
                  kas kivisild seletas ka seda et flora mehi peab hulgi koondisesse võtma et tasakaalustada koondist nagu jelle seda seletas?

                  Kommentaar


                    Sellist juttu mina ei kuulnud.
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      eestimees võta oma flora foobia ja pohlaku foobia ja kao nendega minema siit!!!!!

                      Kommentaar


                        Urmar (vist) viitas küll Flora lehel, kuid paneme ehk siia ka:
                        Titaanide heitlus – Quattromed võõrustab Tartus Florat
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                          kas kivisild seletas ka seda et flora mehi peab hulgi koondisesse võtma et tasakaalustada koondist nagu jelle seda seletas?
                          Homsel presskonverentsil Viggo räägib (vist) kutselehe koostamise põhiprintsiibist.

                          Kommentaar


                            Põhiprintsiib on teha Florast koondise jaoks baas klubi, sellepärast Kivisild käiski Kasahhis kätt proovimas. Koondise omanikuks saab Aivar Pohlak jah riik müüb koondise maha. Sats1 ja eestimees peavad vist kahjuks migreeruma lootes leida kuskilt lähedalt riigist demokraatliku jalgpalli. Ma olen kuulnud, et Venemaal pidi demokraatia väga heal tasemel olema, kindlasti pole seal koondis metsikult ühe klubi pallureid täis nagu meie Eesti koondis on pilgeni flora omadest.

                            Kommentaar


                              äitäh Martin!
                              Parim jalkaeelvaade mida lugenud olen
                              Quattromedi trumbiks pean vist antud hetkel huumorit ning Sander Posti
                              Last edited by -mirko-; 13.08.07, 10:45. Põhjus: vale sõnastus

                              Kommentaar


                                "Titaanide heitlus – Quattromed võõrustab Tartus Florat
                                13.08.2007
                                Eesti nõelas 65. minutil. Marko Kristal söötis Andres Operile, too põgenes täiskiirusel Frank de Boeri ja Mario Melchioti eest. Pall keerutas Edwin van der Sari võrku nii kaunilt, et telekanal Eurosport valis Operi tabamuse koguni päeva ilusaimaks. "
                                Küsimus. Miks ülavolev tekst asjasse puutub?
                                Ps. Kas väravat on kuskilt võimalik näha?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X