320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui tähelepanelikult uurida, on tasemel Division 3 kokku 24 alagruppi
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Jajah, kaks rida.

      Kommentaar


        Juha Hakola: "Sain Hispaaniast väärt kogemuse

        Kommentaar


          Noo flora ikka 2.kohas kinni...Rõõm kuulda.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Hei, kas Floral ei ole ehk mängitada noori ja näljaseid?
            Vaatasin Slavat Kalevi vastu. Kaheteistkümnest üks. Pole just kõige krõbedam tulemus müügimeeste ja projektijuhtide võistkonna vastu.
            14. september 2006, Tallinn

            Kommentaar


              Need müügimehed on võitnud näiteks Levadiat ja Transi. Kas käisid siis Kasahhis, et ei mäleta.

              Kommentaar


                Muidugi on võitnud. Ja seda mängu Levadiaga vaatasin ma pealt ka.
                Mulle lihtsalt meenus teie klubi presidendi jutt sellest, et võõrmängijate toomine ei ole enamasti kuidagi põhjendatud. Ja ma olen temaga absoluutselt nõus, sest sellises liigas, kus kõige suurema klubi eest mängib sarnase kvaliteediga ründaja, ei ole väärt meestel tõesti midagi teha. Ainus küsimus on, et miks teie president sellisel asjal sündida laseb.

                PS Kasahhist. See oli eelmisel aastal. Alma-Ata lennujaamas (öösel kell pool kolm) oli eriti äge kohtumine - Kasahhi jalgpallikoondis sõitis valikmängule Portugaliga. Kuna mehed istusid seal samas, siis tegin ühega neist juttu ka.
                Oli arusaadavatel põhjustel eriti hästi kursis Eesti jalgpallikoondise käekäiguga. Olid vaadanud ka Eesti mängu Portugaliga. Vanad olid tiba närvis, sest Frankfurti läks Alma-Atast lennuk vahemaandumisega Astanas. Viimases olevat peatus 3,5 tundi, lennukist selle aja sees maha ei lastavat.
                Kasahhi oli äge.
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  Lapäeval tuleb tõsine lahing Levadiaga ja meil on suur shanss neid ära kottida ja veelgi lähemale tulla. Meistritiitel pole veel läinud .Levadia tegelb rohkem musta metalliga ,kui kullaga ehk õnnestub viimase ringiga kuld endale näpsata.
                  Mäng Ajaxiga näitas ,et praegu pole metallivarastel just paremad päevad ja meie oleme oma mängu järjest parandanud.
                  Igatahes põnevaks läheb ,kui me ka laupäeval võidame ja seda ma usun.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Hästi öeldud Kunn. Võit tuleb!
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      Floralastele teadmiseks, et Rautiainen ei sõlminud lepingut Soome kõrgliigaklubiga HJK.
                      Ot. Sõlmisid lepingu hoopis Muurineniga, kes juhendas 1999 aastal samuti HJK ja oli ka koondise peatreener.

                      Kommentaar


                        FC Flora: 21-Aksalu, 9-Zahovaiko, 6-Reim, 14-Allas, 11-Sidorenkov, 15-Mošnikov (79. 16-Taska), 13-Sirevicius, 5-Bärengrub, 8-Hakola, 4-Viikmäe (79. 19-Kams), 3-Talimaa.

                        Reim #6, Allas #14, Viikmäe #4, mis seal Floras toimunud on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Homie Vaata postitust
                          FC Flora: 21-Aksalu, 9-Zahovaiko, 6-Reim, 14-Allas, 11-Sidorenkov, 15-Mošnikov (79. 16-Taska), 13-Sirevicius, 5-Bärengrub, 8-Hakola, 4-Viikmäe (79. 19-Kams), 3-Talimaa.

                          Reim #6, Allas #14, Viikmäe #4, mis seal Floras toimunud on?
                          Kuna triibuliste särkidega ei saanud mängida, siis kasutati eelmise hooaja valgeid.

                          Kommentaar


                            Laupäevase mängu tulemuses olen muidugi kergelt pettunud aga ,mis seal ikka põdeda. Järgmisel hooajal tuleb kindlalt kuld võtta ja see eesmärk tuleb juba hooaja alguses maha hüüda aga mitte nii nagu sel aastal ,kus jahuti mingit ebamäärast juttu. Meie mäng on kogu aeg paranenud ja loodetavasti läheb nüüd selle hooga lõpuni. Kuld on meie jaoks kahjuks läinud.
                            Kas keegi teab ,kus homne karikamäng peetakse? Kas oli Laagri staadion või ma eksin?
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Kas keegi teab ,kus homne karikamäng peetakse? Kas oli Laagri staadion või ma eksin?

                              Kommentaar


                                Kus kohas see Laagri staadion täpselt asub üldse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X