320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuulge tõesti!
    Tabasalu mehed tunduvad kuidagi eriti kibestunud, mis te lootsite võita, või mis?
    Krt nautind mängu ja olnud uhked, et korralikult vastu panite ja kombes.
    on's vaja nüüd mark enestel maha teha?
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
      Mokk maha. Kahju küll, et Sinu tiim koatas, aga siin mingite seriaalidega teemat risustama hakata pole kah vaja.
      Kle ole hästi rahulik.
      Flora fännid võiks endale selgeks teha mis on fännamine mitte vabandusi tuua miks ei viitsinud end kohale vedada. Ja ütleme, et millestki siin kahju ja kibestumist küll pole - super mäng, heal statal, hea satsi vastu, tulemus polnud kõige hullem...Ja ma arvan, et kaotus polnud kellegile suur üllatus peale Pilli, kes lubas euromängud tabasallu tuua ja kes oli kindlasti mängu parim!!! Ma arvan et pealtvaatajad nõustuvad
      Ma usun et Zaz sai ka vastuse.

      Kommentaar


        [QUOTE=nr 10;826560]
        Ja ma arvan, et kaotus polnud kellegile suur üllatus peale Pilli, kes lubas euromängud tabasallu tuua ja kes oli kindlasti mängu parim!!!
        QUOTE]

        Hehh, Riho Pill nägi seal statal välja nagu väike laps. Mine tee jõudu, Riks!
        slimm.ee

        Kommentaar


          "Flora fännid võiks endale selgeks teha, mis on fännamine" Haa, sinust tuleks raamat kirjutada.
          On's veel tiime kelle poolehoidajd igal mängul kohal käivad, nii kodus, kui Võõrsil. Lätis, Narvas, Kuressaares või kus iganes, kasvõi viiekesi, aga on kohal. Ära tule ütlema meile, et Me peaks fännamise selgeks tegema.

          See on su jonnakus, mis Sind siia kirjutama sunnib.
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sen Vaata postitust
            kuule 10, rahune maha
            Saa nüüd üle et eile Flora 3-nda satsi käest ainult 6-0 pähe saite
            ja oleme ausad, ega seal eile midagi vaadata küll ei olnud
            2 poolaeg tabasalu vennad ainult sõitsid Florakatele sisse ja kui Kalda natuke näpuga puudutas seda tabasalukat siis see muidugi kukkus nagu niidetult maha. Kohtunik ei näinud ka seda situatsiooni aga nähes mänguvälises olukorras sinist pikali siis andis kohe Kaldale punase, head näitlejad seal tabasalus. Ja peale pidevat sissesõitmist oleks võinud need tabasalukad ka vabandada aga nojah.
            Kalda üritas peaga lüüa vastast..sai pihta või mitte ebasportlik käitumine ja pessu minek...ja mille ees me vabandame....kedagi vigaseks ei sõidetud ...mänguolukorras mahatõmbamine on kohtuniku otsustada mis edasi saab....
            Mina nimetaks seda niipidi ...kui Tabasalu 2 mängib Flora nn 3 ga 0-6 siis pole üldse paha tulemus...
            Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

            Kommentaar


              Algselt postitas nr 10 Vaata postitust
              aaa et Floral on siis kahte liiki fännid - supermängude ja tavamängude fännid? Aga kas nad koos mingeid mänge ka tohivad fännata või on see niimoodi paika pandud et kindlal mängul kindlad fännid? Et kui tavamängu fännid tulevad supermängule fännama siis saavad mingid trahvid vms...
              Ma pakun et sa käisid Eesti-Inglismaa koondise mängu vaatamas aga Eesti-Montenegro mängu mitte. Kumba leeri sa seega kuulud?

              Kommentaar


                Algselt postitas ek Vaata postitust
                Ma pakun et sa käisid Eesti-Inglismaa koondise mängu vaatamas aga Eesti-Montenegro mängu mitte. Kumba leeri sa seega kuulud?
                hmmm... mitte kohe aru ei saa millest sa räägid ja mis puutub eesti koondis florasse??? Käisin mõlemat mängu vaatamas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas nr 10 Vaata postitust
                  hmmm... mitte kohe aru ei saa millest sa räägid ja mis puutub eesti koondis florasse??? Käisin mõlemat mängu vaatamas.
                  Loe see 3 korda uuesti läbi ja kui sa ikka aru ei saa, siis sa oled ikka päris juhm.
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    [QUOTE=caesar112;826563]
                    Algselt postitas nr 10 Vaata postitust
                    Ja ma arvan, et kaotus polnud kellegile suur üllatus peale Pilli, kes lubas euromängud tabasallu tuua ja kes oli kindlasti mängu parim!!!
                    QUOTE]

                    Hehh, Riho Pill nägi seal statal välja nagu väike laps. Mine tee jõudu, Riks!
                    Luban,et teen, aga millal sa viimati 50m ilma puhkamata järjest läbisid???
                    Mine jookse metsas

                    Kommentaar


                      Kõvad postitused on need, et miks me kaitses olime, et me lõhkusime ja olime veel ulbed ka???No ma ei tea...haige
                      Olge nüüd rahulikud, suht mannetuks läheb see värk siin....ma arvan,et koik on rahul-flora sai edasi ja meie arenal pallida.

                      Kommentaar


                        Oli muru hea?

                        Ma jooksin ka seal platsi ääres ja katsusin muru, tundus jube auklik.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sosku Vaata postitust
                          Aga kodanik Kalda tõestas taas oma äärmiselt ebastabiilset närvikava. Kõigepealt üritas trahvikastis väga läbinähtava simuleerimisega penaltit teenida ja kohe järgmisel rünnakul sõitis mehel katus täielikult ära. Miks peab üks mängija, kelle meeskond on 6:0 eduseisus, minema vastasele kätega kallale? Tabasalu mees läks muidugi draamanäitemänguga kaasa, aga punane oli loomulikult ainuõige otsus kohtuniku poolt.
                          Ole mureta Janek läheb jälle klubiomaniku kabinetti ning kiidad, et tal on motti ning konutab jälle aasta Floras.

                          Kommentaar


                            FC Levadia võtab aastal 2007 kõik :

                            Meistriliiga

                            Esiliiga

                            Naised

                            Ja Marko Kristali !!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BNB Vaata postitust
                              FC Levadia võtab aastal 2007 kõik :

                              Meistriliiga

                              Esiliiga

                              Naised

                              Ja Marko Kristali !!
                              Pill tuleb i pika ilu peale.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BNB Vaata postitust
                                FC Levadia võtab aastal 2007 kõik :

                                Meistriliiga

                                Esiliiga

                                Naised

                                Ja Marko Kristali !!
                                sinu ajud on ka ära võtnud
                                järgmisena võtab su õe ja ema ette

                                Kommentaar

                                Working...
                                X