320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oli jah Kristal täna ilusti teiste Levadiate kõrval tribüünil rivis Flora mängijaid skautimas (omasid ta ju tunneb)

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Pill tuleb i pika ilu peale.
      riho pill, that is

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Pill tuleb i pika ilu peale.
        Pill tuleb napsulõhna peale...
        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

        Kommentaar


          Oeh mehed, juba Riksi mustama...
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            FC Flora hooaeg ei ole aia taha läinud. Ainult mõni "sõltumatu" nn. ekspert võib nii arvata.
            Kamoon, Eesti suurima eelarve, suurima mängijatetagavaraga, parimate baasidega meeskond on rahul napilt (veel mitte) saadud hõbemetalitega?
            14. september 2006, Tallinn

            Kommentaar


              Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
              "Flora fännid võiks endale selgeks teha, mis on fännamine" Haa, sinust tuleks raamat kirjutada.
              On's veel tiime kelle poolehoidajd igal mängul kohal käivad, nii kodus, kui Võõrsil. Lätis, Narvas, Kuressaares või kus iganes, kasvõi viiekesi, aga on kohal. Ära tule ütlema meile, et Me peaks fännamise selgeks tegema.

              See on su jonnakus, mis Sind siia kirjutama sunnib.
              selliseid tiime ja f2nn on kindlasti olemas. ja Flora omi ei m6ista ma yldse. kui lugeda nende f2nnireiside kirjeldusi, siis neile tundub olevat t2htsam see fann ja l6busus ja joomine ja l6ugamine kui m2ng ise. no aru ma ei taipa mismoodi v6ib m2ngijaid innustada laul "Viimsest reliikviast" v6i "Siin me oleme"??? samamoodi arvustada oma m2ngijaid m2ngu ajal.

              Eestis levibki rohkem selline arvamus, t2nu koondise ja Flora f2nnidele, et mida k6vemini l6ugad ja mida suurem trumm v6i pasun on, seda suurem f2nn oled. aga see pole ju nii!
              Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

              Kommentaar


                Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                selliseid tiime ja f2nn on kindlasti olemas. ja Flora omi ei m6ista ma yldse. kui lugeda nende f2nnireiside kirjeldusi, siis neile tundub olevat t2htsam see fann ja l6busus ja joomine ja l6ugamine kui m2ng ise. no aru ma ei taipa mismoodi v6ib m2ngijaid innustada laul "Viimsest reliikviast" v6i "Siin me oleme"??? samamoodi arvustada oma m2ngijaid m2ngu ajal.

                Eestis levibki rohkem selline arvamus, t2nu koondise ja Flora f2nnidele, et mida k6vemini l6ugad ja mida suurem trumm v6i pasun on, seda suurem f2nn oled. aga see pole ju nii!
                Ahh, et Flora omi ei mõista üldse? Äkki katsuks siis silmad lahti teha ja vaadata ringi, mis toimub?

                Võtame nt. viimase karikamängu Tabasalu vastu. Flora fännitribüünil ei tarvitatud alkoholi – ise olin näiteks autoga mängul ja roolis ei jooda. Kui keegi staadionil häält teeb, siis ei tähenda see kindlasti seda, et inimene peab täis olema.

                Omasid sai arvustatud kindlasti, igal vorstil on kaks otsa: kui ikkagi mõni mees parasjagu ei saa hakkama, siis tuleb sellele ka tähelepanu juhtida. Väike kriitika ei tee iial halba, lõppude lõpuks ju mängitakse siiski sportliku eesmärgi nimel pealtvaatajatele ja toetajatele ning tagasiside käib asja juurde.

                Lõugamisest, trummist ja pasunatest. Ei ole iial jaganud inimesi selle järgi “kastidesse”, kes teeb häält, taob trummi või puhub pasunat. Ausalt öeldes, ega see pinisev pasun just meeldiv ei ole. Küll aga ei mõista neid, kes kukuvad kritiseerima neid, kes häälekalt kaasa elavad. Trummist näiteks on palju kasu. Viimasel ajal on valusalt tunda andnud trummi puudumine koondise mängude ajal – iga mees püüab laulu joristada paremal või halvemal moel, aga täiesti omas rütmis ja valitseb paras kaos.

                Mis puutub reisipäevikutesse, siis mis seal kirjas peaks olema? Sügavad mängu analüüsid? Spordiajakirjanikud võiksid ka oma palga välja teenida eks. Või häirib “fun” ja lõbusus – äkki saaks ükskord üle sellest tammsaarelikust surnumatja olemusest?

                Üldiselt ei tea küll hetkel ühtegi aktiivset Flora toetajat, kes käib staadionil selleks, et juua või lihtsalt lõuata – käiakse ikkagi mängu ja ainult mängu pärast. Need muud tegevused nagu napsu võtmine või lihtsalt nalja tegemine on kõrvaltegevused. Päris loogiline peaks ju olema, et tunduvalt lihtsam ja odavam on näiteks kusagil sõbra juures köögis lauaviina juua, kui mängule tulla, eriti veel varakevadel ja sügisel või kulutada nt sel aastal koondise välismängude vaatamiseks kümneid tuhandeid kroone.
                tulevik on tunni aja pärast

                Kommentaar


                  Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                  selliseid tiime ja f2nn on kindlasti olemas. ja Flora omi ei m6ista ma yldse. kui lugeda nende f2nnireiside kirjeldusi, siis neile tundub olevat t2htsam see fann ja l6busus ja joomine ja l6ugamine kui m2ng ise. no aru ma ei taipa mismoodi v6ib m2ngijaid innustada laul "Viimsest reliikviast" v6i "Siin me oleme"??? samamoodi arvustada oma m2ngijaid m2ngu ajal.

                  Eestis levibki rohkem selline arvamus, t2nu koondise ja Flora f2nnidele, et mida k6vemini l6ugad ja mida suurem trumm v6i pasun on, seda suurem f2nn oled. aga see pole ju nii!
                  Kui sa läheksid nt Inglismaal liiga mängu vaatama siis näeksid, kuidas fännid oma mehi arvustavad ja sõimavad, kui mäng välja ei tule. See käib mängu juurde ju. Emotsioone on igasuguseid. Ja see fann ja lõbusus ja lõugamine käib mängu juurde. NT enne inglismaa mängu oli wembley juures üks pubi kus istusid enamasti inglased. lauldi, räägiti mängijatest, koondise hetkeolukorrast, muidugi ka joodi veidi. Peale mängu mindi ka sinna ja siis tähistati, arvustati mängijaid jne. See kõik käib mängu juurde. kas sa tahad öelda et need inglise koondise fännid siis pole ka õiged fännid? Ma ei saa aru kuidas saab sellist juttu rääkida. Flora on esikolmikust ainus klubi, kellel on fännid tegelikult.

                  Ütled, et eestis on arvamus, et mida kõvemini ja rohkem lõugad , seda suurem fänn oled. Kas sinu arust on siis suurim fänn see, kes istub vaikselt oma toolil kava käes ja kirjutab üles statistikat, siis läheb koju ja lööb lahti klubi kodulehekülje ning istub seal?
                  Õige fänn on alati kohal ja lõugab täiesti kõrist. Ma pole küll flora pooldaja(oleks klubi president keegi teine, siis oleksin kindlasti, aga mis teha), kuid pean tõdema, et fännide poolest on flora tvmk-st ja levadiast pikalt ees.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas pedro Vaata postitust
                    Ma pole küll flora pooldaja(oleks klubi president keegi teine, siis oleksin kindlasti, aga mis teha)
                    Räägid enamvähem õiget juttu, kuid siis astud kahe jalaga kolinal ämbrisse Fänniks ei hakata juhuslikult, et kui mingi mees mingi meeskonnaga liitub või lahkub. Nii ähmane, kui need mõisted ka olla võivad, liigitaks hetkeemotsiooni najal meeskonda toetama hakkavat kodanikku lihtsal toetajaks. Fänniks olemine on seotud ikkagi MEIE tundega ning seotusega (nt. piirkond, kus elatakse; jalgpallitreening jne.). Fänlus ei seisne juhuslikkuses või nagu üks kodanik mõni aeg tagasi siin selgitas, et kui naisi vahetatakse siis võib ka fännatavat meeskonda vahetada. Sellist inimest ei saa nimetada siiski fänniks. Teine teema on hääle tegemisega. Kaasaelamine on väga oluline, kuid ometi ei ole see näitaja fänni tasemes. Kõvahäälne kaasaelamine on omane ikkagi noorematele. Vanemad võtavad asja rahulikumalt ja analüüsivalt. Kuid sellest kõigest on juba erinevates teemades tuhandete sõnade kaupa arutletud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                      Räägid enamvähem õiget juttu, kuid siis astud kahe jalaga kolinal ämbrisse Fänniks ei hakata juhuslikult, et kui mingi mees mingi meeskonnaga liitub või lahkub. .
                      Mina rääkisin pooldamisest, mitte fännamisest muidu. Aga muidu su jutt on arusaadav ja loogiline.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                        selliseid tiime ja f2nn on kindlasti olemas. ja Flora omi ei m6ista ma yldse. kui lugeda nende f2nnireiside kirjeldusi, siis neile tundub olevat t2htsam see fann ja l6busus ja joomine ja l6ugamine kui m2ng ise. no aru ma ei taipa mismoodi v6ib m2ngijaid innustada laul "Viimsest reliikviast" v6i "Siin me oleme"??? samamoodi arvustada oma m2ngijaid m2ngu ajal.

                        Eestis levibki rohkem selline arvamus, t2nu koondise ja Flora f2nnidele, et mida k6vemini l6ugad ja mida suurem trumm v6i pasun on, seda suurem f2nn oled. aga see pole ju nii!
                        Nii lolli jutu peale ei ole mul isegi midagi vastu öelda. Vähemalt mõistliku juttu on ajanud eelnevad kirjutajad.
                        Parem georg otsas kui Paul keres.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas uvv Vaata postitust
                          Kamoon, Eesti suurima eelarve, suurima mängijatetagavaraga, parimate baasidega meeskond on rahul napilt (veel mitte) saadud hõbemetalitega?
                          Kujuta jah ette, et on päris hea saavutus, see hõbemedal. Ja ega see kuldki kaugele ei jäänud. Aga küllap siis järgmisel aastal teeb Flora sulle head meelt kullavõiduga.

                          Kommentaar


                            Mul olnuks väga hea meel, kui Flora oleks võitnud sellel aastal. See oleks olnud midagi. Järgmisel aastal, siis kui "klubid" on mängijatest tühjad või laiali jooksnud (mida ma TVMK osas vägagi loodan) pole võidul muidugi mingit erilist maitset. Ehki... nagu ma aru olen saanud, ei ole ju ka Flora jaoks võit kuigi oluline.
                            14. september 2006, Tallinn

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Kujuta jah ette, et on päris hea saavutus, see hõbemedal. Ja ega see kuldki kaugele ei jäänud. Aga küllap siis järgmisel aastal teeb Flora sulle head meelt kullavõiduga.

                              Millal tuli Flora viimati meistriks?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                liiga ammu, ehk aastal 2003
                                tulevik on tunni aja pärast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X