320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
    See on Eesti jalgpall, mis sa sellest ikka tahad...
    Ma siiski lootsin, et teleülekandel ka mõte oleks. Nahui ma seda palli nagu pean otsima. Kas tõesti polnd "lumepalli" Maarenil?

    Kommentaar


      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
      No tänase mängu põhjal on nüüd küll tark järeldusi hakata tegema..

      Mille põhjal siis?

      Oled 11 mehega 9 mehe vastu ja ei suudeta 20 minutiga väravat lüüa. See Zahhovaiko on ikka tõeline tehnikaime. Mees oleks võinud kuveiti jäädagi, eesti jalgpall poleks midagi kaotanud. Pigem oleks võitnud.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Päris hea esitus Floralt,arvestades lumist väljakut.Seis oleks pidanud 5:0 olema,aga kahjuks ei midagi.Narva tibladel oli muidugi ikka ropult õnne kah.

        Kommentaar


          Platsinähtavus oli kohutav. Ma pole hullemat näinud.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Paar päeva tagasi oli veel Postimehes artikkel, et Slava loodab hirmsamal kombel Viggo käest koondisekutset...
            Selline mees ei oleks ka Andorra koondise varupingil.

            Kommentaar


              Ehk Ahjupera enne Zahhovaikot koondisesse?
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas Homie Vaata postitust
                Paar päeva tagasi oli veel Postimehes artikkel, et Slava loodab hirmsamal kombel Viggo käest koondisekutset...
                Selline mees ei oleks ka Andorra koondise varupingil.
                Saudi-Araabia vastu on just see mees pingi peal kui mitte isegi platsil.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Homie Vaata postitust
                  Paar päeva tagasi oli veel Postimehes artikkel, et Slava loodab hirmsamal kombel Viggo käest koondisekutset...
                  Selline mees ei oleks ka Andorra koondise varupingil.
                  Arvamusliider. Kes siis tema asemel koodnises peaks olema?
                  Lahja vend ei lükkak sregulaarselt vist pea iga hooaeg 20 väravat.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Art1 Vaata postitust
                    Päris hea esitus Floralt,arvestades lumist väljakut.Seis oleks pidanud 5:0 olema,aga kahjuks ei midagi.Narva tibladel oli muidugi ikka ropult õnne kah.
                    Oleks, oleks, oleks... kui seis oleks pidanud 5:0 olema ja ei olnud siis võiks rääkida mannetusest...
                    Päris hea esitus, oli vist tõesti...

                    Kommentaar


                      "oli vist tõesti" Mokk maha, kui ise ei näinud ja ei tea.
                      Parem georg otsas kui Paul keres.

                      Kommentaar


                        Flora hõbedale tulek poleks loomulikult teab mis lillepidu selle suure klubi jaoks. Urmar tõenäoliselt on teise koha osas optimistlikult meelestatud ennekõike selle tõttu, et suve hakul oli tabeliseis ikka kõvastu nutusem ja uvv loopis foorumis sotsiaalklubi tiitleid.

                        Aga nagu nipsti, minu ja uvv rõõmuks hakkas Flora ennastunustavalt mängima ja kui nüüd kuivad viigid Maag Tammeka ja Transi vastu (see viik oli muidugi päris märg ) välja arvata, siis on ikka seeria muljetavaldav olnud.

                        Olen selles osas päri, et Flora hooaeg läks ikka alguses vigastuste ning Slava Kuveidi afääri nahka. Roops lubas hooaja eel palju, kuid kahjuks ei tulnud tal üldse see hooaeg välja. Ahjuperal saabus vorm alles suvel, Enver Jääger seevastu hakkas juba varakult putsasid varna riputama. Meeldis Mošnikovi areng, kuid loodetavasti jätkab rekordinternatsionaal Reim rekordite purustamist ka koduliigas. Aksalu sai postide vahel ka kenasti hakkama ning pigem on küsimärk, kui hea on siiski varumees Pedõk.

                        Igal juhul triibulistelt hea hooaeg (mitte väga hea, uvv) ning kui nüüd Kuressaares hõbe kindlustatakse, siis tuleb uueks eesmärgiks võtta karikatriumf Kadriorus!

                        Kommentaar


                          Siin oli Enver Jäägeist juttu.Millega mees praegu tegeleb? Kas veeretab veel kusagil oma lõbuks palli või loobus täielikult? Kuidagi märkamatult kadus ta Flora koosseisust.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Kas ta mitte vigastatud ei ole? Loobumisjuttu pole küll märganud kuskil.

                            Kommentaar


                              Just nii ka on, sellise vihje tegi ka enne Narva mängu väike kokkuvõte: http://www.soccernet.ee/news.php?id=17548

                              Flora poolelt jäävad arvatavasti eemale Kristen Viikmäe ja Martin Taska, pikemate vigastustega on audis Martin Vunk, Tõnis Vanna ja Enver Jääger.
                              "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                              http://runplus.wordpress.com

                              "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                              Kommentaar


                                kindlasti kuulete Enverist pikemalt, kui hooaeg läbi ja uus algamas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X