320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui dreyd juba sõna võttis, siis saab see tähendada ainult Kohila Püsivust. Kas Tarvise ka uuel hooajal kampa võtate? Päris nimekas koosseis tuleks: Jäx, Teims, Ott..

    Kommentaar


      Algselt postitas sosku Vaata postitust
      Kui dreyd juba sõna võttis, siis saab see tähendada ainult Kohila Püsivust. Kas Tarvise ka uuel hooajal kampa võtate? Päris nimekas koosseis tuleks: Jäx, Teims, Ott..
      Lisaks on neil ka Päka. Päkat nimelt Kink pidas U17-s mängides parima tehnikaga nooreks

      Kommentaar


        Nojah, Kohila kant on Florale mängijaid andnud ja eks recyclingu mõttes on nad mõttekas tagasi kodukanti mängima saata Igal juhul ootan ise ka uudiseid Enveri kohta, loodetavasti jätkab siiski madalamas liigas pelamist ja tõestab seal Floras saadud oskusi.

        Aga tänase Meistrite Liiga vooru järel hakkasin ikka mõtlema selle peale, et Flora koosseisu tuleks nüüd talvel ikka noorendada. Tippsatsides on ikka mängijad sünniaastatega 1987 - 1990 päris rohkesti esindatud, kuid Flora hetke koosseisu vaadates (http://www.fcflora.ee/index.php?lang=est&main_id=1) on neid esindusmeeskonnas ikka kuradima vähe.

        Igal juhul tuleks Pasil hoolikalt järelkasv üle vaadata ning parimad talendid juba esindusmeeskonda võtta. Hetkel tundub Flora esindusmeeskonnad olema pisut sellist "ei liha ega kala" kraami, kes küll Meistriliiga tasemel suudavad pelada, kuid erilist perspektiiivi samas ka enam pole.

        Olgu öeldud ka see, et Flora hooaja parim mängija on minu silmis Juha Hakola ja ülla-ülla, temagi on sündinud alles 1987. Rohkem andekaid noori Flora esindussatsi!

        Kommentaar


          ei ei Jäxi teemat veel ei saa ega oskagi väga veel kommenteerida, kuid plaan on küll selline, et kui mehed soovivad, siis kodukandis on nad alati oodatud
          aga nüüd Florast edasi...

          Kommentaar


            Kuramus, teisip Kuressaares mäng, tööpäeva/koolipäev, väga nigel seis... peab vist kahjuks minemata jätma. Kui kellegil plaan minna ja suurem auto on, siis mina + 3-4 matsi oleks tulijad muidu. Oma masin ei kannataks ehk välja seda reisu.
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              Väga hea, 1-3 võit Florale.
              Hõbedad olete ära teeninud, järgmine aasta Levadiale täiega säru!!!
              slimm.ee

              Kommentaar


                Hakola valinuks hooaja parimaks Dmitrijevi

                Kommentaar


                  mina samuti! tähendab, valisingi, aga kasu ei olnud tuhkagi.
                  kaks firmatorti, kast pepsit!

                  Kommentaar


                    Noo loogiline, et ei hakka rääkima, et a la "Ma olen kõige parem ja ma teadsin, et ma võidan need mängijate valimised".
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Juha Hakola valiti täna ML-i hooaja parimaks mängijaks. Tubli muidugi ja kindlasti oli ta üks paremaid ,kuigi ma isiklikult eelistasin kedagi teist .Uudis leidis kajastamist iseghi Soome spordiuudistes ja kindlasti ka hiomsetes Soome lehtedes.
                      Päris palju elevust tekitas ka 2008.a. ML- voorude loosimine,kus esimeses voorus läheme kokku Nõmme Kaljuga.
                      Kalju tuuakse kohe esimese mänguga roosadest pilvedest maa peale tagasi .
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Päris palju elevust tekitas ka 2008.a. ML- voorude loosimine,kus esimeses voorus läheme kokku Nõmme Kaljuga.
                        Kalju tuuakse kohe esimese mänguga roosadest pilvedest maa peale tagasi .
                        Et samamoodi nagu äsjalõppenud hooaja alguses Kaleviga oli?
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Päris palju elevust tekitas ka 2008.a. ML- voorude loosimine,kus esimeses voorus läheme kokku Nõmme Kaljuga.
                          Kalju tuuakse kohe esimese mänguga roosadest pilvedest maa peale tagasi .
                          Seda vaatame me 8. märtsil. Ma pigem soovitaks sul võitjate poolele üle tulla

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Juha Hakola valiti täna ML-i hooaja parimaks mängijaks. Tubli muidugi ja kindlasti oli ta üks paremaid ,kuigi ma isiklikult eelistasin kedagi teist .Uudis leidis kajastamist iseghi Soome spordiuudistes ja kindlasti ka hiomsetes Soome lehtedes.
                            Päris palju elevust tekitas ka 2008.a. ML- voorude loosimine,kus esimeses voorus läheme kokku Nõmme Kaljuga.
                            Kalju tuuakse kohe esimese mänguga roosadest pilvedest maa peale tagasi .
                            Uups, sa ju ise ka juba Nõmme Kalju fänn. Käid pea igal Nõmme Kalju kodumängul ja ega pole palju puudu jäänud, et sa oleks ka mõne välisreis kaasa teinud see hooaeg. Nõmme Kalju on loosiga rahul ja meile sobib.

                            Kommentaar


                              Ain Tammusest sai Flora esindusmeeskonna väravavahtide treener!
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                et siis lahkub Levadiast !?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X