320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    soccerneti uudis väidab, et penalti tagus mööda Nahk...
    parandage ära, kes eksib!
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Mäng oli suhteliselt ühekülgne. Esimene poolaeg mängis Levadia alla tuult ja paaril korral oli Flora kaitse päris saamatu. Lihtsalt ei löödud ära. Nahk lõi pendla mööda, kuid siis suutis karistuslöögist Levadia juhtima viia. Ilusti lõi, maapõrkega. Esimene poolaeg ei suutnud florakad mitte midagi korda saata. Väga mannetult mängisid, kuigi väljak oli jube libe ja lumine. Levadia samas ei löönud mitmeid võimalusi ära. Kink tegi ilusa avapoolaja. Marmor rassis kõigest väest.

      Teine poolaeg oli enamik lumest väljakul ära tallatud ja Levadia jätkas surumist. Kuresoo oli minu meelest äärel väga kehv. Koguaeg teeb oma ühte liigutust ja võtab vasaku jala peale ning üritab tsenderdada, kuid tsenderdamisteks tema lööke küll nimetada ei saa.

      Ühesõnaga kokkuvõtvalt, mängis Levadia, uinus Flora. Flora kaitse ei olnud just kõige parem, lasti liiga kergelt läbi. Mis kõige rohkem häiris oli Orgla. Kui see vend hakkab mänguaega saama, siis on seis väga nutune. Täiesti andetu väravavaht on. Väga kesiselt mängis.

      See on puhtalt minu arvamus, kui keegi vaidleb vastu, siis palun väga!
      Last edited by Silver; 01.02.08, 15:17.

      Kommentaar


        Galerii: http://www.postimees.ee/galerii/index.php?picture=26400
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas printest Vaata postitust
          Tegelikult oli A le Cog Arena katuse all ja EJL-u koridoris u 30 inimest veel mängu jälgimas.
          EJL-i korrus oli ekspertidest pungis, treenereid igast võistkonnast. kõik olid kohale tulnud. Ainsana, lisaks mängivate võistkondade treeneritele, oli väljas tribüünil Frank Bernhardt, kes ütles, et kui mängijad peavad sellise ilmaga mängima, siis miks mina peaks soojas pealt vaatama.

          Kommentaar


            Algselt postitas willane Vaata postitust
            EJL-i korrus oli ekspertidest pungis, treenereid igast võistkonnast. kõik olid kohale tulnud. Ainsana, lisaks mängivate võistkondade treeneritele, oli väljas tribüünil Frank Bernhardt, kes ütles, et kui mängijad peavad sellise ilmaga mängima, siis miks mina peaks soojas pealt vaatama.
            Kui Frank nii ütles siis minu lugupidamine . Igatahes olgu tema treenerioskustega nagu on aga oma suhtumisega näitab ta paljudele koha kätte. Olin just nädal aega Saksamaal ja puutusin väga palju kokku jalgpalli ja sellega seotud inimestega. Need inimesed kõik peavad üksteisest lugu ja hoiavad kokku.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Sahinad !! Flora ja Levadia kohtuvad jälle sel kolmapäeval. Kella ei tea.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Minu teada kell 12:00

                Kommentaar


                  08. veebraur samuti Levadiaga mäng. Flora-Levadia
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    5-0.

                    Mis toimub?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas pedro
                      selge tasemevahe toimub
                      Seda tasemevahet me näeme siis kui hooaeg pihta hakkab
                      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        5-0.

                        Mis toimub?
                        Oi oi...
                        Loodame ,et asi läheb ikka tasavägisemaks.

                        Kommentaar


                          Miks Aksalu ei mänginud mängudes vs. Levadia?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                            Miks Aksalu ei mänginud mängudes vs. Levadia?

                            sa oled rumal . kas sa siis ei tea, et ta on mustas nimekirjas.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                              Miks Aksalu ei mänginud mängudes vs. Levadia?
                              Miku on vigastatud.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas pedro
                                U21 nimekirja järgi tundub, et Floral on ees väga head ajad. Üle 10 poisi U21 koondises.
                                Teised on mustas nimekirjas ju :S .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X