320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatan, et Post päris hoogu läinud

    Kommentaar


      naljakas, ma just vaatasin, et mänguhoogu läinud.

      Kommentaar


        Kolmas värav oli jube katlane. Nii Post, Palatu kui nende mees oli seal.
        Põhiline, et võit tuli kodo ja seeria jätkub
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          Urmar,

          räägi mulle sellist asja kust FC Flora saab suht operatiivset infot meistriliiga mängude kohta ehk siis kust tuleb info, et saate reaalajas kajastada oma kodukal meistriliigat hetkeseisu?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Urmar,

            räägi mulle sellist asja kust FC Flora saab suht operatiivset infot meistriliiga mängude kohta ehk siis kust tuleb info, et saate reaalajas kajastada oma kodukal meistriliigat hetkeseisu?
            Selle vastamiseks ei pea isegi urmar olema. Mängudel olevad inspektorid helistavad ja puistavad fakte. Mõnele aeglasemale helistatakse vahel ka ise.

            Ja olgu siinkohal ka mainitud, et madalamate liigade puhul helistab urmar ise kohtunikele ja küsib kõigilt tulemuse - pärast mängu lõppu muidugi.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Selle vastamiseks ei pea isegi urmar olema. Mängudel olevad inspektorid helistavad ja puistavad fakte. Mõnele aeglasemale helistatakse vahel ka ise.
              Nüüd tekkis mul veel küsimusi- Miks helistatakse FC Flora inimestele ning kui mõni teine klubi soovib reaalajas kajastada meistriliiga mängude tulemusi kas siis ka neile hakkavad inspektorid helistama?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                No siiski, koosseisud võtame inspektoritelt ise, helistades neile orienteeruvalt pool tundi enne mängu algust ning seejärel lepitakse kokku, kas inspektor helistab ise, kui midagi muutub, või helistame meie umbes iga veerand tunni tagant.

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  No siiski, koosseisud võtame inspektoritelt ise, helistades neile orienteeruvalt pool tundi enne mängu algust ning seejärel lepitakse kokku, kas inspektor helistab ise, kui midagi muutub, või helistame meie umbes iga veerand tunni tagant.
                  Kas teised klubid saaksid ka sellist privileegi kasutada?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Kes neil keelab?
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
                      Kes neil keelab?
                      Kuule poja, kes sinu käest üldse küsis?
                      Tundub, et teistel pole ikkagi seda privileegi ette nähtud.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Kuule tolgus, ära hüppa.
                        Sulle tundub üldse liiga palju. Kui minig klubi näitab initsatiivi, siis vaevalt, et neile ära öeldaks.
                        Parem georg otsas kui Paul keres.

                        Kommentaar


                          Teeme nii, et me ei kakle omavahel. Üks on ühe klubi toetaja, teine teise oma ja kui üks küsib infot siis ei ole vaja mõnel teisel lihtsalt lõugu laksutada. Mulle hakkab selline klubide fännide vaheline hüppamine juba närvidele käima, ükskõik tehtagu seda siis siin Flora topicus või mõne teise klubi omas, kuid selline kaklus ple normaalne.

                          Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
                          Kuule tolgus, ära hüppa.
                          Sulle tundub üldse liiga palju. Kui minig klubi näitab initsatiivi, siis vaevalt, et neile ära öeldaks.
                          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                          http://runplus.wordpress.com

                          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                          Kommentaar


                            Nõus, aga vähe lõdvemalt võiks Rein-poiss võtta. Ei maksa kohe kaela hüpata.
                            Parem georg otsas kui Paul keres.

                            Kommentaar


                              Keegi pole kellegile kaela hüppanud, küsisin lihtsalt infot.
                              Mõni muidugi võttis kohe seda rünnakuna.
                              Selle tolguse oleksid sa võinud ütlemata jätta, aga eks sa ise tead- suur mees juba ja küllap ikka suudad ennem mõelda ja siis alles öelda.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Se ei loe, sa Nuutu võiksid olla ju see kes annab järele, öeldakse et targem on mitte vaielda või midagi sellist. Näedsa mina selle asemel et kakelda, istun oma viimase aja lemmik söögi-joogi kohas, kuhu olen arusaanud just enamus FCF fänne ei taha tulla kuna se kuulub Kaljukatele teised ärge võtke seda solvangu või reeturina, kuid mulle se koht meeldib
                                "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                                http://runplus.wordpress.com

                                "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X