320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    on's inffi ka, et kas toimub ikka pärismurul see mäng?
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      äkki lõpetaks selle mõttetu üleshaibitud kaklusteema?

      Algselt postitas Üllar Vaata postitust
      äkki sen teeskles vigastust, et kuulsaks saada?
      Sen on niigi legendaarne, tal pole vaja midagi teeselda.
      Oli veits vindine, nagu ikka aeg-ajalt kõigiga ilmselt juhtub, kui õlut juua piisavalt Tiblad kasutasid selle ära kahekesi ühe vastu, mis lõppes senile natuke halvasti. Mõned flora toetajad nägid seda ja läksid lugupeetud "levadia fännide" käest selgitust paluma, et miks nad niimoodi teevad, meie pühal Arenal. Asi lõppes nagu siin foorumis ja ka ajakirjanduses juba piisavalt kirjeldatud. Ehk siis tiblad said natuke õpetust ja pärast seda viidi politsei poolt ära, enne kui nad oma abivägesid suutsid täiendada.
      Case closed.

      PS.
      ahjaa, Hr Smutov, enne koguge fakte kui plõksima hakkate. Isegi sloleht suutis neutraalsema ja vähem kollase loo meisterdada

      Aga jõudu tööle.

      PPS.

      Kaklemine EI OLE KINDLASTI JALGPALLI OSA!
      Aga oma kaasfänne ei jäeta maha, vaid aidatakse.

      Parimat kõigile vutifännidele!
      lihtsalt FC Flora toetaja.
      Cerveza.

      Kommentaar


        Algselt postitas shepard Vaata postitust

        Kaklemine EI OLE KINDLASTI JALGPALLI OSA!
        Aga oma kaasfänne ei jäeta maha, vaid aidatakse.
        Väike vastuolu pole su jutus?
        Kaasfännide maha jätmise all pead sina silmas seitsmekesi kahe nüpeldamist.
        Minu arvates oleks piisanud sellest kui oleksite venelasi korrale kutsunud ja asi oleks lõppenud.

        Huvitav kes ülejäänud 4 kangelast olid kes oma kaasfänni maha ei jätnud?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Kõik targutavad asjadest, mida ise ei näinud. Tundub, et tuleb kaasa rääkida, sest nägin vähemasti seisu pärast kähmlust.

          Väljudes Sportlandi poest avanes järgmine vaatepilt - staadioni juures oli politseibuss ja Sen oli betoonil külili maas ning oigas vahelduva eduga. Kahte kinnipeetud isendit näha ei õnnestunud.

          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Minu arvates oleks piisanud sellest kui oleksite venelasi korrale kutsunud ja asi oleks lõppenud.
          Krt. aru ei saa, kas tegemist on sinisilmse naiivitarist blondiini või nii koleda härraga, keda nähes kõik plagama panevad?

          Soovitan õhtuti Lasnamäel viimaste bussidega seigelda ja siis näed kuidas "Russkaja Vodka" varblasest teeb raisakotka.

          Üldiselt polnud vaja ei rüselust, ega selle jama ära trükkimist.

          Ootaks nii öelda ajakirjanduse esindajalt vastust, mida kasulikku see artikkel tõi eesti jalgpallile?
          tulevik on tunni aja pärast

          Kommentaar


            Ma ei viitsi sellel teemal enam jahuda.
            Iga vennike teeb mis tahab ja vastutab ka oma tegude eest.
            Nautige jalgpalli ja olge õnnelikud. Loodetavasti suudate ka seda kaine peaga teha. Samuti loodan, et selliseid asju enam ei juhtu ja nii mõnigi veenike suudab oma ego maha suruda ning tulevikus provokatsioonidele mitte alluda.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Ma ei viitsi sellel teemal enam jahuda.
              Iga vennike teeb mis tahab ja vastutab ka oma tegude eest.
              Nautige jalgpalli ja olge õnnelikud. Loodetavasti suudate ka seda kaine peaga teha. Samuti loodan, et selliseid asju enam ei juhtu ja nii mõnigi veenike suudab oma ego maha suruda ning tulevikus provokatsioonidele mitte alluda.
              isa ,poja ja püha vaimu nimel. Aamen !

              Kommentaar


                Algselt postitas gianluca Vaata postitust

                Ootaks nii öelda ajakirjanduse esindajalt vastust, mida kasulikku see artikkel tõi eesti jalgpallile?

                Ajakirjanduse ülesanne pole mitte jalgpalli edendada vaid lehte müüa. Kui juhtus, siis tuleb kirjutada, mitte teha nägu, et midagi ei juhtunud ning asi maha vaikida. Kui asi on pekkis, siis tuleb näidata, et asi on pekkis (nagu Rähni teema, nagu see orkuti teema jne.) mitte katta asju roosa tekiga, sest "nii oleks jalgpallile" kasulikum. See minu arvamus, aga ega ma tegelikult ei tea asjadest midagi
                Nõmme Uskumatud!!!

                Kommentaar


                  Millest selline kära üldse? Aastaid tagasi käisin Saksamaal ja sattusin staadionile nägema kahe vihavaenlase Schalke ja Dortmundi Borussia vahelist duelli. Kui enne mängu hoiduti konfliktidest ja fännid piirdusid üksteise suunas ainult mõnituste ja solvangutega, siis mängu lõppedes käis "sõda" iga jumala põõsa ja nurga taga. Kohalikud ei teinud sellest mingit numbrit, see on ju jalgpall. Mõni võib küsida, et kas see peab kuuluma jalgpalli juurde. Pole midagi parata, jalgpall tekitab meesisendites suuremaid kirgi ja emotsioone kui alasti strippari nägemine. Kui tundub võõras, siis tuleb ehk muud ala fännama hakata, malet või tennist näiteks.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Andke andeks, et üldistan ülaloleva inimese jutu ja nime põhjal, aga mingit muud vastust ma ei oodanudki.
                    Jalgpall ja vägivald käivad käsikäes ning see on normaalne? Mine p****e.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Ma pole väitnud, et see normaalne on. See on paratamatus. Ajaloost on teada fakt, et jalgpallimängu pärast on kaks Ladina-Ameerika riiki lausa sõda alustanud, rääkimata mingitest nurgatagustest kaklustest. P****e võid sa ise minna, kodanik vandersell.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Ajaloost on teada fakt, et jalgpallimängu pärast on kaks Ladina-Ameerika riiki lausa sõda alustanud, rääkimata mingitest nurgatagustest kaklustest.
                        Ja-jaa kindlasti oli see just jalgpallimängu pärast, mitte selle pärast, et ühe riigi juhid tahtsid teist riiki vallutada....

                        Kommentaar


                          Eks Hitler oli ka paratamatus, ega üldiselt õige suhtumine!
                          Kui on potentsiaalne konflikti olukord tekkimas ja võimalus seda eos ennetada, siis tuleks lihtsalt lasta asjal areneda kuni saab öelda paratamatus?
                          Jalgpalliga EI PEA kaasas käima kaklus. Sellist asja tuleks ennetada igal võimalikult viisil ja kui jutt sellest, et oi oi oi emotsiooni. Siis need,kellele klubi korda läheb toetavad oma võistkonda tibake teisiti kui kakeldes
                          Antud hetkel ei süüdista ma ühtki antud intsidendis osalejat,sest ma ei tea asjaolusid. Kuid siukest lollust, et jalgpallimängu järgne kaklus on normaalne ja me peaks seda tolereerima ma lihtsalt ei suuda uskuda.

                          Kommentaar


                            Hallo, tänane mäng vist ei huvita kedagi? Tuleb jälle oma 50 inimest?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              Hallo, tänane mäng vist ei huvita kedagi? Tuleb jälle oma 50 inimest?
                              Ei usu, et nii palju inimesi tuleb.
                              Kõik kardavad lõuga saada
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                                Eks Hitler oli ka paratamatus, ega üldiselt õige suhtumine!
                                Kui on potentsiaalne konflikti olukord tekkimas ja võimalus seda eos ennetada, siis tuleks lihtsalt lasta asjal areneda kuni saab öelda paratamatus?
                                Jalgpalliga EI PEA kaasas käima kaklus. Sellist asja tuleks ennetada igal võimalikult viisil ja kui jutt sellest, et oi oi oi emotsiooni. Siis need,kellele klubi korda läheb toetavad oma võistkonda tibake teisiti kui kakeldes
                                Antud hetkel ei süüdista ma ühtki antud intsidendis osalejat,sest ma ei tea asjaolusid. Kuid siukest lollust, et jalgpallimängu järgne kaklus on normaalne ja me peaks seda tolereerima ma lihtsalt ei suuda uskuda.
                                Teeks nüüd asja ikka selgeks. Kaks päeva siin foorumis muud ei olnud kui mõttetu kisa selle kakluse ümber, millele meedia muidugi ka veel õli juurde valas. Milleks? Igasugused vandersellid ja asjapulgad lugegu nüüd tähelepanelikult: mina ISIKLIKULT ei poolda ega toeta mingit vägivalda jalgpalli juures. Ma lihtsalt väitsin, et see on jalgpalli juures alati olnud, on ja jääb ka olema. Milles mina nüüd süüdi olen? Ma lihtsalt märkisin selle kuiva faktilisusega, minu isiklikku seisukohta ei tasu ridade vahelt ise otsima hakata ja oma eelarvamuslikud seisukohad võivad vandersellid omale hoida. Nüüdsest tahaks siin foorumis selle teema all arutlusi Flora tegudest näha, mitte ülespuhutud mullikesi, mille ümber mitu päeva targutatakse.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X