320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsimus seisneb ikkagi selles, et Eesti klubid ei võta Balti liigat tõsiselt. Ok, vastane tuleb duubelkoosseisuga, kuid kogemused ja sellegipoolest tugev vastane annab alati rohkem juurde, kui mõne nõrga vastasega niisama toksimine. Antud olukorras hoidis Flora oma põhitegijaid mänguks Sillamäega!? No kamoon, Sillamäe vastu oleks võinud ka pool-kõva koosseisuga minna. Usun, et võit on antud kontekstis päris kindel.

    Samas ei ole mõtet ka fänne staadionile oodata, kui tingimused ja pakutav mängupilt on alla igasuguse arvestuse. Mingi poolkõva show vaheajal, kus mõlemad triobeti ülanurgad pooleks lüüakse. Ilmetu mäng ja fännide kaasaelamine oli ka kesine. Samas ei saa fänne süüdistada, kui meeskond ei taha mängida.

    Eriti nõmedaks teeb antud olukorra see, et vanajumal Pohlak ise ajas Balti liiga käima, kuid tema enda klubi ei suuda asja tõsiselt võtta. Minu meelest räägib see asi täpselt tema vastu. Imelik.

    Balti liiga mäng peaks olema kui mingisugune suurem sündmus Eesti jalgpallile, kus saab klohmida või olla klohmitav lõunanaabritega mängides. Siin peaks olema rohkem au küsimus, kas suudetakse lätakatele või leedukatele ära teha.

    Sellise suhtumisega kaugele ei jõua.

    Triobetile au ja kiitus, et nad viitsivad endiselt igasuguseid LCD telereid ja läpakaid välja jagada suhteliselt 0 olukorras, kus staadionil on oma 50 inimest. Alekokk tundub 50 inimesega päris kõle paik.

    Nutune on see seis. Usun, et Floral kui EJL on asju, mille üle väga tõsiselt mõelda.

    Muide, suhteliselt loogise jätkuna antud olukorrale järgneb see, et Pasi läheb minema (lepingu pikendusest pole keegi rääkinud ja ju siis ei pikendata ka) ning tema asemel astub pukki mõni eestlasest treener. Mina paneks raha Janno peale. Ei välistaks ka Tarmot, kuigi see on väga ebatõenäoline.
    Last edited by Silver; 09.04.08, 09:35.

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      jah eks ta ole... pilku ka raske tõsta ju nii kõrgele sealt väljakuäärest.

      kui teinekord selleks jõudu leiad, siis ehk avastad, et juba ammu ei passi seal enam ainult 5-10 sama nägu
      Miks sa kohe ründava seisukoha võtad :S Olen see hooaeg pildistanud kuskil 5-6 Flora mängu ja kõik korrad on fännisektoris olnud suht samad inimesed. Mõtlen siis fänne, kelle atribuutika ja fännisärgid jne. , keda oleks huvitav pildilt vaadata. Tavariietes "fänni" ei ole mul põhjust pildistada, sest ta ei anna hilisemale pildi vaatajale mingit infot mängu kohta.
      Konkreetselt eisest mängust rääkides olin ma seekord küljejoone ääres üldse ning kuna see pisuke fännihulk oli üksnes tavapärases kohas fännisektoris, siis jäidki fännidest pildid tegemata, sest lihtsalt polnud kedagi pildistada :S
      Nõmme Uskumatud!!!

      Kommentaar


        Milleks? Kellele?
        Eilset kohtumist vaatamas käies, hakkas mul ausalt öeldes Florast siiralt kahju. Klubi, kes peab ennast eesti jalgpalli A & O-ks, mängis balti liigat teise koosseisuga ja 50-le inimesele. See on juba agoonias tõmblemine. Ja milles on süüdi need kümmekond toetajat, kes mängult mängule, häälekalt omadele kaasa elavad. Milleks karistada neid selle teisejärgulise jalgpalliga.
        Või kas saigi baltiliiga loodud selleks, et mängida duubel rivistusega ja kümnekonnale inimesele?! Selisel kujul ei ole seda liigat küll mõtet jätkata.
        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas Semi Vaata postitust
          Miks sa kohe ründava seisukoha võtad :S Olen see hooaeg pildistanud kuskil 5-6 Flora mängu ja kõik korrad on fännisektoris olnud suht samad inimesed. Mõtlen siis fänne, kelle atribuutika ja fännisärgid jne. , keda oleks huvitav pildilt vaadata.
          oli siis nii ründav sõnavõtt mul?
          aga noh pole hullu, kui ainult sallid ei eruta pildistama, küll siis suvel klõpsid. siis soem ja kõigil särgid seljas jne
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Minu meelest tuleks Semile üldse üks kummardus teha, et ta on nii palju Eesti jalgpalli viimasel ajal pildistanud ja sellega ka kõvasti fotomaterjali tekitanud, mis väga hästi emotsiooni edasi annavad. Juba respekt selle eest, et ta viitsis tuule ja külma ning märjaga staadionile ronida ning mängijatest pilti teha.

            Kommentaar


              Algselt postitas Silver Vaata postitust
              Küsimus seisneb ikkagi selles, et Eesti klubid ei võta Balti liigat tõsiselt. Ok, vastane tuleb duubelkoosseisuga, kuid kogemused ja sellegipoolest tugev vastane annab alati rohkem juurde, kui mõne nõrga vastasega niisama toksimine. Antud olukorras hoidis Flora oma põhitegijaid mänguks Sillamäega!? No kamoon, Sillamäe vastu oleks võinud ka pool-kõva koosseisuga minna. Usun, et võit on antud kontekstis päris kindel.

              Samas ei ole mõtet ka fänne staadionile oodata, kui tingimused ja pakutav mängupilt on alla igasuguse arvestuse. Mingi poolkõva show vaheajal, kus mõlemad triobeti ülanurgad pooleks lüüakse. Ilmetu mäng ja fännide kaasaelamine oli ka kesine. Samas ei saa fänne süüdistada, kui meeskond ei taha mängida.

              Eriti nõmedaks teeb antud olukorra see, et vanajumal Pohlak ise ajas Balti liiga käima, kuid tema enda klubi ei suuda asja tõsiselt võtta. Minu meelest räägib see asi täpselt tema vastu. Imelik.

              Balti liiga mäng peaks olema kui mingisugune suurem sündmus Eesti jalgpallile, kus saab klohmida või olla klohmitav lõunanaabritega mängides. Siin peaks olema rohkem au küsimus, kas suudetakse lätakatele või leedukatele ära teha.

              Sellise suhtumisega kaugele ei jõua.

              Triobetile au ja kiitus, et nad viitsivad endiselt igasuguseid LCD telereid ja läpakaid välja jagada suhteliselt 0 olukorras, kus staadionil on oma 50 inimest. Alekokk tundub 50 inimesega päris kõle paik.

              Nutune on see seis. Usun, et Floral kui EJL on asju, mille üle väga tõsiselt mõelda.

              Muide, suhteliselt loogise jätkuna antud olukorrale järgneb see, et Pasi läheb minema (lepingu pikendusest pole keegi rääkinud ja ju siis ei pikendata ka) ning tema asemel astub pukki mõni eestlasest treener. Mina paneks raha Janno peale. Ei välistaks ka Tarmot, kuigi see on väga ebatõenäoline.
              Ja ise sõimasid mind eile pussyks kui ma ei viitsinud mängu vaatama tulla.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Rein, ma ei viitsinud olla ainukene tola, kes seda lollust oma silmaga vaatama läheb. Kui aus olla, siis ma poleks läinud. Ainukene põhjus peitub selles, et mul kontor siin sama staadioni läheduses ja tööpäev oli ka lõppemas.

                Loll on see, kes vabandust ei leia.

                Kommentaar


                  minu arust see venspilsssss ka nüüd kõige paremini ei säranud. Kuid kuna flora paar oma äärmiselt head äkk rünnakut pooleli jättis (mitte mingil põhjusel) siis said nad lõpuks kah karistatud.
                  Praegu ainuke meeskond kes Balti liigas meie lippu kõrgel hoiab on Trans. Loodan et ta vähemalt suudab oma alagrupi kinni panna (see võimalus tal veel suht reaalne).
                  Fänne üle ei lugenud, kuid vähemasti ma kuulsin neid (ise olin keskjoone juures).
                  just retain that....
                  .............evrything u see is hallucination....
                  ...so be prepared.

                  Kommentaar


                    Seni häält oli hästi kuulda haiglast, oigas

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust
                      Muide, suhteliselt loogise jätkuna antud olukorrale järgneb see, et Pasi läheb minema (lepingu pikendusest pole keegi rääkinud ja ju siis ei pikendata ka) ning tema asemel astub pukki mõni eestlasest treener. Mina paneks raha Janno peale. Ei välistaks ka Tarmot, kuigi see on väga ebatõenäoline.
                      Ma ise arvan, et äkki siiski Guido või Viljar, äärmisel juhul isegi Stanislav, mina sa ka tea, võib-olla isegi Hillar.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Darren Vaata postitust
                        Ma ise arvan, et äkki siiski Guido või Viljar, äärmisel juhul isegi Stanislav, mina sa ka tea, võib-olla isegi Hillar.
                        Sa said väga hästi aru, keda ma mõtlesin. Ei ole vaja tühja taguda.

                        Kommentaar


                          Flora vs Sillamäe Kalev pildid
                          Nõmme Uskumatud!!!

                          Kommentaar


                            1:4 võit siis täna Tartu II vastu. Järgmisesse ringi edasi nagu supsti!
                            Parem georg otsas kui Paul keres.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
                              1:4 võit siis täna Tartu II vastu. Järgmisesse ringi edasi nagu supsti!

                              Aga selles keegi eriti vast ei kahtlend
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                Aga selles keegi eriti vast ei kahtlend
                                ega jah

                                kui nüüd Flora II ka edasi saab, siis on päev läinud korda.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X