320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaasaelamine ja vastaste endast väljaviimine on bro, aga tuleks ikka vaadata kuidas seda tehakse. Muidugi meil on see probleem ka, et mänge käib nii vähe rahvast vaatamas, et need erilised debiilikud on kohe kosta. Viimane mäng mida vaatamas käisin oli TVMK-Flora. Ma ei tea kas need olid Flora fännid või nende sõbrad, aga igatahes Flora omadega nad koos istusid. Selline mõttetu iba ja lapseilkumine käis kogu aeg, et paha hakkas. Omadele kaasaelamist polnud nagu ollagi, aga lihtsalt nilbitsemist oli küllaga. Tehke kõva häält ja elage omadele kaasa aga ärge rögisege mingit paska suust välja

    Kommentaar


      Ma püüdsin oma postitustega öelda, et ärge dramatiseerige pseudoprobleeme üle. Kõige tähtsam toimus siiski väljakul! Igatahes ilus päev, ilus võit ja "verivaenlane" käpuli löödud.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        oskab keegi öelda mis kell see flora2 mäng on ?
        algselt kirjas et kell 18 aga nüüd 18.45..

        Kommentaar


          18:00 on õige algusaeg. EJL-i lehel on näpukas, mis sattus ka Soccernetti.

          Kommentaar


            Mõnitamisel ja mõnitamisel on vahe!
            Meie konnatiiki Inglismaa ja Manu -Chelsega võrrelda on ka muidugi tipp.
            kohtunik on pede ja mängijad on homod ja siin foorumiteemas kaasfoorumlast piidriks sõimates jääb mulje, et mõni elab komplekside küüsis ja arvab, et nii karjudes/sõimates saab ise kappi jääda...

            Ja kas koondisemänguks saab Kink heteroks?
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas pedro
              Koondise ja klubi fännamise seisukohalt meie konnatiik siiski mingil määral sama.
              Kuskil pole nii, et fännid hoiavad vastameeskonna koondislasi.
              Koondise mängul on aga kõik ühe asja eest väljas.

              Aga see on tõesti huvitav, et kuidas nüüd Eesti koondise järgmisel mängul Kinki vastu võetakse.

              Kokkuvõttes käitusid mõlemad osapooled veidi valesti ikka, suurem süü on aga ikka mängijal.
              mega labane jutt ikka siin. koondis ja klubid on kaks eri asja. fännide eesmärk ongi ju vastas klubi mängija enesest välja ajamine enne penalti löömist, imelik ka kui FCF fännid oleks Kinki ergutanud. see, mis toimub klubide vahel ei viida üle koondisse. totter arutelu

              Kommentaar


                Algselt postitas pedro

                Aga see on tõesti huvitav, et kuidas nüüd Eesti koondise järgmisel mängul Kinki vastu võetakse.
                Mismõttesnagu?
                Pealtvaatajaid on 5000, kellest käputäis on selliseid madalalaubalisi kes pärast kuuekesi kahte tonti tagudes kiitlevad foorumis kui paistes nende rusikad on ja kes mängijaid homodeks sõimavad, kujundavad nüüd koondise fännide üldarvamust?
                Sama nagu meedia pärast mingite tühikargajate Operi jalgpalli jobuks "valimisi" kirjutasid, et EESTI KOONDISE FÄNNID valisid Operi jalgpalli jobuks. Et siis need kes ei valinud ja sinna veidrasse organisatsiooni ei kuulu ei olegi fännid?
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Algselt postitas pedro
                  Aga see on tõesti huvitav, et kuidas nüüd Eesti koondise järgmisel mängul Kinki vastu võetakse.
                  Eino, tõesti jube huvitav. Selgitan: kui mängib hästi, on ta Flora fännide suurim sõber ja tore mees. Kui halvasti, siis persekukkunud metallivaras.

                  Täiesti okei ju.

                  Lihtsalt mainimiseks - ma olin eile Levadia poolt, sest tahaks Tartut Euroopasse
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Sama nagu meedia pärast mingite tühikargajate Operi jalgpalli jobuks "valimisi" kirjutasid, et EESTI KOONDISE FÄNNID valisid Operi jalgpalli jobuks. Et siis need kes ei valinud ja sinna veidrasse organisatsiooni ei kuulu ei olegi fännid?
                    Mis tühi kargajad,ise nüüd nimetad jalgpallihaigla liikmeid nii moodi ? Jalgpallihaigla liikmed valisidki nii ja neid võib täie õiguse Eestu koonidse fännideks nimetada. Ja kuskil pole öeldud ,et nüüd KÕIK eesti koondise toetajad otsustasid Operi valida jalgpalli jobuks. Ainult jalgpallihaigla liikmed saavadki seda valida.

                    Aga flora fännide tegevusest niipalju ,et mina mingit homoks sõimamist küll õigeks ei pea.(eriti mõtlen mängijaid kes on ka koondises ja keda järmine kord toetama lähed) Saan aru ,et nad tahavad segada jne , see ongi õige aga saab ka teistmoodi kui kohe homoks nimetada.
                    >>

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mädavagla Vaata postitust
                      Kaasaelamine ja vastaste endast väljaviimine on bro, aga tuleks ikka vaadata kuidas seda tehakse...

                      ...Selline mõttetu iba ja lapseilkumine käis kogu aeg, et paha hakkas.
                      .


                      10101010101010
                      Algselt postitas tank
                      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                      Kommentaar


                        siinkohal tasuks meenutada, et ega mängijad platsil omavahel suheldes ka siidkindaid ei kasuta - vastaseid püütakse ikka korralikult provotseerida (loomulikult nii, et kohtunikud tähele ei paneks). ja seda, et provotseerimine on vajalik, tehakse juba esimestes jalgpallitundides ilmselt selgeks.

                        jah, mulle ka homoks sõimamine ei meeldi ning mulle valmistab ka piinlikust, kui seda koondisemängudel tehakse aga samas on see ikkagi kõik õigustatud.. kahju ainult, et seda just sedasi tegema peab..
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Hea töö Flora,täna võiks II võiskond kah Maag Tammeka kotti panna "oleks" vahva


                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas pedro
                            Aga see on tõesti huvitav, et kuidas nüüd Eesti koondise järgmisel mängul Kinki vastu võetakse.
                            ou fakk mis nüüd saab!!!!

                            kamoon! see käib mängu juurde ja ega keegi 15 min peale lõpuvile enam nii ei mõtle ega ütle. (aga nagu näha ka eilsest mängust, siis taoline käitumine siiski avaldab mõju ka väljakul ringi tatsavatele meestele) Ja sellisest mõttetust jurast imeda nüüd mingi teema välja mille kallal ilkuda õnnestub ainult "arvamusliidritel" Flora fännide kohta.
                            Ega vahet poleks tegelikkuses olnud, isegi kui sittagi poleks karjutud peale näiteksmaitea "heia Flora" ja siis oleks Kink ja Lemsalu klähvima hakanud, oleks ikka Flora fännid ju süüdi olnud
                            Inimesi on igasuguseid, paluks rohkem tolerantsi! Kes tahab karjub, mida sülg suhu toob, kes tahab vaatab vaikselt mängu, kes tahab võtab üles mõne laulu või hüüde, mis summutaks koleda sõimu. Põhiline siiski et tuldaks staadionile ja tuntaks end mõnusalt! Muidu jäämegi ootama kasvavaid publikunumbreid...
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Lihtsalt mainimiseks - ma olin eile Levadia poolt, sest tahaks Tartut Euroopasse
                              Mida sa ajad? Tartu Euroopasse jõudmise seisukohalt ei omanud eilne mäng mingit tähtsust.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                                Mida sa ajad? Tartu Euroopasse jõudmise seisukohalt ei omanud eilne mäng mingit tähtsust.
                                No mida sa ajad? Kui Levadia oleks finaalis olnud, siis oleks Tartul tulnud ju ainult Flora II võita, et Euroopasse pääseda. Kuna Flora võitis, siis tuleb nüüd Tartu võita nii Flora II kui ka Florat ennast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X