320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas pedro
    Näiteks Martin Reim ei teeks sellist asja kunagi.
    muidugi mitte, sest ühegi teise eesti klubi toetajad ei sõima mängijaid pededeks
    kaks firmatorti, kast pepsit!

    Kommentaar


      martin reim ei tea mida see liigutus tähendabki

      Kommentaar


        pede on see, kes saab, mitte see, kes paneb.

        Kommentaar


          Algselt postitas pedro
          aga kui sind sõimatakse homoks, siis pole just kõige targem tegu näidata, et keerad taha neile.
          Lemsalut ei sõimanud küll keegi homoks.

          Kommentaar


            esimesel poolajal oli huvitav episood, kui Vanna eksis ja Andreev läks üks ühele ja oli ilmselt kindel, et keegi teda enam segada ei saa. Kuid Vanna lõi tal imeliselt palli minema, nii et Andreev ei jõudnud isegi reageeridagi ja kukkuda, et penaltit saada.

            Kommentaar


              Algselt postitas pedro
              Ma alati arvanud, et Lemsalu on normaalne mees, aga selliseid nalju teevad 10-12 aastased. Loodan, et ta ise satub ka seda artiklit lugema. Enne karjääri lõppu sai nii haleda asjaga hakkama.
              Ta on varemgi nalja teinud. Eelmine aasta Tartus saatis publik ta perse, siis ta näitas keskmist sõrme vms.
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack
                vat kus tuli ütlema. teiste silmas näeb pindu aga oma silmas palki ei näe. kuula tähelepanelikult mida venekeelsed kodanikud ja mitte kodanikud räägivad ja saad äkki selgeks mis klubiga on tegemist. olen kuulnud nii mõndagi ja põhjusega ütlen tiblade klubi mitte Eesti klubi. see et sa eestlane oled ei tähenda et see Eesti klubi on. pronksöö mässajate klubi on ja nii jääbki. nii kuidas mängijad nii ka fännid (mõlemid on kaklemishimulised nagu politsei logist lugeda võib).
                Levadia - tiblade klubi
                Kalju - pedede klubi (roosa... kammoon)
                TVMK - pole üldse mingi klubi
                Trans ja Sillamäe Kalev - mingu üldse vene liigasse
                Maag, vaprus, Tulevik - enamvähem
                T. Kalev - säästuklubi

                FLOOOORRRAAA - maailma ainuke normaalne jalgpalliklubi, terve eesti koondis peaks oleam fcflora... nagu vanadel headel aegadel

                olen ma asjast õigesi aru saanud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  Levadia - tiblade klubi
                  Kalju - pedede klubi (roosa... kammoon)
                  TVMK - pole üldse mingi klubi
                  Trans ja Sillamäe Kalev - mingu üldse vene liigasse
                  Maag, vaprus, Tulevik - enamvähem
                  T. Kalev - säästuklubi

                  FLOOOORRRAAA - maailma ainuke normaalne jalgpalliklubi, terve eesti koondis peaks oleam fcflora... nagu vanadel headel aegadel

                  olen ma asjast õigesi aru saanud?
                  Vsje kazlõ i piderastõ tolka ja odin karol!
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack
                    vat kus tuli ütlema. teiste silmas näeb pindu aga oma silmas palki ei näe. kuula tähelepanelikult mida venekeelsed kodanikud ja mitte kodanikud räägivad ja saad äkki selgeks mis klubiga on tegemist. olen kuulnud nii mõndagi ja põhjusega ütlen tiblade klubi mitte Eesti klubi. see et sa eestlane oled ei tähenda et see Eesti klubi on. pronksöö mässajate klubi on ja nii jääbki. nii kuidas mängijad nii ka fännid (mõlemid on kaklemishimulised nagu politsei logist lugeda võib).
                    ütleme nii, et sinuga väitlemine on nagu peaga vastu seina jooksmine ja ma ei ole sellest huvitatud.
                    politsei blogist mõtete hankimise asemel jägin ma ise, mis ümberringi toimub ja täiskasvanud inimesena teen sellest ka vastavad järeldused.
                    sa oled kõige ebameeldivam ja ebaviisakam inimene, kellega ma kokku olen puutunud ja sa kindlasti ei pahanda, kui ma edaspidi üritan kokkupuudet sinuga siin igati vältida.
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack
                      pronksöö mässajate klubi on ja nii jääbki
                      noo sellist jama on küll raske komenteerida

                      Kommentaar


                        Algselt postitas pedro
                        Levadial siiski eesti poisse ka, kelle vastu mul pole midagi. Purid, Teniste, Marmor näiteks tunduvad sümpaatsed.
                        Aga jah näiteks Andrejev tundub küll täpselt selline tüüp, kes pronksiööl laamendas kuskil ja kirus Eestit.

                        Ja billy: sinu tiblasemud ei hiilga just kõige vaimukamate hüüetega, vaid just vastupidi- peale ropendamise ei tule nende minimaalsest ajust ühtki asja.
                        pea pooled levadia mängijad on puhtad eestlased ja ülejäänutest enamikul on Eesti kodakondsus ja keelgi suus. vast ehk vaid nahka, kalimullinit ja andreevit ei saa liigses eestimeelsuses süüdistada (andreevilt, kes on vene kodakondne, ei saaks seda ka nõuda, samuti nagu te seda ka nõmme kalju nunes'ilt ei nõuaks). aga ülejäänud levadia noori vene poisse küll tibladeks nimetada ei saa. paljud florakad näiteks üldse kõrgharidust omandavad, nagu seda teevad Vassiljev ja Komarov?
                        kaks firmatorti, kast pepsit!

                        Kommentaar


                          Nojah, Eiko Saar ei saa vist väga hästi aru, kas palk tuleb Florast või EJList. Ega arvenumbrid samad pole? Müstiline mees.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Miks söjaväes ajateenijaid interneti kallale lastakse?

                            Kommentaar


                              kas se peaks olema keelatud, mina isiklikult nii ei arva. täitsa hea võimalus vahel nii oma klubi tegevusi jälgida ja vajadusel kaasa elada või kuidas. vaevalt sa ise tahaksid ilma sellise netile juurdepääsuta olla, kui peaksid aega teenima satuma.

                              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                              Miks söjaväes ajateenijaid interneti kallale lastakse?
                              "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                              http://runplus.wordpress.com

                              "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Nojah, Eiko Saar ei saa vist väga hästi aru, kas palk tuleb Florast või EJList. Ega arvenumbrid samad pole? Müstiline mees.
                                Oot, mismõttes Flora ja EJL erinevad? *köh*Pohlak*köh*

                                Kommentaar

                                Working...
                                X