320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack
    kaklevad, sõimavad, keele oskus jne.....nagu pronksöölgi oli. üleüldse, levadia fänn kõtt oma metallivaraste topikusse tagasi.
    mille järgi sa järeledad, et need kohe levadia fännid on? levadia euro mängudel on sisuliselt tribüünid täis, aga Flora omadel pole eriti nagu kedagi...kõik pronksmäsulised

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack
      kaklevad, sõimavad, keele oskus jne.....nagu pronksöölgi oli. üleüldse, levadia fänn kõtt oma metallivaraste topikusse tagasi.
      Õnneks on meil floora fännid kes maailma kõige intelligentsemad fännid.
      Ei nad joo alkoholi enne mängu ega mängu ajal, nad ei ropenda kunagi jne jne


      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
      Miks söjaväes ajateenijaid interneti kallale lastakse?
      Mina ei saa jällegi aru kuidas vaimupuudega inimesi sõjaväkke võetakse
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        Levadia - tiblade klubi
        Kalju - pedede klubi (roosa... kammoon)
        TVMK - pole üldse mingi klubi
        Trans ja Sillamäe Kalev - mingu üldse vene liigasse
        Maag, vaprus, Tulevik - enamvähem
        T. Kalev - säästuklubi

        FLOOOORRRAAA - maailma ainuke normaalne jalgpalliklubi, terve eesti koondis peaks oleam fcflora... nagu vanadel headel aegadel

        olen ma asjast õigesi aru saanud?
        Täitsa õige jutt...

        Ja Kalju... FU!!
        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

        Kommentaar


          kus enver jääger mängib nüüd?

          Kommentaar


            Lõpetas mängimise kahjuks
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              kas ta mitte tolles Kohila vms meeskonnas ei pidanud nüüd enda lõbuks palli taga ajama? Püsivus vms?
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Võibolla tõesti, aga proff enam pole. Ses suhtes, et vigastus lõi auti, niipalju kui mina aru sain.
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                  kus enver jääger mängib nüüd?
                  Hooaja alguses teatati, et liitus III liigas mängiva Kohila Püsivusega. Kuna aga EJL kodukal pole III liiga protokolle veel, siis ei tea kindlalt öelda, kas ta ikka mängib ka seal või mitte.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Hooaja alguses teatati, et liitus III liigas mängiva Kohila Püsivusega. Kuna aga EJL kodukal pole III liiga protokolle veel, siis ei tea kindlalt öelda, kas ta ikka mängib ka seal või mitte.
                    III liiga- lõuna tsoon- Koeru SK all mängib
                    Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
                      Võibolla tõesti, aga proff enam pole. Ses suhtes, et vigastus lõi auti, niipalju kui mina aru sain.
                      Õige fänn peaks ikka tagamaid teadma. Vihje - Levadia ässad.

                      Kommentaar


                        hakkas kohe huvitama! ehk sositad siia teemasse või privasse siis :P
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Flora - Maag Tammeka LIVE-kommentaarid!

                          Kommentaar


                            teist korda järjest, siis 3:1 võit mt üle!Nüüd teisipäeval paneme karikafinaali ka kinni!Super Flora, Super Flora Hei Hei Hei!
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              kuda kommenteerite, et Flora kodumängul on vähim publikut vooru peale?
                              jutu järgi ju et parimad fännid, parim stata, parimad tingimused pealtvaatajatel jne.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                kuda kommenteerite, et Flora kodumängul on vähim publikut vooru peale?
                                jutu järgi ju et parimad fännid, parim stata, parimad tingimused pealtvaatajatel jne.
                                Äkki lihtsalt klubi ei näe vaeva, et oma potensiaal ära realiseerida. Kurb et turundusele aega ega raha ei kulutata.

                                Fänne oli mängul nn tavaline hulk. Ligi 20 vist.Southendi mingid fännid olid ka oma pisikese lipuga mängul.
                                Last edited by PraS; 11.05.08, 14:47.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X