320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
    Võta muidugi kõike hästi hinge, nagu mingi pubekas.
    Tead, ime pole, et Flora fänne ülbikuteks peetakse.
    Arva, mida tahad, fännide töö peaks olema meeskonna toetamine, mitte teise mõnitamine!

    Kommentaar


      Algselt postitas Potsataja76 Vaata postitust
      Tead, ime pole, et Flora fänne ülbikuteks peetakse.
      Arva, mida tahad, fännide töö peaks olema meeskonna toetamine, mitte teise mõnitamine!
      Mulle nad meeldivad. Olin ise esimesel poolajal nende fännisektoris ja sain päris palju naerda, kui nende juttu kuulasin.

      Kommentaar


        Algselt postitas Potsataja76 Vaata postitust
        Tead, ime pole, et Flora fänne ülbikuteks peetakse.
        Arva, mida tahad, fännide töö peaks olema meeskonna toetamine, mitte teise mõnitamine!
        kle tõega nh...see on sama hea kui karjuda kohtunik on pede ja ma olen kindel, et sa oled nii karjunud...ja see kõik käib fänluse juurde..vean kihla, et oled ka mõnd vastast mõnitanud...-
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas brandisco Vaata postitust
          kle tõega nh...see on sama hea kui karjuda kohtunik on pede ja ma olen kindel, et sa oled nii karjunud...
          Kõva häälega ma kohtunikke pedeks pole kunagi nimetanud, isegi mitte korvpalli või võrkpalli mängu ajal!
          Kuskil peab piire oskama pidada!

          Kommentaar


            Algselt postitas Potsataja76 Vaata postitust
            Kõva häälega ma kohtunikke pedeks pole kunagi nimetanud, isegi mitte korvpalli või võrkpalli mängu ajal!
            Kuskil peab piire oskama pidada!
            kle sinu jutu järgi järeldades tuleb välja, et enamus jalgpallifänne on jobud ja imelikud, kuna karjuvad kohtunik on pede...ka koondise mängudel on se lause väga palju kordi üle staadioni kajanud.
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas Potsataja76 Vaata postitust
              Tead, ime pole, et Flora fänne ülbikuteks peetakse.
              Arva, mida tahad, fännide töö peaks olema meeskonna toetamine, mitte teise mõnitamine!
              Vaata, asi on selline, et oma meeskonda toetatakse, kuid vastaseid üritatakse samas ka piisavalt närvi ajada, et tekitada neis segadust ning sundida vigu tegema.

              Ja mis Dimal viga on, et sa seda solvanguna võtad?

              Mine nüüd rahulikult magama, et homme omadele häälekalt kaasa elada jõuaksid!
              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

              Kommentaar


                Algselt postitas 818 Vaata postitust
                Vaata, asi on selline, et oma meeskonda toetatakse, kuid vastaseid üritatakse samas ka piisavalt närvi ajada, et tekitada neis segadust ning sundida vigu tegema.

                Ja mis Dimal viga on, et sa seda solvanguna võtad?

                Mine nüüd rahulikult magama, et homme omadele häälekalt kaasa elada jõuaksid!
                Nagu ma aru saan, on enamus venelasi teie jaoks Dima Bilanid?
                MIlleks selline ülbus?
                Ma lähen magama rahuliku südamega ja jõuan enne teele asumist tööd teha ning olla kasulik Eesti Vabariigile!
                Homme näeme

                Kommentaar


                  Algselt postitas Potsataja76 Vaata postitust
                  Nagu ma aru saan, on enamus venelasi teie jaoks Dima Bilanid?
                  MIlleks selline ülbus?
                  Ma lähen magama rahuliku südamega ja jõuan enne teele asumist tööd teha ning olla kasulik Eesti Vabariigile!
                  Homme näeme


                  kuule rahune maha oma veneteemaga juba....Djatsenko soeng näeb Dima Bilani soengu moodi välja kui sa aru ei saanud.....
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    No ma ei tea , Minu meelest on erinevad asjad oma meeskonna toetamine , vastase segamine ,vastase mõnitamine. Ma ei hakka kedagi süüdistama aga minu meelest pole vaja kedagi roppustega või muul moel rõvedalt mõnitada.
                    Segada või häirida saab ka muud moodi .
                    Minu arvamus, kõige selle kohta mis peale Levadia mängu floraga lahti on läinud on ,et mingit mängijate sõimamist ei tohiks korraldada.
                    Ja see "kohtunik on pede" seda koondise mängu ajal karjudes kohtunik ei saa arugi alati välismaalased ju. Kohtunikule ja mängijatele mõjub see hoopis erinevalt.
                    Mingil ajal hispaanias hüüti jah ,et "Eto on ahv" aga nojah,
                    >>

                    Kommentaar


                      Praegune seis: soccerneti küsitluses
                      "Kellele hoiad karikafinaalis pöialt?"
                      On hetkel tehtud väikse arvutuse tulemusena oma poole hoidu avaldanud tammekale 20% rohkem inimesi kui florale .
                      >>

                      Kommentaar


                        Algselt postitas NIRK Vaata postitust
                        Praegune seis: soccerneti küsitluses
                        "Kellele hoiad karikafinaalis pöialt?"
                        On hetkel tehtud väikse arvutuse tulemusena oma poole hoidu avaldanud tammekale 20% rohkem inimesi kui florale .
                        mind need küsitlused ei huvita kui aus olla.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                          mind need küsitlused ei huvita kui aus olla.
                          Aitäh, saan rahuliku südamega magama minna.

                          Kommentaar


                            Mitte ainult jalgpall vaid ka fännlus on Eestis alles tõsistes lapsekingades. Horvaatias lastakse inimesi maha ning pussitatakse, serbias isegi vägistatakse vastasmeeskonna(mees soost) fänne ja mida kõike veel. Ma ei ütle, et see normaalne on, aga for god seik!
                            Ja kui mõni Eesti liiga(flora) fänn nt. hüüab Dima Bilan staadionil, on ilge kisa lahti.
                            Võtke rahulikult, ning kui ei suuda mõttetustele(see on ju fucking inimlik värk fännluses) vastu panna, siis hoidke oma teada, memmekad.
                            Parem georg otsas kui Paul keres.

                            Kommentaar


                              to brandisco ja Potsataja:

                              Fanaatik ei suuda muuta oma arvamust ega jututeemat. Sir Winston Churchill


                              mõnikord on see hea, mõnikord mitte nii hea...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

                                Fanaatik ei suuda muuta oma arvamust ega jututeemat. Sir Winston Churchill

                                Churchill unustas sinna loetelusse lisada ka puberteeedid .
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X