320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Potsataja76 Vaata postitust
    Tahaks väga teada, kellele jäi ette meie, Maag Tammeka väravavaht, Djatsenko??? Ehk skandeerite homme taas Dima Bilan talle?!
    Krt, ise te õhutate vaenu 2 klubi vahel!!!
    Arvate, et teil klubis pole vene nimega mängijaid?
    Muideks, Djatsenko räägib eesti keelt!
    Kui mingi mure, tule otsi mind homme mängult üles, olen ise staadionil!!!
    NO AGA DJATSENKO ONGI JU KONKREETNE DIMA BILAN! MIS SIIN HÄDALDADA!
    ROONEY ON NÄITEKS SHREK! PAREM IKKA DIMA OLLA KUI SHREK!

    Kommentaar


      Algselt postitas brandisco Vaata postitust
      kle sinu jutu järgi järeldades tuleb välja, et enamus jalgpallifänne on jobud ja imelikud, kuna karjuvad kohtunik on pede...ka koondise mängudel on se lause väga palju kordi üle staadioni kajanud.
      kui täpne olla, siis on seeda vaid väike hulk staadionil karjunud. ülejäänud on sellel ajal häbi pärast silmad maha löönud.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
        Mitte ainult jalgpall vaid ka fännlus on Eestis alles tõsistes lapsekingades. Horvaatias lastakse inimesi maha ning pussitatakse, serbias isegi vägistatakse vastasmeeskonna(mees soost) fänne ja mida kõike veel. Ma ei ütle, et see normaalne on, aga for god seik!
        Ja kui mõni Eesti liiga(flora) fänn nt. hüüab Dima Bilan staadionil, on ilge kisa lahti.
        Võtke rahulikult, ning kui ei suuda mõttetustele(see on ju fucking inimlik värk fännluses) vastu panna, siis hoidke oma teada, memmekad.
        siin see vahe ongi - kui me praegu ei kritiseeri seda "pedejuttu", siis varsti lastakse meil ka inimesi maha ning seda hakatakse meil normiks pidama. ülejäänud maailmale see balkani fännikultuur aga ei meeldi.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas Potsataja76 Vaata postitust
          Tead, ime pole, et Flora fänne ülbikuteks peetakse.
          Arva, mida tahad, fännide töö peaks olema meeskonna toetamine, mitte teise mõnitamine!
          Huvitav, mis ajast tartlased nii õrnahingelisteks on muutunud? Üleeelmisel aastal Tartus mängu vaadates tuli juba staadionile sisenedes kuulda igasugust roppust valdkonnast shampoonivabrikandid jne.

          Sellest ajast tekkis ka "eriline armastus" Tartu klubide vastu.
          tulevik on tunni aja pärast

          Kommentaar


            See on juba kõik nii äramämmutatud teema. See lause, et "kui me praegu ei kritiseeri seda "pedejuttu", siis varsti lastakse meil ka inimesi maha ning seda hakatakse meil normiks pidama." on enam kui naeruväärne.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              See on juba kõik nii äramämmutatud teema. See lause, et "kui me praegu ei kritiseeri seda "pedejuttu", siis varsti lastakse meil ka inimesi maha ning seda hakatakse meil normiks pidama." on enam kui naeruväärne.
              kui see naeruväärne on, siis ütle kus tõmmata piir? kas kaklus levadia ja flora fännide vahel oli normaalne fännikultuur või mitte?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                Huvitav, mis ajast tartlased nii õrnahingelisteks on muutunud? Üleeelmisel aastal Tartus mängu vaadates tuli juba staadionile sisenedes kuulda igasugust roppust valdkonnast shampoonivabrikandid jne.
                üle-eelmisel aastal? siis oli ju Tartus kaks Meistriliiga klubi. või te vahepeal ei olegi Tartusse mängudele jõudnud? ja see nimede panemine on samasugune vastase "töötlemine", mille poolt te ise olete. aga kohtuniku orientatsiooni omavoliline määratlemine on üks ebanormaalsemaid asju, mida ma kuulnud olen!
                Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                Kommentaar


                  ja see, et sa ise mäletad kahe-aasta taguseid sildistamisi, kes siis nüüd õrna hingega on?
                  Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    kui see naeruväärne on, siis ütle kus tõmmata piir? kas kaklus levadia ja flora fännide vahel oli normaalne fännikultuur või mitte?
                    Mis piir, mille vahele piir? Laske fännidel staadionil oma elu elada. Ei hakata siin püstoleid paugutama, olge täiesti rahulikud. Seda nn kaklust ei tahaks üldse hakata uuesti kangutama, see oli lihtsalt meedia poolt üles puhutud ja sellest oli siin juba niigi ülearu palju juttu. See lihtsalt ei vääri seda.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Mis piir, mille vahele piir? Laske fännidel staadionil oma elu elada. Ei hakata siin püstoleid paugutama, olge täiesti rahulikud. Seda nn kaklust ei tahaks üldse hakata uuesti kangutama, see oli lihtsalt meedia poolt üles puhutud ja sellest oli siin juba niigi ülearu palju juttu. See lihtsalt ei vääri seda.
                      seega see ei ületanud sinu arvates normaalsuse piiri? seda enam tahan ma teada kuhu sa selle piiri tõmbaksid? kui järgmise levadia-flora kohtumise ajal leiaks keegi enda ribide vahelt noa, kas siis oleks see piir ületatud, kus ka sina ütleks, et see ei tohiks jalgpalliga kaasas käia?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        seega see ei ületanud sinu arvates normaalsuse piiri? seda enam tahan ma teada kuhu sa selle piiri tõmbaksid? kui järgmise levadia-flora kohtumise ajal leiaks keegi enda ribide vahelt noa, kas siis oleks see piir ületatud, kus ka sina ütleks, et see ei tohiks jalgpalliga kaasas käia?
                        Muidugi ei tohi külm- ega tulirelvad jalgpalli fänlusega kaasas käia. Ma arvan, et nii mõtleb absoluutselt iga jalgpallifänn. Fänni relv on tema sõnad ja hüüded!
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Muidugi ei tohi külm- ega tulirelvad jalgpalli fänlusega kaasas käia. Ma arvan, et nii mõtleb absoluutselt iga jalgpallifänn. Fänni relv on tema sõnad ja hüüded!
                          Ehk siis mõnede puhul madal IQ.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Jumal hoidku! Mida te hädaldate mingi täiesti mõttetu asja kallal??? See et vastaste meeste kallal mölisteakse on täiesti tavaline asi ja siin ei ole isegi midagi rääkida. tulebki möliseda veic. telekast kui vaadata manu ja arsenali mängu või midagi sellist siis kui mõni arsenali vend läheb manu fännide ees auti viskama siis loeb juba suu pealt välja mis roppusi sealt fännide seast kaela sajab! nii et siin pole midagi hullu kui keegi on dima! Mina oleks üldse sibul öelnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas reix Vaata postitust
                              Jumal hoidku! Mida te hädaldate mingi täiesti mõttetu asja kallal??? See et vastaste meeste kallal mölisteakse on täiesti tavaline asi ja siin ei ole isegi midagi rääkida. tulebki möliseda veic. telekast kui vaadata manu ja arsenali mängu või midagi sellist siis kui mõni arsenali vend läheb manu fännide ees auti viskama siis loeb juba suu pealt välja mis roppusi sealt fännide seast kaela sajab! nii et siin pole midagi hullu kui keegi on dima! Mina oleks üldse sibul öelnud.
                              Cantona hüppas kord ühele fännile jalaga näkku.
                              Nii änksa oli see. See juhtus inglismaal.
                              Ootan millal Eestis selline asi ära tehakse, sest Inglismaal on seda juab tehtud.

                              Minge persse ohmud!!!
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Cantona hüppas kord ühele fännile jalaga näkku.
                                Nii änksa oli see. See juhtus inglismaal.
                                Ootan millal Eestis selline asi ära tehakse, sest Inglismaal on seda juab tehtud.

                                Minge persse ohmud!!!
                                Seda Cantona juhtumit lahates. Süüdi jäi kokkuvõttes ikkagi mängija ja ta sai ka selle eest karistatud. Jalgpallur peab suutma end vaos hoida, hüütagu talle mis tahes. Mida sa Rein üldse ette võtta tahad? Publiku sootuks staadionitelt eemaldada? Harju sellega, et sellised hüüded on täiesti tavalised asjad kõikjal maailmas (ja ei taha kuulda mingeid nõrku argumente, et kas me peame siis olema nagu kõik teised). Jalgpall kütab kirgi ühtemoodi nii Inglismaal, Saksamaal, Itaalias või Eestis. Milleks üldse tekitada teema ei millestki? Ja ma arvan, et sa pole ka eriti pädev teiste inimeste IQ üle otsustama.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X