320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    roomlased küll aarialased polnud

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      roomlased küll aarialased polnud
      Kui sa ei tee praegu nalja siis.. marss raamatukokku!

      Kommentaar


        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
        ma ei tea kus me oleme, et kätt ei tohi üles tõsta, aga samas ma ei tea ka mida need kutid hüüdsid ja kuidas muidu käitusid. igatahes "üheselt mõistetav" my ass.
        Bomber + Natsi-Saksamaa "Gott mit uns" vöö + käeviibe. Ütleme nii, et väga rakse on seda mitte üheselt mõista

        Kommentaar


          kuidas see nüüd oligi??? vaba mehe aus tervitus

          Kommentaar


            Laupäeval saab Levadia meie käest nii nagu täna sai Venemaa Hispaania käest kolaka. Kahjuks me Sen-iga seda mängu kohapealt ei näe aga usun ,et teised meie kaasvõitlejad on kohal .
            FCF Forever

            Kommentaar


              Seal vist Ljevadija "fännid" tahavad kakelda ka, niiet Sen pääseb oma karistuse realiseerimisest.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Seal vist Ljevadija "fännid" tahavad kakelda ka, niiet Sen pääseb oma karistuse realiseerimisest.
                Ma olen kindel ,et meid asendatakse väärikalt
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                  Kui sa ei tee praegu nalja siis.. marss raamatukokku!
                  raamatukokku ei viitsinud minna, kuid vähe uuritud sai siiski. tõstan käe ning tunnistan eksimust

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Seal vist Ljevadija "fännid" tahavad kakelda ka, niiet Sen pääseb oma karistuse realiseerimisest.
                    Vaadake et keegi kannatajaks ei jää, saate staadionikeelu! Andke korralikult!

                    Kommentaar


                      Okei, homme on mäng, aga rõhutaks seda, et on tasuta sissepääs ja kutsuge oma sõpru ka! Siis teeme nii platsil kui tribüünidel säru Levadiale!
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Okei, homme on mäng, aga rõhutaks seda, et on tasuta sissepääs ja kutsuge oma sõpru ka! Siis teeme nii platsil kui tribüünidel säru Levadiale!
                        Muide möni, aga kindlasti ainult möni, foorumikasutaja on vanem kui 18 ja noorem kui pensioniiga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          Muide möni, aga kindlasti ainult möni, foorumikasutaja on vanem kui 18 ja noorem kui pensioniiga.
                          Kas tõesti ?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Tänane tulemus valmistas pettumuse!Võit oli niii lähedal...
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Ei suuda enam, pean jagama seda fantastilist pilti

                              Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kalashnikov Vaata postitust
                                Ei suuda enam, pean jagama seda fantastilist pilti

                                http://img210.imageshack.us/my.php?image=casbmw5.jpg
                                Puhas kuld Debiilikud kes siiralt arvavad et nad on aarialased ja jalkamängudes ostavad kaukaaslaste käest õlut ja siis karjuvad "tiblade" klubide vastu kus tegelikult mängib palju Eestlasi. Abordiohvrid.

                                Mis mulle eriti meeldib on see et normaalsed FCF fännid (keda on tegelikult palju) ja klubi juhtkond vaikivad nagu kõik on korras ja tegemist on tavaliste "jalgpallisõprageda"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X