320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sa võiks selle foorumi lingi anda ka.

    Kommentaar


      Tulemus oli pettumus, oleks oodanud ikka võitu. Samas, parem viik kui kaotus kui nüüd püüda positiivsem ja optimistlikum olla. Sõda tiitli pärast jätkub!
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
        Puhas kuld Debiilikud kes siiralt arvavad et nad on aarialased ja jalkamängudes ostavad kaukaaslaste käest õlut ja siis karjuvad "tiblade" klubide vastu kus tegelikult mängib palju Eestlasi. Abordiohvrid.

        Mis mulle eriti meeldib on see et normaalsed FCF fännid (keda on tegelikult palju) ja klubi juhtkond vaikivad nagu kõik on korras ja tegemist on tavaliste "jalgpallisõprageda"
        mida siin maha vaikida? tegid nad sulle haiget vms?

        Selge see, et nende poliitilised vaated on natuke imelikud (vbolla meie jaoks ka naljakad) aga, mind see küll ei sega. Tore kui inimesed staadionil käivad.

        mitmel meistriliiga mängul sina tänavu käinud oled?
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
          mida siin maha vaikida? tegid nad sulle haiget vms?

          Selge see, et nende poliitilised vaated on natuke imelikud (vbolla meie jaoks ka naljakad) aga, mind see küll ei sega. Tore kui inimesed staadionil käivad.

          mitmel meistriliiga mängul sina tänavu käinud oled?
          Mu esimene mäng kus osales Eesti klubi oli aastal 93 kui Norma mängis HJK vastu UEFA Meistrite Liiga kvalifikasioonis. Samal aastal hakkasin käima ka Meistriliigat vaatamas. Loomulikult ma ei mäleta mitmel Meistriliiga mängul ma olen käinud aga usu mind, piisavalt palju.

          Bomberitega tegijate kohta ütlen vaid et tegelikult nende arenemistase on igaühele nähtav. Nad ei ole jalkafännid, vaid jobud kes otsivad endale tegevust aga ei leia seda. Neegreid meil ei ole, venelased annavad peksa kui nendega tüli norida. Aga on võimalus solvata venelasi kes mängivad klubides mis ei kuulu FCF süsteemi ja ei saa neile vastata sest nad on platsil ja nende suhtes kehtivad teised reeglid. Kas Zahovaiko ja Mosnikov muutuvad nende jaoks tibladeks kui nad kunagi sõlmivad lepingu Faneeraga või Levadiaga? Kas nad teavad et Terehov keda nad kutsusid tiblaks terve mängu FCF vastu mängis edukalt Floras? Selle sama Transi, Levadia või TVMK toetajad ei karju EESTLASTE vastu, vaid teiste klubide vastu. Mu point on, kui vihatakse ja solvatakse Levadiat või TVMKd - see on loomulik ja fair play jalgpallis. Aga tulla jalgpalli mängule ainult sellekes et solvata teistes klubides mängivaid vene rahvusest mängijäid kes ei saa vastata ega reageerida on NÕME.

          Mida ma siin seletan, igaüks näeb ju et need mehed on jobud. Kordan veel üks kord, mitte kõik FCF fännid, 90% neis on täiesti okei, vaid see väike kamp imbetsiile kes ei anna Eesti jalkale midagi.

          Kommentaar


            tänane mäng oli mõlemalt poolt ikka väga hale ja eriti haledad olid mõlememad väravavahid.kaalma oli jälle omal tasemel ja aksalu sama kehv.loodame et viimati mainitu koondises sellist jama ei korralda.viik oli õiglane tulemus kuna mõlemad tegid piisavalt paska
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Urood, Ljevadija, Urood, Ljevadija.

              Aga, kahjuks me peame saatma oma trummi manalateele. R.I.P.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Urood, Ljevadija, Urood, Ljevadija.

                Aga, kahjuks me peame saatma oma trummi manalateele. R.I.P.
                se läks nii katki w?norrmaaalne
                FC Flora

                Kommentaar


                  Jah, see kukkus tribüünilt alla.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Jah, see kukkus tribüünilt alla.
                    ei no seda ma nägin aga ma ei saanud aru mis täpselt trummil juhtus

                    aga kui nii siis R.I.P.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack
                      sinu sõbrad levadia huligaanid olid ka kuhug kadunud miskipärast. kas tõesti julgevad ainult naiste ja lastega kakelda nagu nõmme kalju mängul?
                      AHAHAHAHH WTF????Kadunud???Just pärast mängu me otsisime teid stadiooni ääres,kadriorus jne.Kui teie tõesti tahate näidata et meie oleme sellised argpüksid (LMAO) siis jargmine kord ärge joostke staadionilt nii kiiresti
                      No one likes us,we don't care...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack
                        jumala ilusti seisin staadionil mitu minutit, peale seda olin kadriorus staadionil.....lõugasime trammides ja igal pool.....kui te oleks otsinud siis oleksite ka leidnud aga tuleb välja et teid kas polnud või te ei otsinudki midagi. ei ole eriti raske otsida meid üles teades et välja sai vaid ühest kohast. või on levadia fännidel kombeks üle aia ronida et staadionilt välja saada? vanalinnas istusime samuti nimetasse maha ja päris mitmeid kordi käisime ja laulsime baarist väljas et mitte välja visatud saada ehk siis tükk aega pärast mängu oli teil võimalus meid otsida. ja me ei pea midagi näitama et te olete argpüksid kuna seda olete te ise teinud minnes lastele ja naistele kallale ja mitmekesi ühele kallale ja nüüd lisaks veel see kus hakkasite haukuma siin avalikus foorumis et meid polnud ja meid polnud....kamoon ÜKS väljapääs ja te ei suutnud meid leida? jõite 5 kilo viina per face enne mängu ära et ei suutnud sõnu flora näiteks sallilt välja lugeda või?

                        billy_t - järjekordne tõestus kui värdjalikud huligaanid levadia "fännid" on. armsad kukupaid tegelased või mis? sellised tuleb maha tappa.
                        ega ise peeglisse ei vaata ju?
                        miks nemad peavad teid otsima. võite ju ise ka otsida kui isu suur.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack
                          .....lõugasime trammides ja igal pool.....


                          ja mitmekesi ühele kallale

                          sellised tuleb maha tappa


                          .
                          Sina pole kÜll Õigle mees kritiseerima neid kes Ühele mitmekesi kallale lähevad.Kas sa siis ei tea,et avalikus kohas lÕugamine pole just eriti viisakas?
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack
                            kas sa tahtsid tõestada et nad ei ole flora fännid? kui sain valesti aru siis ütle mida sa sellega tõestada tahtsid?





                            levadia urod
                            Ei taha midagi tõestada. Lihtsalt mõtlesin, et ehk pakub kellelegi huvi, miks see seltskond staadionitel on käima hakanud. Ma olen ka aktiivselt Flora mängudel käinud ja kuigi ka mul on poliitilised vaated, pole ma neid sõpradega staadionil propageerimas käinud, sest arvan, et staadion on väga lave koht selliste asjade jaoks. Mulle tundub lihtsalt, et see seltskond natsi-skinne käib mänge vaatamas, sest Leedus, Poolas, Venemaal jne käivad ka natsid mängudel ja noh, väga lahe oleks ju käituda nagu true´d bonehead´id mujal Euroopas. Kui inimesi huvitab jalgpall ja nad tahavad koduklubi toetada, siis palun lasku käia, ei huvita, mis nende vaated on, aga kui hakatakse poliitikat tegema tribüünidel, siis käib see igatahes vastu mulle...

                            Kommentaar


                              [QUOTE=ballack;897460] minnes lastele ja naistele kallale ja mitmekesi ühele kallale

                              jõite 5 kilo viina per face enne mängu ära et ei suutnud sõnu flora näiteks sallilt välja lugeda või?

                              QUOTE]

                              AHAHAHA,järjekordne bullshit
                              1)Mina olin vastu seda ideed otsida konflikti "roosa pantritega",sest see on puhas debilism,AGA,see kutt kes tahtis kakelda läks mitte naiste ega laste juurde,aga just leidis seda meest,kellele väga meeldis karjuma "Tibla" ja pakkus 1 vs 1.Midagi halba mina selles olukorras ei näe.
                              2)Meie eeem seltskonnas ei ole probleeme alkohooli tarbimisega,sest mõni osa meid on sXe (vaata wikipeedias,laienda silmaringi ) look at yourself
                              No one likes us,we don't care...

                              Kommentaar


                                Üldiselt, pinda käib, et iga nädal risustatakse Flora foorumit teemadega fännidest. Tehke uus teema "Flora fännid" ja kiruge seal. Siin tahaks ikka lugeda Flora enda tegemistest ja mängudest. Enam ei möödu ühtegi nädalat kui mõni tropp ei tule siin lagedale mingi pildikesega Flora toetajatest. Mina igatahes ignoreerin neid provokatiivseid pilte ja teemaarendusi. Tehke sama ja neil netionaneerijatel hakkab endil ka lõpuks igav.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X