320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ei saa aru kas te omavahel läbi ei või saada?

    ma usun et kui 2 nädalat oleks vaikus siin foorumis siis ka kõik rahuneks maha.

    Kommentaar


      Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
      Bomberitega tegijate kohta ütlen vaid et tegelikult nende arenemistase on igaühele nähtav. Nad ei ole jalkafännid, vaid jobud kes otsivad endale tegevust aga ei leia seda. Neegreid meil ei ole, venelased annavad peksa kui nendega tüli norida.
      Mõnusalt off topic, kuid venelaste ja neegrite teemaga tuli meelde, et Tartus oli ka kunagi mingi bomberi vend, kes mõnitas nii juute, neegreid kui ka teisi välismaalasi, kuid jaki all kandis külmemal ajal alati Amsterdam Ajaxi salli. Kohe näha, et ajalugu tundev poisil.

      FC Flora - 88!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Tervitused Winterthurist, Zürichi lähistelt köigile Flora fännidele.
        Igaljuhul Winterthuris teavad pea köik FC Florat ja köik Flora fännid on siia teretulnud. Flora sallid ja särk ripub staadioni pubis ja ausaltöeldes on juba piinlik kuidas siin meisse suhtutakse. Köik kallistavad ja tervitavad meid, hommikusöögid erinevate fännide juures, tasuta söögid ja ölled pubis. Estonia, Flora...
        Kunn andis kohalikule raadiole intervjuu, laulis hümni ja rääkis Florast ja Eestist
        Kui see signaalitamine ära löpeb, ehk saab ka magama minna.

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack
          nonii xlexax......3 autot levadia tegelasi olevat ÜHELE flora fännile kallale läinud või mis? kas järgmine "julgustükk"? see oli viimane piisk! levadia fännide elu on nüüdsest väga pask.

          palju õnne billy_t! kui ei oska oma fänne ohjeldada vaid kiita nende tegusid siis eks vaata mis edasi juhtub.
          Nonii....alustame sellest,et auto oli ainult 1 ja tegelikult me tulime autoga just selleks,et üht ebaadekvaatset idiooti ära viia,aga kohapeal selgus,et tema tahtis kakelda mehega,kes nimetas teda tiblaks.See pärast me ootasime paar minutit,sest arvasime et mees tahab vastama oma sõnade eest.Väga naiivne meie poolt Anyway,pole mõttet seda teemat jätkata,sest teie propaganda goes funnier and funnier
          No one likes us,we don't care...

          Kommentaar


            Algselt postitas Sen Vaata postitust
            Tervitused Winterthurist, Zürichi lähistelt köigile Flora fännidele.
            Igaljuhul Winterthuris teavad pea köik FC Florat ja köik Flora fännid on siia teretulnud. Flora sallid ja särk ripub staadioni pubis ja ausaltöeldes on juba piinlik kuidas siin meisse suhtutakse. Köik kallistavad ja tervitavad meid, hommikusöögid erinevate fännide juures, tasuta söögid ja ölled pubis. Estonia, Flora...
            Kunn andis kohalikule raadiole intervjuu, laulis hümni ja rääkis Florast ja Eestist
            Kui see signaalitamine ära löpeb, ehk saab ka magama minna.
            Levitage sõna kui tublid te olete, ja muidugi ärge unustage näidata neile pilte oma natsidega.... Fakt, käitumise eest mis te demonstreerite siin staadionitel, seal samas on Šveitsis SINA ja pool teie "fänne" oleksid juba ammu staadionibänni saanud.. aga elu lõpuni. Double-faced scum...

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack
              nonii xlexax......3 autot levadia tegelasi olevat ÜHELE flora fännile kallale läinud või mis? kas järgmine "julgustükk"? see oli viimane piisk! levadia fännide elu on nüüdsest väga pask.

              palju õnne billy_t! kui ei oska oma fänne ohjeldada vaid kiita nende tegusid siis eks vaata mis edasi juhtub.
              Nonii, härra Bollock.. kas sa nüüd hakkad meid isiklikult tapma või esialgu vaid annad peksa mingile Levadiat toetavale tüdrukule?

              Haige inimene, ausõna.

              Kommentaar


                Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                Levitage sõna kui tublid te olete, ja muidugi ärge unustage näidata neile pilte oma natsidega.... Fakt, käitumise eest mis te demonstreerite siin staadionitel, seal samas on Šveitsis SINA ja pool teie "fänne" oleksid juba ammu staadionibänni saanud.. aga elu lõpuni. Double-faced scum...
                Sa tibla pane oma tiblamulk kinni. Isegi Shveitsis, vähemalt Winterthuris vihkavad teid värdjaid k6ik. K6ik siin usuvad ja loodavad et homme saate te tiblavärdjad Rootsi käest korralikult lutti.
                Jah, olemegi tublid. K6ik austavad meid siin erinevalt sinust kes sa lasnamäel ootad millal sind siit minema saadetakse, Mina paneks sind esimese moskva rongi peale sa tiblavärdjas.

                Kommentaar


                  keegi kuskile notepadi ei viitsi kogu seda flora/levadia/"tibla" teksti kopida ja pika jutu teha?
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Mis te arvate, kas Allas saab veel koondisesse?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sen Vaata postitust
                      Sa tibla pane oma tiblamulk kinni. Isegi Shveitsis, vähemalt Winterthuris vihkavad teid värdjaid k6ik. K6ik siin usuvad ja loodavad et homme saate te tiblavärdjad Rootsi käest korralikult lutti.
                      Jah, olemegi tublid. K6ik austavad meid siin erinevalt sinust kes sa lasnamäel ootad millal sind siit minema saadetakse, Mina paneks sind esimese moskva rongi peale sa tiblavärdjas.
                      Hurmav. Et mitte öelda sulnis.

                      Teen ettepaneku moodustada tugigrupp Sen'i ja ballack'i (abivajajaid on kindlasti veel) toetuseks. Näitamaks, et jalgpallisõbrad on ühtne pere ja ei heida oma madalama emotsionaalse kompetentsiga liikmeid kõrvale. Ka nemad vajavad mõistmist, armastust, suunamist. Puudega ei sünni keegi ju vabatahtlikult.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                        Hurmav. Et mitte öelda sulnis.

                        Teen ettepaneku moodustada tugigrupp Sen'i ja ballack'i (abivajajaid on kindlasti veel) toetuseks. Näitamaks, et jalgpallisõbrad on ühtne pere ja ei heida oma madalama emotsionaalse kompetentsiga liikmeid kõrvale. Ka nemad vajavad mõistmist, armastust, suunamist. Puudega ei sünni keegi ju vabatahtlikult.

                        Mina heidaks küll nad k6rvale, saadaks nad Eestist minema, kaugele....
                        Pole selle ajaga m6istmist tulnud ei tule ka järgneva 20 aasta jooksul.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack
                          teen copy paste kohe: "Nonii, härra Bollock.. kas sa nüüd hakkad meid isiklikult tapma või esialgu vaid annad peksa mingile Levadiat toetavale tüdrukule?

                          Haige inimene, ausõna."

                          kas see ei olnud mitte puudega inimese kirjutatud? kust ta võttis et ma lähen annan lastele ja naistele lõuga (ehk siis KAS MA OLEN SEDA TEINUD ENNEM?).
                          nüüd siis kahetsed, et siin foorumis ähvardasid ka ühele naisterahvale peksa anda?

                          Igatahes tõesti! SEE EI OLE TEEMA, KUS RISUSTADA! Kui muud moodi ei saa siis saage kokku ja seletage ja klaarige siis asjad ära. Täiesti mõttetu on siin ajada esseevõistlust, eksole.
                          kõigele lisaks teeb muidu Smutov jälle mingi ilgelt lollaka uudise ka veel
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            jajah, Smutov on ju nime poolest naguniigi juba tibla
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sen Vaata postitust
                              Sa tibla pane oma tiblamulk kinni. Isegi Shveitsis, vähemalt Winterthuris vihkavad teid värdjaid k6ik. K6ik siin usuvad ja loodavad et homme saate te tiblavärdjad Rootsi käest korralikult lutti.
                              Jah, olemegi tublid. K6ik austavad meid siin erinevalt sinust kes sa lasnamäel ootad millal sind siit minema saadetakse, Mina paneks sind esimese moskva rongi peale sa tiblavärdjas.
                              Wow, üks päris korralik Eurooplane Sorry, baby mul on piisavalt palju sugulasi kes on sündinud SIIN Eestis aaaaastaid enne seda kui sinu loomine oli su vanemate plaanides.
                              Aga tõsiselt, kohalik scum nagu sina, Bollock ja paar teist on ainukesed loomad kellega ma ei saa kunagi läbi. Mul on sitaks tuttavaid igalpool Euroopas(ära hakka nüüd pihta, mitte ainult Venemaal), kellega ma olin veetnud aega ka erinevatel jalkastaadionitel, nende arvamus loeb, mitte sinu oma kelle ainuke argument on vaid "oled tibla".
                              Ja see et väike hulk debiile nagu sina ei oska öelda mitte midagi venelaste kohta ilma "tibla"ta ei aja teisi välismaalasi oksele AINULT sellepärast et Eesti keele oskuse puuduse pärast nad ei saa kõigest sellest aru mis sina, Bollock ja teised samasugused tegijad kirjutavad Eesti netifoorumites ja millest räägivad enda vahel. Lihtne. Mis parata, vähemalt teid on vähe ja teil ei ole tulevikku. Normaalsed inimesed alati saavad läbi, teie saatus on käituda nagu ahvid siin ja nuta välismaalastele kui koledad need kohalikud "tiblad" on.
                              P.S. Ma ei näinud seda mis juhtus Ale Coqis pärast mängu Levadia vastu, aga nägin sinu käitumist ja kuulsin mida sina, lootusetu joodik, karjusid seal staadionil. On sul kodus peegel olemas?

                              Kommentaar


                                need paar viimast lehekülge FC Flora teema alt võiks viia fännide teema alla..
                                kas olemasolevatesse või siis teha FCFUltrad või FC Levadia ultrad..või mis iganes..siin võiks tõesti olla FC Flora teema

                                peace

                                ja ega see ennem lõppe kui need kes kakelda tahavad lähevad ja kaklevad..isiklikult loodan ,et see ei toimu avalikus kohas kus lapsed võivad näha jne..ja loodan ,et üksteisele eluohtlikke vigatsusi ei tehta
                                jalgpall on tore isiklikult verd näha ei taha..ja loodan et ka selleni ei lähe
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X