320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pasi ütles eilsetes Iltalehe spordiuudistes, et soovib tuleval aastal hakata tegelema noorte palluritega 17-20 aastastega, et neid töödelda täpselt nõnda, et neist tulesid head ja nad ka ise tahaksid kuhugi edasi jõuda selle nimel maksimaalselt pingutades. Selle kõrval tõi ta näite Alo Bärengrubist, kes hetkel on Bodoga norras kolmandad ja Lindpere, kellel sammuti väga hästi läheb seal. Seega võib arvata, et novembris lõpev leping jääb Pasil Floraga viimaseks, enne kui se lõpeb tahab ta kindlasti ka endast ja poistest maksimumi näha meistritiitlit võites.
    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

    http://runplus.wordpress.com

    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

    Kommentaar


      Teisipäeval saame siis omale UEFA Cupi vastased teada.Üks võimalikest on Man City, .isiklikult ma neid aga ei tahaks .Ma pole mingi inglise jalgpalli kummardaja nagu meil suures osas on kombeks. Mind huvitab ikkagi edasipääs järgmisesse ringi või siis mõnus vastasseis naabritega Lätist,Leedust või Soomest.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Naabritega mängides ei oleks eriti head väljavaated meil ...
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          No Man Cityt tahaks näha ka oma silmaga. Ronaldinho pidavat ManCityga liituma...
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Teisipäeval saame siis omale UEFA Cupi vastased teada.Üks võimalikest on Man City, .isiklikult ma neid aga ei tahaks .Ma pole mingi inglise jalgpalli kummardaja nagu meil suures osas on kombeks. Mind huvitab ikkagi edasipääs järgmisesse ringi või siis mõnus vastasseis naabritega Lätist,Leedust või Soomest.
            edasipääsu mõttes oleks abiks,kui saaks vastu Haka või Olimpsi.Aga ega Floral niimoodi ometi ei vea

            Kommentaar


              Algselt postitas Jaak Vaata postitust
              edasipääsu mõttes oleks abiks,kui saaks vastu Haka või Olimpsi.Aga ega Floral niimoodi ometi ei vea
              Olimpsi vastu peaks Flora olema isegi üsna kindel favoriit. Olimps sai eelmisel hooajal 8. ehk viimase koha ja jäi meistriliigasse ainult seetõttu, et võistkondade arvu suurendati 10-ni. Sel hooajal ollakse hetkel 9. ndad (12 mänguga 6 punkti). Uefasse saadi vist karika kaudu. Lotovõidu tõenäosus siis umbes 7 protsenti
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Ega Haka ka halb variant poleks, sugugi mitte. Kui sai Levadia neist jagu, saaks ka Flora. Pealegi pole Hakal praegu just kõige paremad ajad.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Loosiga jah ei ole meil (Floral) vist küll kunagi vedanud.Õigemini mina lihtsalt ei mäleta seda enam kuigi olen viimase 17 aasta jooksul kõiki Flora euro kodumänge oma silmaga näinud.Samas jälle on Faneral loosiga mitu korda jopanud mingite islandi vaalapüüdjatega aga noh Fanera sittus muidugi ennast täis.
                  Ei usu ,et meil praegu viletsam koosseis on kui eelmisel aastal ,kus me vist esimesest ringist saime edasi ja Valerengaga mängisime samuti päris hästi.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Flora vastane siis Djurgarden

                    Kommentaar


                      Flora vastaseks siis UEFA karikas on Djurgårdens IF FF Rootsist ei teagi kas nutta või naerda.
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Loosiga jah ei ole meil (Floral) vist küll kunagi vedanud.
                        ei vedand ka seekord vist, Djurgarden on opponnet

                        Kommentaar


                          RKunn pääseb koju mängu vaatama esimene mäng siis 17. juulil
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            Ma sain aru, et 17. juulil.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lock Vaata postitust
                              ei vedand ka seekord vist, Djurgarden on opponnet
                              nojah... nagu floral ikka,kunagi ei vea. sitaks tugev,aga suht ebahuvitav vastane.

                              kui läti liiga eelviimast vastu ei saanud, siis võinuks vähemalt MCity saada

                              Kommentaar


                                Tüüpiline ne rõba ne mjasa vastane, paraku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X