320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ballack, teil plaanis mingisugune fännide vaheline vutt ka ?

    Kommentaar


      Algselt postitas DIF Vaata postitust
      I can promise that we have bigger away support tha you

      Copenhagen 2002 2500-3000
      Dublin 2002 1500-2000
      Torino 2004 1500-2000

      31/7 1000+?

      So how will you guys travel, by ship or plane?
      we dont know yet excatly but no more choices than ship or plane
      sigpic

      Kommentaar


        Nonii, nüüd keskendume Narvale.
        Post lubas 3 kolli.
        Jalgpallihaigla liige

        Kommentaar


          Keegi mängu streamib kah kuskil?? Oleks tänulik kui saaks

          Kommentaar


            Flora on vist 2 nädalat rannas olnud...

            Kommentaar


              Kalju ei ime palju.
              Üks teine meeskond imeb hoopis palju
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                sellise mänguga saavad djurgardenilt viie väravaga

                Kommentaar


                  II poolaeg juba hoopis teine mäng , kahju et aega väheseks jäi,võinuks ka võidu ära võtta, aga ok parem üks punkt ,kui mitte midagi ja selle Flora välja võitles.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Kotter on pe*e!!!
                    Täiega tegi mängu ära!
                    Sellelt mehelt tuleks litsents ära võtta!
                    muidu mängust, et algus oli masendav kohe 1 minutil lasti narval ära lüüa ja siis tuli kotter ja võlus ei kusgilt penalti ja 0:2.Sido lõi ühe tagasi kui varsti lõi gruznov juba 1:3 nii lõppes ka poolaeg.
                    Teine poolaeg oli Flora juba suhtselt narvast üle löödi 2 väravat!Kahjuks ei tulnud kolmandat väravat.
                    ja kotteri paska ei hakka rääkima seda oli lihtsalt liiga palju.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Nutt ja hala.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Kohtunik oli normaalne. Flora oli lihtsalt nõrk!

                        Kommentaar


                          kotter tegi kummalisi otsuseid mõlemale poole..floora oli täna lihtsalt sitt... hitlerjuugend floora fännitripal on lihtsalt halenaljakas,jalgpalli pärast nad kyll seal ei käi
                          b-day

                          Kommentaar


                            Kurat, saage üle. Kui võidate, siis taote rusikaga vastu rinda ja karjute- Flora on maailma parim. Juhtute aga kaotama või viiki mängima, siis on kohe kohtunik süüdi või plats või tädi Maali või tont teab kes (mis).

                            Viik oli täna õiglane tulemus. Esimesel poolajal domineeris Tran ja teisel Flora. Transile sai minu arvates saatuslikuks nende lühikene pink.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Kurat, saage üle. Kui võidate, siis taote rusikaga vastu rinda ja karjute- Flora on maailma parim. Juhtute aga kaotama või viiki mängima, siis on kohe kohtunik süüdi või plats või tädi Maali või tont teab kes (mis).

                              Viik oli täna õiglane tulemus. Esimesel poolajal domineeris Tran ja teisel Flora. Transile sai minu arvates saatuslikuks nende lühikene pink.
                              Lisaks ka kehv füüsiline vorm,päris varakult teisel poolajal narvakatel jalad olid krampis...mäng oli heaviik õiglane,kuigi lootnuks loomulikult võitu..Kotterilt nagu ikka kummaline vilepartii..ebaühtlane siis mu arust..
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rauno Vaata postitust
                                Lisaks ka kehv füüsiline vorm,päris varakult teisel poolajal narvakatel jalad olid krampis...mäng oli heaviik õiglane,kuigi lootnuks loomulikult võitu..Kotterilt nagu ikka kummaline vilepartii..ebaühtlane siis mu arust..
                                Ussoltsev on nagu Karlson, ainult propeller puudu. Ei tea palju ta kaalub?
                                Mu arust kosub ta iga aastaga. Paar aasta pärast katab oma kehaga juab terve värava
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X