320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    äkki keegi floralane sebib mulle juksi kaudu särgi? ühe korra helistas mingi kuuaega tagasi aga siis polnud telefoni käepärast. pärast seda pidi ise helistama. tahaks oma võitu kätte saada ikkagi..
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas Evu Vaata postitust
      äkki keegi floralane sebib mulle juksi kaudu särgi? ühe korra helistas mingi kuuaega tagasi aga siis polnud telefoni käepärast. pärast seda pidi ise helistama. tahaks oma võitu kätte saada ikkagi..
      korras, saan kätte.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Kas Esiliiga reglamendis on selline kohustus ,et meeskonnal peab arst kaasas olema? Täna Floral igatahes ei olnud arsti ega ühtki muud abivahendit ,millega natukegi vigastatud kohtadel valu leevendada. Lihtsalt jube krt. ,kas mängijate tervis on klubi juhtkonnal täiesti pohhui või? Lihtsalt masendav ja häbi on vahest olla oma klubi fänn.
        Olen suhteliselt palju flora duubli mänge sel hooajal vaatamas käinud ja vist ainult karikasarjas olid neil arstid ja muud sellid olemas. Hiljutises mängus TVMK duubliga puudusid ka näiteks pallipoisid.

        Huvitav kas on üldse mujal maailmas,et konkureerivatel klubidel sama peatreener?

        Kommentaar


          ilmselt tuleb asi sellest, et klubis on rahadega kitsas käes. ma ei tea sellest suurt palju rääkida, kuid olen teadlik sellest et klubist on lahkunud mõni töötaja kellel saamata pisut üle poole aasta palk + väidetavalt olla ka mingi sisehall võlgade kateks ära võetud. siit võib lihtsalt arvata, et hoitakse arstide pealt kokku, et pisutki mängijatele midagi maksta.
          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

          http://runplus.wordpress.com

          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

          Kommentaar


            Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
            ilmselt tuleb asi sellest, et klubis on rahadega kitsas käes. ma ei tea sellest suurt palju rääkida, kuid olen teadlik sellest et klubist on lahkunud mõni töötaja kellel saamata pisut üle poole aasta palk + väidetavalt olla ka mingi sisehall võlgade kateks ära võetud. siit võib lihtsalt arvata, et hoitakse arstide pealt kokku, et pisutki mängijatele midagi maksta.
            Ega vist palkade maksmine ka päris tõrgeteta lähe. Nii mõnelgi vennal mitme kuu palk saamata.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Kas Henri Anier saab ka palka? Kui palju umbes?
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                Kas Henri Anier saab ka palka? Kui palju umbes?
                miks uurid?kas tüüp sulle pikemat aega võlgu?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  ei, ma lihtsalt tahaks teada palju noor mängija palka saab. kui saab.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Parem räägi, miks sa Hiiul oma nägu ei näidanud?
                    Ise pidid pennusid lööma tulema.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Brandisco põrus penaltites.

                      Kommentaar


                        Nojah, ikka juhtub. Aga Pilt lõi sisse, Nuutu ka (1 lõi mööda), ma lõin ka sisse ja 1 tüüp lõi napilt üle.

                        Pilt oskab väga hästi pennusid lüüa.

                        Brandisco kaitseks võin öelda, et pall oli libe, stata on pask (penalti täpp on sissevajunud), õnne ka polnud.
                        Kahju, et ta viimase löögi latti lõi, oleks Red Bulli saanud kõvasti kaanida.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Väike poiss, ega sa temalt siis suuri asju loota ei saa.

                          Kommentaar


                            kurat küll, läksin jooma. red bulli oleks küll tahtnud. pilt oskab vutti üldse hästi mängida, penaltitest rääkimata.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Algselt postitas buub Vaata postitust
                              Brandisco põrus penaltites.
                              Seekord ta isegi ei lasknud 23 palli oma selja taha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                                Kas Henri Anier saab ka palka? Kui palju umbes?
                                Pole ilus uurida teiste rahakotti
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X