320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ikka saab, isegi Valgas peaksid saama.

    Kommentaar


      Algselt postitas billy t Vaata postitust
      iirimaalt saan lambaid teile sebida
      Tegel peaks Iirimaal sitaauguni kalkuneid olema

      Kommentaar


        ei-ei. Dustin on ikka Iirimaal püha loom

        Kommentaar


          selgunud on Flora koosseis, kes sõidab Rootsi.

          Ahjupera Jarmo
          Aksalu Mihkel
          Anier Henri
          Hakola Juha Pekka
          Hurt Martin
          Kams Gert
          Kasimir Siksten
          Koogas Andres
          Mošnikov Sergei
          Pedõk Stanislav
          Post Sander
          Reim Martin
          Sidorenkov Andrei
          Vanna Tõnis
          Vunk Martin

          Peatreener: Pasi Pentti Rautiainen
          Treener: Karel Voolaid
          Arst: Kaspar Rõivassepp
          Füsioterapeudid: Ilo Rihvk ja Taavi Põder
          FC Flora

          Kommentaar


            Im sorry my estonian isnt very good, but is that your squad against us? And if it is why is it only 15guys?

            Kommentaar


              Yes, that's Flora's squad aganist Djurgarden. Striker Zahovaiko and defender Allas don't go to Sweden because of injury.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                Yes, that's Flora's squad aganist Djurgarden. Striker Zahovaiko and defender Allas don't go to Sweden because of injury.
                Slava nüüd küll teab mis kaotus pole. Isegi Post on parem kui tema.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Ära ütle nii.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Ära ütle nii.

                    See on ainult minu arvamus.
                    Anieri poiss on andekas ja temast võib küll asja saada. Ilus oli vaadata kui ta esiliigas lõi Tammeka duublile ühes mängus 5 kolli.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Keegi küsis palkade kohta. Kui midagi muutunud ei ole, siis Pohlak maksab(kui üldse maksab, eks ) noortele mingit miinimumi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                        Keegi küsis palkade kohta. Kui midagi muutunud ei ole, siis Pohlak maksab(kui üldse maksab, eks ) noortele mingit miinimumi.
                        Noored peaksid saama stippi 4000.- kanti

                        Kommentaar


                          Kusagilt lugesin ,et homme ootab meid Rasundal ligi 10 tuhat pealtvaatajat, eks näis. Flora kontorist öeldi aga ,et teiseks mänguks on Djurgarden 500 piletit Arenale tellinud. See oleks juba kõva sõna.Arvestades kui pikad on minu kuningriigis jalgpalli traditsioonid siis võib seda isegi uskuda.
                          P.S. Kas rootsi sõitvatel laevadel on wifi ? Oslkab keegi öelda?
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Kusagilt lugesin ,et homme ootab meid Rasundal ligi 10 tuhat pealtvaatajat, eks näis. Flora kontorist öeldi aga ,et teiseks mänguks on Djurgarden 500 piletit Arenale tellinud. See oleks juba kõva sõna.Arvestades kui pikad on minu kuningriigis jalgpalli traditsioonid siis võib seda isegi uskuda.
                            P.S. Kas rootsi sõitvatel laevadel on wifi ? Oslkab keegi öelda?
                            infolaua lähedal täiesti olemas.

                            Kommentaar


                              Tänks Bobik
                              Üritan mingeid uudiseid saata mängust enne algust ja peale mängu.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                So today you start your trip to sunny stockholm (25°c) where the women are hot and the beer expensive. I hope you all are aware that the game isnt played at our regular stadion (Stockholms Olympiastadion) But at Råsunda, that is located outside Stockholm in solna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X