320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No tõesti, mis selle asja mõte on et koguneda kahte kohta, kus mõlemas vähe rahvast. Näidake et olete üks fännigrupp ning teie puhul on olemas ühtekuuluvus. Tammsaare mõte ei ole paha, kuid kui esmalt võeti vastu Tommi grill, ning enamus liiguvad sinna, siis usun et ei ole Tammsaarel mõtet. Muidugi ise teate, mis teete.

    Kommentaar


      Igatahes mina otsustasin, et tulen Tammsaare parki.
      FC Flora

      Kommentaar


        Põhjus ,miks näiteks mina ei taha tulla Tammsaare parki on lihtsalt selles ,et seal ei saa kuidagi seadust rikkumata vabalt õlut juua. Ja kuna ilm on ennustuste kohaselt kuumem ,kui täna siis oleks see lihtsalt enesepiinamine.
        Muid odavamat sorti vabaõhukõrtse ma tee ääres ei näe ja kusagile vanalinna rahakotile mõrva tegema ma ei lähe.
        Ühesõnaga ,kes tahab koguneb pargis ,kes tahab koguneb Tommi grillis
        Oleks võinud ju ka vana hea kohvik-trammi tellida aga nüüd on juba hilja.
        Küll me kusagil Pärnu mnt-l kokku saame ,kui Arenale liigume..
        FCF Forever

        Kommentaar


          Mina, jan, pilt, karmo, mart jne tuleme tammsaarde
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            Tegelt tuli veel üks koht meelede - Valli baar ja seal on odavad joogid ning saab õues istuda aga jällegi kas on mõtet viimasel hetkel muuta.Ootan ettepanekuid!
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Põhjus ,miks näiteks mina ei taha tulla Tammsaare parki on lihtsalt selles ,et seal ei saa kuidagi seadust rikkumata vabalt õlut juua. Ja kuna ilm on ennustuste kohaselt kuumem ,kui täna siis oleks see lihtsalt enesepiinamine.
              Muid odavamat sorti vabaõhukõrtse ma tee ääres ei näe ja kusagile vanalinna rahakotile mõrva tegema ma ei lähe.
              Ühesõnaga ,kes tahab koguneb pargis ,kes tahab koguneb Tommi grillis
              Oleks võinud ju ka vana hea kohvik-trammi tellida aga nüüd on juba hilja.
              Küll me kusagil Pärnu mnt-l kokku saame ,kui Arenale liigume..
              küll me pärast mängu kuskil tähistame ja joome õlle
              Parem georg otsas kui Paul keres.

              Kommentaar


                Hõumid, polnud üldse tahtlik see kahte gruppi ajamine, lihtsalt käis peast läbi mõte ikkagi pargis koguneda ja tegin ka kohe ettepaneku. Eeldades, et äkki Tommi Grilli poolt olevad tegelased siiski ümber mõtlevad. Kui enamus on ikkagi ühe asja poolt, siis teeme ära, ega hakka teist kogunemispaika määrama.

                Kommentaar


                  Kus siis see kogunemiskoht on

                  Kommentaar


                    Teeks ikka Tammsaares.Või ühesõnaga mis rahvas arvab?Kes tuleksid Tammsaarde?
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      ida keskuse juures oleks vast kõige mõistlikum

                      Kommentaar


                        Me läheme poistega Petsi Sõõrikukohvikusse, seal saab külma piima ja keefiri mekkida!!!

                        Kommentaar


                          Kuule Diana, ära hakka nüüd keerutama. Ütlesid tammsaares, siis on tammsaares ja kõik.

                          Kõik kes homme on huvitatud rongkäigust ja ühisest koosolemisest, siis kell 17:00 tammsaare pargis. Vsjo.
                          Parem georg otsas kui Paul keres.

                          Kommentaar


                            mis kell ja kus rootslastega poksima lähete?


                            edit: küsin siis korra veel.. kas 50ne sooduspilet kehtib ka üliõpilastele?

                            Kommentaar


                              Valeta end nooremaks ehk pane liibuv särk selga, geel pähe ja valged tossud jalga.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                türa, sa oled ikka loll...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X