320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Piletilevi.ee - st vaadates siis tundub et sooduspiletit polegi, s.t kõigile 100?

    Kommentaar


      sooduspiletid on kohapeal müügis vist...

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Piletilevi.ee - st vaadates siis tundub et sooduspiletit polegi, s.t kõigile 100?
        Sooduspileteid saab osta ainult kohapealt. Taku, püüan sulle välja uurida, kas saad ka 50 eeguga või mitte.

        Edit. Jõudsid ette, haa.

        Kommentaar


          oleks meeldiv....

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Piletilevi.ee - st vaadates siis tundub et sooduspiletit polegi, s.t kõigile 100?
            Pileti hind 100.-
            Soodushinnaga (50.-) piletid õpilastele ja pensionäridele on müügil kohapeal.

            Piletilevist copysin.

            Aga ma usun, et üliõpilastele siiski ka see 50 eeki kehtib kuid pead ei anna
            If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              türa, sa oled ikka loll...
              Mine uuri siis.
              slimm.ee

              Kommentaar


                ma ei viitsi emodega vaielda.... nii, et situ pihku, prill

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust

                  edit: küsin siis korra veel.. kas 50ne sooduspilet kehtib ka üliõpilastele?
                  Uurisin. Kahjuks ei kehti.

                  Kommentaar


                    ladna.....

                    Kommentaar


                      ..kas seal TommyGrillis üks kena Tallinna tüdruk mingiaeg tagasi (eelmine sügis/talv?) hinge ei heitnud .. olla midagi joogiklaasi sisse pandud vms. Hollykast veel tuli ja teel koju ta oli ... hull koht ma ütlen - hull koht!
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jansa Vaata postitust
                        ..kas seal TommyGrillis üks kena Tallinna tüdruk mingiaeg tagasi (eelmine sügis/talv?) hinge ei heitnud .. olla midagi joogiklaasi sisse pandud vms. Hollykast veel tuli ja teel koju ta oli ... hull koht ma ütlen - hull koht!
                        Eks see ole üks müstiline koht jah. Eriti,kui sinna sattuda näiteks laupäeva öösel kell 3

                        aga see eest on see üks väheseid kohti,kus saab põhimõtteliselt 24/7 täiesti korralikult süüa!

                        Kommentaar


                          Ah mul kah savi,tulen homme peale viite Tammsaare parki .Mis kellast sealt liikuma hakatakse?

                          Kommentaar


                            tund enne mängu on vist plaanis.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                              Ah mul kah savi,tulen homme peale viite Tammsaare parki .Mis kellast sealt liikuma hakatakse?
                              Oh jah, kuna tundub, et päris paljud pooldavad Tammsaare-ideed, teeme pargitralli ära. Liiguks jah ca tund enne mängu ehk kell 17:45. Siis jõuab veel kohapeal hääled lahti laulda ja lipud üles panna.

                              Ja, nagu Kunn ka eelpool mainis, võiks need mõned Tommi Grilli triibulised meiega tee peal ühineda.

                              Kommentaar


                                Eijah, äkki saab isegi 60-70 inimest kokku!

                                Noh, siis on neid ainult veel...14.2 korda rohkem.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X