320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    see peaks nagu floora enda viga olema, et ei suuda oma m2ngu kusagil reklaamida, v6i ei suuda ajakirjanikele ise piisavalt pinda k2ia..
    Reklaam teatavasti maksab raha mida pole.
    Kunn helistas Vislale et ta loo teeks aga ilmselt pakub talle huvi kirjutada mida smigunn sõi ja millal peeretas.
    Dannar vist sügab niisama mune.

    Teen ise mõned sajad flaierid mida linna peal jagada.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack
      lugesin läbi tänase päevalehe.......kirjas on et esitletakse mingit raamatut mida ostab heal juhul 50 inimest aga tänasest UEFA mängust pole isegi mitte ühte lauset kõige pisemas nurgas mitte. igast muud jama on kirjas mis toimub kuskil aga mängust.....ei midagi. Visna ja Dannar, mis toimub? huvitav miks publikut ei ole mängudel?

      .. no ja tegemist on meil ju kvaliteetlehe ja must-valgete (mitte kollaste) uudiste ning absoluutse tõe levitamise lipukandjaga (ühes Postimehega).. my ass!!!
      Materdage SLÕhtulehte kui palju tahes - mina loen ja tellin seda surmani kuniks seal on kõige mahukam, värvilisem, parem ja kiirem spordileht=uudised + parim jalgpalli kajastus ja reklaam.
      Poolteist päeva vanu uudiseid , olematut spordi kajastust ja 10 lk. poliitikute paska ei viitsigi nn kvaliteetlehtedest lugeda - SLÕ-st sport läbi loetud - loen või ei loe vastavalt meeleolule kuidas Vända-Aveli Soome läks ja Anu Saagim britneyt näitas....
      RummaBastards!

      Kommentaar


        Eilsel treeningul tegid DIF-i fännid isegi 20-kesi korralikku häält.



        Kuuldavasti olid tänased saabujad laevas kõva möllu teinud, nii mõnigi turva oli vastu nina saanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Seda et...palju üliõpilase pilet maksab?
          sa rumal laps ei lugenud siis või? üliõpilastele soodustust ei ole, sest üliõpilased on jõukad. pilet maksab 100 krooni

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack
            lugesin läbi tänase päevalehe.......kirjas on et esitletakse mingit raamatut mida ostab heal juhul 50 inimest aga tänasest UEFA mängust pole isegi mitte ühte lauset kõige pisemas nurgas mitte. igast muud jama on kirjas mis toimub kuskil aga mängust.....ei midagi. Visna ja Dannar, mis toimub? huvitav miks publikut ei ole mängudel?
            Küsi Visnalt. Mina olen lehe teises osas ja spordiga mina tglt üldse kokku ei puutu. Ja Visna on vist üldse puhkusel.

            Kommentaar


              Reval Cafe sobib suurepäraselt ehk siis Tommi Grilli omad kolivad sinna ümber .Ma annan ka teistele tegelastele sellest teada. Eks muidugi kohalikud pirukanosiad saavad shokki
              Päevalehes polnd jah poolt sõnagi ,isegi spordiuudiste all mitte ühtki märget.Yäitsa pees ikka OK. Kui klubi ei jõua omale reklaami osta aga noh tra 600 fänni ei tule iga päev Tallinna . Ma saan aru ,et Päevaleht on rohkem vist muude pallialade reklaamia aga need alad ei too kunagi sellist võõrfännide hulka Tallinna. 600 Djurgardeni tõsist poolehoidjat on ka märki,misväärne sissetulek Tallinna kõrtsidele ,hotellidele jne. Ehk siis linn võiks vaadata laiemalt ,et millist spordiala tasuks toetada.
              Ilmselt lõpetan Päevalehe tellimise ja lähen Postimehele üle.
              P.S. Raudkaminad olid juba laevas korraliku kakluse korraldanud Vaatame kuidas meie turvad ja mendid nendega hakkama saavad.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                Eilsel treeningul tegid DIF-i fännid isegi 20-kesi korralikku häält.



                Kuuldavasti olid tänased saabujad laevas kõva möllu teinud, nii mõnigi turva oli vastu nina saanud.
                Ei tea, missugused turvameetmed on täna A. Le Coqil.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  Ei tea, missugused turvameetmed on täna A. Le Coqil.
                  Kindlasti mitte sellised nagu ljevadijia mängudel kadriorus

                  Aga kohtunikud peaksid täna meie sõbrad olema, kõik Gruusiast

                  Kommentaar


                    Ilmselt lõpetan Päevalehe tellimise ja lähen Postimehele üle.
                    P.S. Raudkaminad olid juba laevas korraliku kakluse korraldanud Vaatame kuidas meie turvad ja mendid nendega hakkama saavad.[/QUOTE]

                    ...see PM on samasugune aeglane p...k!
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      Laevas oli jah korralik möll olnud, nendest ca 50st matsist kes minu hotellis peatuvad on enamus vanuselt 30+, suhteliselt lühikesed juuksed, muskulaarse kehaehitusega ja täis tatoveeritud noorsandid. Saab põnev olema...
                      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jansa Vaata postitust
                        Ilmselt lõpetan Päevalehe tellimise ja lähen Postimehele üle.
                        P.S. Raudkaminad olid juba laevas korraliku kakluse korraldanud Vaatame kuidas meie turvad ja mendid nendega hakkama saavad.

                        ...see PM on samasugune aeglane p...k!
                        Ma lihtsalt täpsustaks seda veidi. Nimelt on küsimus trükiaegades, mis on SLÕl paremad, mistõttu on neil ka õhtused sündmused paremini sees. Sporti aga tehakse peamiselt õhtuti. Seega võib PM end pingutades kringlisse tõmmata, kuid üle trükitähtaegade nad minna ei saa, sest kasutusel on sama trükikoda ja kui üks hilineb, siis hilinevad kõik teised samuti.

                        EPLi probleeme ma ei tea, neid trükitakse mujal.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          kas keegi teab kiirelt öelda, kus kohas need rootslased mööda ringi kambakesi ukerdavad nüüd? või enne mängu kogunevad?

                          Kommentaar


                            Just oli näha neid Tallinna Sadamas räuskamas.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                              Laevas oli jah korralik möll olnud, nendest ca 50st matsist kes minu hotellis peatuvad on enamus vanuselt 30+, suhteliselt lühikesed juuksed, muskulaarse kehaehitusega ja täis tatoveeritud noorsandid. Saab põnev olema...
                              Raskekahurvägi Eesti puudub täielikult selline kontigent ,mis mujal traditsioonidega jalgpalliriikides on osa fännikultuurist. Meil saaks neid võrrelda ehk tsiklivendadega aga needki on rohkem sellised eneseimetlejad.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                ennem peab poiss ikka uuesti vormi koguma, siis peaks ta täitsa uhke täiendus olema, jah
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X