320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Pean kurvastusega tõdema, et tänane mäng oli viimane klubimäng, mida ma Flora särgis Flora kaasaelajana staadionil fännan. Ehk kunagi naasen kui olukord normaliseerub ning taastub tolerantne suhtumine klubi fännidesse
    Eesti Politsei tänane ülereageerimine oli viimane piisk karikasse.
    Kahetsusväärne, et kogu jama korraldaja ja miilitsa väljakutsuja oli üks kunagistest Eesti koondislastest.
    Mis toimub Flora funktsionäride peas kui nad üritavad staadionilt eemale tõrjuda kahte fänni, kes on andunult ihu ja hingega klubi toetamise taga.
    Kui Flora on otsustanud klubi fänlust hävitada, siis lasku käia, ma ei näe mõtet sellist klubi enam fännata ja oma raha fänlusesse matta.
    Iga politsei poolne ülereageeriv reaktsioon tekitab fännidel vastureaktsiooni, mis viib tahes-tahtmata osade fännide ultraseerumiseni.
    Kui see on eesmärgiks, siis retsige fänne edasi.

    ehk annad äraandja nime ka?aga nii võib flora tõesti oma fännidest ilma jääda
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      ehk annad äraandja nime ka?aga nii võib flora tõesti oma fännidest ilma jääda
      see niiöelda äraandja oli toomas tohver
      FC Flora

      Kommentaar


        Vaata, vahe on selles, et DIF-i fännid on kõik täiskasvanud ja neil on ikka täiesti teistsugune fänluskultuur. Sa ei saa seda võrrelda, takukene.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          see niiöelda äraandja oli toomas tohver
          kas keegi kippus siis tohvrile kerepeale andma või ongi mees lihtsalt üks t...pea???
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            T*rapea on ta jah. Ei saand ta kerepeale midagi.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              kas keegi kippus siis tohvrile kerepeale andma või ongi mees lihtsalt üks t...pea???
              kerepeale ei kippund keegi talle andma, Sen vist saatis ta perse korra aga muud midagi ja niipalju kui ma aru vist sain olevat rassistlikke väljendeid kasutatud aga seda tegid soomlased kes olid niilakkutäis, et ei jagand midagi välja..Sen ja Kunn ei teinud mitte midagi...see perse saatmine pole ka mingi põhjus, et mendid kutsuda...
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                kas keegi kippus siis tohvrile kerepeale andma või ongi mees lihtsalt üks t...pea???
                Tohver seisis all vastaste värava juures. Üks hetk tõmbas turva enda kõrvale ja näitas näpuga: "Vaata, need mehed seal teevad seda ja seda..." ja paar minti hiljem olid politseinikud mölisemas.

                Kommentaar


                  Flora näitas head mängu. Tublid. Natukene jäi puudu. Ütleks isegi, et Floral oli tiba ebaõnne.

                  Mis politseiga juhtus, vist ei saanud keegi aru. Nägin, et lõppude lõpuks vistlohistati mingi Flora fän minema.

                  Loodame, et järgmine kord saadakse mõnest Ajaxist esimese ringi jagu. Võitle Flora, võitle!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas taku* Vaata postitust
                    aga noh aaaaaaaa ja ooooooo ja eeeeee jne kõlavad paremini, kui k p t
                    Ei nõustu. Tuti-put*si-igi-nustik on üks kõlakamaid chante, mida olen kohapeal kuulnud ja selle teevad eriliseks just konsonandid.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      See Tohver hakkab juba pinda käima,iga mäng kus ma ei ole on tema kohal ja veel minu ligiduses,tema ila ei suuda ma üldse kuulata.Keegi võiks ta paika panna,maksaks peale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                        See Tohver hakkab juba pinda käima,iga mäng kus ma ei ole on tema kohal ja veel minu ligiduses,tema ila ei suuda ma üldse kuulata.Keegi võiks ta paika panna,maksaks peale.
                        vabandage minu teadmatust aga mis tegelane see tohvri pärdik hetkel on peale seda et ta sitt väravavaht on
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          vabandage minu teadmatust aga mis tegelane see tohvri pärdik hetkel on peale seda et ta sitt väravavaht on
                          turvaülem...
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Miks Devil ära viidi? Lehvitas lippu sellepärast w?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                              Miks Devil ära viidi? Lehvitas lippu sellepärast w?
                              ei tea see oli jah täiesti..Devil ei teinud ju ka absoluutselt midagi...eesti ment nh, varsti viiakse kõiki minema...
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                See lipuga ja särgita vend, kes ära viidi oli devil?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X