320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
    Muide vaadake pildigalerii esimese rea viimast pilti .Mis selle puhul tehti-ma usun,et ei paku valesti kui vastan-sittagi(vabandust )
    Mnjaa,väga jama igatahes,et nii läks.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      pole eelnevaid poste lugenud, sorry
      sain siis lõpuks pollarist välja koos kunniga, kes nägid mis toimus need võivad täpsemalt kirjeldada...
      mind peksti, saadeti koerad kallale kui ma olin käeraudades,
      see on täiesti lubamatu kuidas minu ja kunni kallal vägivalda kasutati.

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Mis siin enam pikalt jahuda, peidan Flora särgi ja salli sügavale fännisahtli põhja paremaid aegu ootama.
        Eks kaevan staffi välja kui kunagi tulevikus on kõikvõimalikud turvad ja politseid oma kompleksid välja elanud, et saaks rahulikult staadionimelu nautida, mitte järjekordselt jõuorganite jõudemonstratsioonide tõttu deprekasse vajuda.
        Ja jõudu Tohvrile tema missioonis rassismivastases võitluses.

        kas mitte tohverist ei saanud see kõik alguse??? võttis soomlase salli ära ja hakkas provotseerima???

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          Minu meelest on vist hetkel Eesti jalgpallis see üks võtmemoment, kus on oht suuremagrupiliste ultrate tekkimiseks. Kui õigesti talitada võib seda vältida ja pikaks ajaks rahu saada. Sündmused ju progresseerunud alates Läti sündmustest ja sellest Seni ja Kunni jamast Levadia "toetajatega". Lisaks on täheldatuid ultraid/natse nii Levadia kui Flora fännide hulgas.
          vist jäid hiljaks, tänu tänasele peksule

          Kommentaar


            Kus see Tohvri hetkel mängib???kui sellel klubil on austus jalgpallifännide vastu siis võiks tohvri klubist välja visata.võib ikka mõni haigeolla
            Last edited by Amadeus; 01.08.08, 14:34.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Kus see Tohvri jobu hetkel mängib???kui sellel klubil on austus jalgpallifännide vastu siis võiks tohvri klubist välja visata.võib ikka mõni haige munn olla
              Pigem minna ise kohale liigamängule ja siis keset mängu teda mõnitada kui ta väravas on

              Kommentaar


                Algselt postitas Sen
                noh kirjutaks paar sõna selle peale ka.
                need pollari ahvid tõmbasid mind autosse, autos peksid mind, siis saatsid teise autosse kus oli koerad, õnneks saan koertega hästi läbi ja koerad olid suht rahulikud. samas need mendivärdjad irvitasid kui ma koeri rahustasin.
                Paluks kes seda intsidenti pealt nägid andke teada endast sest need mendiraiped ületasid ennast ikka väga ja asi läheb kindlasti kohtusse
                pm või email või helistage 56250997
                fuck police!!!!!!!!!!!!
                Kohe nii hullusti läks :S.See ikka ei ole üldse normaalne.Ma juba pakkusin Brandonile välja,et järgmine kodumäng floral peate fännisektorisse panema suure sildi-KAS TAHATE VEEL FÄNNE NÄHA ???

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                  Pigem minna ise kohale liigamängule ja siis keset mängu teda mõnitada kui ta väravas on
                  aga mis klubis ta hetkel on???rahvas kel tovhri vastu ebasümpaatia võiks pundi kokku ajada ja tema mängule minna ja aint vilistada ja mõni loosung kaasa võtta
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Kus see Tohvri jobu hetkel mängib???kui sellel klubil on austus jalgpallifännide vastu siis võiks tohvri klubist välja visata.võib ikka mõni haige munn olla
                    Rakvere Flora.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                      Kohe nii hullusti läks :S.See ikka ei ole üldse normaalne.Ma juba pakkusin Brandonile välja,et järgmine kodumäng floral peate fännisektorisse panema suure sildi-KAS TAHATE VEEL FÄNNE NÄHA ???
                      jätke järgmisele kodumängule üldse minemata.mis saab suurim karistus olla kodumeeskonnale kui ei ole ühtegi fänni mängul
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        jätke järgmisele kodumängule üldse minemata.mis saab suurim karistus olla kodumeeskonnale kui ei ole ühtegi fänni mängul
                        Kõige nõmedam ettepanek, mida võib teha. Milles need mängijad süüdi on, päris tublisti võitlesid teised.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Aga see loosungite-teema on küll hea. Djurgardeni fännid oleks võinud appi tulla meile, oleks selle auto katusele keeranud...
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Kõige nõmedam ettepanek, mida võib teha. Milles need mängijad süüdi on, päris tublisti võitlesid teised.
                            Jah, mängijad olid tublid ja nad ei ole milleski süüdi.
                            Aga niikaua kui eesti staadionitel valitseb oht ülereageeriva politsei-turvaja ohvriks saada või oled sunnitud pealt vaatama, kuidas kaasfänne tühja-tähja eest retsitakse, minu jalg enam üle staadioniläve Eestis ei astu.
                            Minu kartused peale Jurmala jama said veelkord kinnitust, Eesti Politsei ei ole karvavõrdki parem kui Läti miilitsad. Ühesugused postsovjetlikud machorambod mõlemad.
                            Kahju, mulle meeldib staadionimelu aga ma jälestan (politsei)vägivalda.
                            Milleks endale luua lisastressi.

                            Kommentaar


                              Sen, kas said siis teada ka, mille eest sind kinni võeti?
                              Mille eest Kunn kinni võeti?
                              Aga jah, EJL - sinna peaks ikkagi jutule minema. Juksiga kasvõi rääkima, et mis siis ikkagi toimus.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                Aga see loosungite-teema on küll hea. Djurgardeni fännid oleks võinud appi tulla meile, oleks selle auto katusele keeranud...
                                See oleks andnud mentidele hea põhjenduse, miks teid peksta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X