320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sen Vaata postitust
    Arvan et eksid, ei tahaks nagu uskuda seda. Olen jalkaliiduga suhelnud ja sealt tuleb aint positiivset meie suhtes.
    See on puhas Viikmaa ja Kõrgemaa teema. Kõrgemaa on mul msn-is ka ja muidugi vennalt tuli mõnusat valet kui see tingimisi asi oli, siin figureerib ta 2mx all vms.
    Huvitav miks siis rootslasi ei puudutud? Need tegid ju rohkem pahandust!!! Lõhnab küll selle järgi, et kuskilt on tulnud juhised. See on muidugi puhas spekulatsioon.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Ainult politseid süüdistada pole mõtet. Tõenäoliselt oli nad saanud EJL ilt ja (või) Flora juhtkonnalt selged juhised kuidas käituda ja mida teha. Politseinikud täidavad ainult käske ja nüüd kõiki politseinike sõimata on ka kohatu.
      Ma miski pärast arvan, et asi on kahjuks nii kaugele jõudnud, et politsei on hakanud ka mingisugust ajutööd praktiseerima. Ega nad nüüd oma hiiglasliku mõtteviisiga just ei sära küll eriti, peaksid tüübid ikka oma mätta juurde jääma ja käske edasi täitma.

      Kommentaar


        Mine tea äkki Aivar soovis tasuta reklaami. Kõik võib võimalik olla.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Huvitav miks siis rootslasi ei puudutud? Need tegid ju rohkem pahandust!!! Lõhnab küll selle järgi, et kuskilt on tulnud juhised. See on muidugi puhas spekulatsioon.
          Selles suhtes on sul küll õigus, juhised on tõesti tulnud.
          Aga ei tahaks siin foorumis seda lahata, tean päris palju sellest teemast ja eks vaatab kuhu see värk lõpuks välja jõuab.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Mine tea äkki Aivar soovis tasuta reklaami. Kõik võib võimalik olla.
            No see on küll ainult antireklaam mida on kahjuks viimasel ajal päris palju erinevalt reklaamist.
            Ja kõige vähem tahab sellist jama Aivar.

            Kommentaar


              Täpsustame olukorda, ma kongis ei istunud siiski, kui siis vaid bussi kong.

              Äraviidi kusjuures ka lipu lehvitamise pärast vähemalt nende arvates oli see üks adekvaatne süüdistus.

              Aga jubeidiootsus oli küll, et mu kõrvale pandi mingi mitte käeraudadega tegelane. Andis mulle jah ühe parem haagi raisk, aga vähemalt jäi hambast ilma ja nyyd läeb pikemaks ajaks kinni, vist.
              Politsei seillise mööda paneku peale võiks neid ju kohtusse kaevata?

              Btw, mul pole silm sinine.

              Kommentaar


                Isiklikult minu edaspidine Eesti klubide ja koondise kodumängude külastamine sõltub otseselt, kas EJL ja Eesti Politsei suudavad luua staadionitel lisaks külalistele ka kodufännide suhtes tolerantse, professionaalse, turvajate ülereageerimisi ja fännide provotseerimist vältiva ning sõbralikult meeldiva turvakorralduse.
                Kui 20.augustil jääb kõlama seisukoht, mida anti avalikkusele mõista juba peale Jurmalat, et eesti fännid on potentsiaalsed huligaanid, keda tuleb igati ohjeldada, puudub mul edaspidi igasugune soov Eesti staadionite külastamiseks.
                Paraku kõik märgid näitavad, et järgmine kord olen staadionil Liege's.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  Täpsustame olukorda, ma kongis ei istunud siiski, kui siis vaid bussi kong.

                  Äraviidi kusjuures ka lipu lehvitamise pärast vähemalt nende arvates oli see üks adekvaatne süüdistus.

                  Aga jubeidiootsus oli küll, et mu kõrvale pandi mingi mitte käeraudadega tegelane. Andis mulle jah ühe parem haagi raisk, aga vähemalt jäi hambast ilma ja nyyd läeb pikemaks ajaks kinni, vist.
                  Politsei seillise mööda paneku peale võiks neid ju kohtusse kaevata?

                  Btw, mul pole silm sinine.

                  ...st. kas sinul löödi hammas välja või? Sel juhul juba võime "Jalgpalli fännamise tagajärjel raskemate kehavigastuste saanute"- klubi luua
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jansa Vaata postitust
                    ...st. kas sinul löödi hammas välja või? Sel juhul juba võime "Jalgpalli fännamise tagajärjel raskemate kehavigastuste saanute"- klubi luua
                    ei ei see tolgus, kes mind lõi jäi hamabst ilma .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      ei ei see tolgus, kes mind lõi jäi hamabst ilma .
                      mis sa panid sellele raisale jalaga?kas sa pääsesid ka trahvita?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        mis sa panid sellele raisale jalaga?kas sa pääsesid ka trahvita?
                        nii äge mees ma polnud, sain vaid õlaga togida, politsei mahasurumise ajal eemaldas talt hamba.
                        Et kiiresti minema saada, olin ma 180kr trahviga nõus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Devil Vaata postitust
                          Btw, mul pole silm sinine.
                          Panid toorest liha peale v? Eile hakkas nagu midagi looma küll.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Panid toorest liha peale v? Eile hakkas nagu midagi looma küll.
                            hella hundi peeglist vaatasin, see on vana scar .

                            Kommentaar


                              Just praegu loositi djurgarden kokku rosenborgiga. See oleks võinud meie olla.
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                djurgarden-rosenborg - ühed sitad mõlemad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X