320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poleks see rosenborg kah väga hull vastane olnud miskit. Kahju..
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      kes oli see lahe kutt oli kes situs võiduvärava ära, seal etvsport.ee klipi lõpus?

      Kommentaar


        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
        kes oli see lahe kutt oli kes situs võiduvärava ära, seal etvsport.ee klipi lõpus?
        Kasimir aga see oli suluseisust ka.
        FC Flora

        Kommentaar


          Milline tore lugemine:



          Eriti meeldis mulle see koht:
          Eestlastest peeti politsei teatel kinni 1982. aastal sündinud Tõnis, kes joobes olekus häiris oma käitumisega teisi inimesi,

          Ja veel see:
          Puusepa sõnul oli kinnipeetute seas ka üks Soome kodanik, kes aga mõistis eksimust ja vabastati materjale vormistamata.

          Mitte politsei aga mendid.
          tulevik on tunni aja pärast

          Kommentaar


            Politsei on oma kangelastegude eest korra juba J.M.K.E. laulu sisse pandud, kõigile kes sõnu ei tea, siis selline ta on:

            << NIMED ASFALDIL >>

            Eesti Vabariigi kümnes aastapäev jääb väga kauaks meelde.
            Striit õhtul helistas ja soovis sel puhul palju õnne.
            Ta oli purjus nagu alati, ta oli rõõmus nagu alati,
            naeris oma lagisevat naeru, mis jääb meelde elu lõpuni.
            See jäigi viimaseks korraks, kui kuulsin tema häält.
            Hommikul peksis sama vabariigi politsei ta surnuks.

            Kuulge teie, mendid, mendid. Mõtelge, mida teete te.
            Palun esitage dokumendid, et ma teaksin, kes tapsid minu sõbra.
            Mendid, mendid. Palun esitlege endid,
            et ma saaksin enne surma kirjutada oma verega asfaldile teie nimed.

            Ei tea, miks on tavaliselt pollari sümboliks siga,
            loom, kes ei tee heast peast kellelegi viga.
            Eriti kõikuvale mehele, kel üle nelja promilli sees.
            Mida mõtles see ment? Kas miski liikus tal kolba sees?
            Me elame vabal maal, mitte politseiriigis,
            kus mingid relvastatud värdjad hoiavad rahvast vaos.

            Kuulge teie, mendid, mendid. Mõtelge, mida teete te.
            Palun esitage dokumendid, et ma teaksin, kes tapsid minu sõbra.
            Mendid, mendid. Palun esitlege endid,
            et ma saaksin enne surma kirjutada oma verega asfaldile teie nimed.

            President, sõdur, arst ja politseinik
            on ametid, millest sõltub inimeste elu.
            Arstiks igamees ei saa. Igaüks ei saa ka treialiks.
            Kas politseisse pääseb iga närakas, kel on kõva rusikas?
            Maksumaksja kindlasti on nõus vabariiki toetama,
            et politsei saaks head palka ja igameest sinna ei võetaks.

            Kuulge teie, mendid, mendid. Mõtelge, mida teete te.
            Kas munder ainus on, mis eristab teid kurjategijatest?
            Mendid, mendid. Teil palju tööd on ees.
            Hulk inimesi elus on veel.
            Kes on järgmine?
            tulevik on tunni aja pärast

            Kommentaar


              Algselt postitas Sen Vaata postitust
              No see on küll ainult antireklaam mida on kahjuks viimasel ajal päris palju erinevalt reklaamist.
              Ja kõige vähem tahab sellist jama Aivar.

              Usu, usu mida Pohlak räägib.
              Pohlak tahab politseiga häid suhteid hoida. Paarist fännist on tal savi. Antireklaamist on asi väga kaugel. Pigem püütakse avalikusele näidata, et hoiame asju kontrolli all ja igasuguse rikkumise korral rakendame nulltolerantsi.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                nii pm olin seal samas kui see jama hakkas sommid hakkasid mitu korda ahvi hääli tegema sellele vv , jälgisin juba varem kuidas turvad hakkasid näpuga flora fännide tribüüni poole näitama ühel hetkel see juhtuski kui tohver salli rabas ja hiljem juba mobla käes nr valis. Erivarustuses politseinikud, kes tavaliselt on jalgpalli mängudel korralikult korda hoidnud ja tiblasid kongi pistnud, müts maha aprill 2007 eest olid kohal. Viisid sommi minema ja hakkasid täiesti tavalisi tüüpe kaasa kiskuma ja siis tuligi see rabelemine kui hakati omasid kaitsma jne , mis mendi aina närvi ajasid. Üldiselt mentide põhimõtee see võta kaasa mees kes provotserib ja teisi üles ässitab ja paar süütut, nii kindluse mõttes. Põhjendusi jagatakse alles peale intsidente. Olgu oma või mitte korda tuleb hoida. Kui omad teevad lollusi siis ka vastavalt tegutseda aga lambist vendi kinnni võtma hakata ei sobi kuhugi. PS: Ei olnud need fännid ka nii väga süütukesed. Pada sõimab katelt , ühed mustad mõlemad,rotsad oleks pidanud kkindlasti trahvi maksma panema ja pokrisse pistma!!!!
                www.emmaste.com

                Kommentaar


                  Eesti Päevalehe kodukal ka nüüd, siis artikkel üleval http://www.epl.ee/artikkel/437191
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    EPL.
                    Toomas ja Marek (ehk nagu fännid neid tunnevad - Kunn ja Senaator) on seadusega pahuksis olnud ka varem, sel kevadel oli neil politseiga tegemist FC Flora ja FC Levadia matšijärgses vägivaldses intsidendis ning lisaks pannakse neile süüks ka Jurmala sündmuste provotseerimist??????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????

                    „Selliste isikutega suheldes, kes ise nimetavad endid „fännideks“ on politsei oma tegevustes resoluutne ega allu nendepoolsetele vägivalla õhutamise katsetele ning soovitab tõelistel jalgpallisõpradel mitte alluda agressiivsetele provokatsioonidele ja lihtsa rumaluse ning massipsühhoosi ilmingutele,“ selgitas Puusepp politsei seisukohti.


                    Tule taevas appi!
                    Midagi on tõsiselt valesti. Miks otsib politsei vaenlast, kelle kallal jõudu demonstreerida.
                    Eesti Vabariik on tõsiselt haige. Süüdistada Kunni ja Seni vägivalla õhutamises???????????????????????????????????????

                    Kommentaar


                      Ainus kes siin massipsühhoosi õhutab on politsei. Umbes, et "uskuge meid, me ei valeta" "Sen ja Kunn on pahad jne". Proovivad jätta tavainimestele muljet, et kogu asja taga on alati need samad kaks meest ja, et nemad ise ei ole milleski süüdi.
                      Parem georg otsas kui Paul keres.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        EPL.
                        Toomas ja Marek (ehk nagu fännid neid tunnevad - Kunn ja Senaator) on seadusega pahuksis olnud ka varem, sel kevadel oli neil politseiga tegemist FC Flora ja FC Levadia matšijärgses vägivaldses intsidendis ning lisaks pannakse neile süüks ka Jurmala sündmuste provotseerimist??????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????

                        „Selliste isikutega suheldes, kes ise nimetavad endid „fännideks“ on politsei oma tegevustes resoluutne ega allu nendepoolsetele vägivalla õhutamise katsetele ning soovitab tõelistel jalgpallisõpradel mitte alluda agressiivsetele provokatsioonidele ja lihtsa rumaluse ning massipsühhoosi ilmingutele,“ selgitas Puusepp politsei seisukohti.


                        Tule taevas appi!
                        Midagi on tõsiselt valesti. Miks otsib politsei vaenlast, kelle kallal jõudu demonstreerida.
                        Eesti Vabariik on tõsiselt haige. Süüdistada Kunni ja Seni vägivalla õhutamises???????????????????????????????????????
                        Eesti Vabariik on tõsiselt haige

                        Mis sa tegid üllatuse et eesti vabariik on haige?
                        i don t like u u don t like me

                        Kommentaar


                          Istume siin Kunni aias, just läks reporter ära. Rääkisime Kunniga kuidas meid peksti, politsei nagu ma aru saan eitas kõike kuidas mulle koerad kallale ässitati ja kuidas Kunni ja mind peksti. Õhtul kommentaar jalkaliidult ja politseilt ka.
                          Ah et jurmala intsident määriti ka meile kaela, no tore tore, mida veel????

                          Aga kel midagi teha pole siis lennake siia, grillid-õlled

                          Kommentaar


                            Sorri, et ma siis teisi fänne häirisin oma ülima joobega.

                            (A) .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              Sorri, et ma siis teisi fänne häirisin oma ülima joobega.

                              (A) .
                              Devil sa oled väga hull huligaan, tule muru 8

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                                Devil sa oled väga hull huligaan, tule muru 8
                                Sorri, ei saa täna .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X