320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    http://en.wikipedia.org/wiki/The_A.C.A.B.

    Mulle meeldivad nad ka! Ühine Orkuti-kommuuniga!
    All cops are bastards.





    Irooniadetektor on kahe vahel, noh.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Sen, miks sa kõhtu ei näidanud?
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Kunn oleks võinud oma õllepudeli intervjuu ajaks puu taha peita, oleks ehk pisut usaldusväärsem/tõsiseltvõetavam mulje jäänud.

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Tubli Uiboleht.
          EJLiit peaks mingi nipiga Politseile selgeks tegema, et staadionil ja eriti fännisektoris ei ole võimalik kehtestada avaliku korra reegleid, mis on normaalsed väljaspool staadioni.

          No sellist jama on ikka väga raske kommenteerida.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            mõtetu jutt meeste poolt ....

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              All cops are bastards.
              Irooniadetektor on kahe vahel, noh.
              Silmapööritus.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack
                sa ei tea sittagi mis toimus (sa ei näinud) siis seega ole vait.
                Ta ei olnud seal nagu enamus Reporteri vaatajatest. Selle klipiga jäi eesti rahvale mulje nagu 2 joodikust jalkafänni viidi külma ning nüüd nõuavad mingit õigust taga väites, et neid peksti.

                Oleks võinud ju pudeli korraks käest ära panna ning reporterimeestega enne kokku leppida, et kas näitad kõhtu või mitte. Praegu oli seal ju selline dialoog:
                Reporter: On sul mingisuguseid jälgi ka?
                Sen: Kõhu peal on aga ma vist ei hakka näitama aga...
                Reporter: No näita näita
                Sen: ...käed on siit sinised ja pruunid...
                Reporter: Aga näita ka kõhtu, sest siis sul on pärast vähemalt mingisugune tõendusmaterjal olemas. Tõsiselt, tõuse korra püsti ja tõmba särk üles.
                Sen: Kuskil siin on aga ma ei hakka parem näitama.
                Reporter: Tõsiselt, näita siis korra.
                Sen: Ei, tõsiselt, ma ei näita...

                Kahju, aga see on ju hale missugune mulje sellest telekavaatajale, kes asjast mitte midagi ei tea, jäi.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Silmapööritus.
                  Kui sa seda otsisid, siis said sa mingi bändi lehe, eksju. A kui ma su lingile klikkisin, siis sain ma sellise vastuse:
                  Wikipedia does not have an article with this exact name. Please search for The A.C.A.B in Wikipedia to check for alternative titles or spellings.

                  Start the The A.C.A.B article or add a request for it.
                  Search for "The A.C.A.B" in existing articles.
                  Look for pages within Wikipedia that link to this title.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack
                    sa ei tea sittagi mis toimus (sa ei näinud) siis seega ole vait.
                    Ballack....kas sina olid senaatori ja kunniga koos politseibussis??
                    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack
                      mõttetu postitus sinu poolt. sa ei tea sittagi mis toimus (sa ei näinud) siis seega ole vait. ega sa mendis ei tööta et klähvid siin?
                      minu andmete kohaselt tabas ballack kümnesse.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        oot-oot. Reporter väidab, et suuremaid kakluseid Flora ja Djurgardeni fännide vahel ei olnud? Väiksemaid oli siis?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          oot-oot. Reporter väidab, et suuremaid kakluseid Flora ja Djurgardeni fännide vahel ei olnud? Väiksemaid oli siis?
                          Vaevalt. Mängule minnes oli küll üks väiksemat sorti konflikt, kus üks durade fänn arvas, et oleks hea mõte ühelt flora klemmilt sall kaelast ära lükata. Õnneks kõik sellises õhku täis võllid ei olnud ja paar rootsonit tuli vahele enne, kui asi jõudis lööminguks minna.

                          Kommentaar


                            jube lahe protest oleks kui otsa tribüün oleks täitsa tühi ning seal oleks ainult mingi plakat. kõik istuksid mujal. kuradi lahe ma ütlen oleks.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack
                              kuna eile seni sünnipäeval paljud tahtsid ühe loo sõnu siis siin nad on:
                              levadia, levadia metallivargil jälle käis
                              Kuusakoskis tihti käib ahahahahhhhaaaaa

                              "meie mees - moskva" viisiga siis laulda

                              eilse seni sünnipäeva kohta.......täiesti vägivaldsed huligaanid on ikka Flora fännid (Kalju ja Kuressaare fännid ja levadia fänn samuti)
                              ballack, kuidas sa Levadia fänniga koos grillida suutsid?!
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                                ballack, kuidas sa Levadia fänniga koos grillida suutsid?!
                                Ju ta mõtles vana Purit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X