320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina Muru tn 8 enam ei lähe
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      Targem oleks küsida, et mis EI juhtunud... ma ei hakka foorumis kõike lahkama. Endalgi pilt veel hägune.
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Härrased. Kaks jopet leidsin oma seljast.. üks on must umbro ja teine selline valge.. miskit sinist on kah vist. Aa.. ja mingi jalgpalli lips oli kah mul kaelas. Nii, et andek teada kelle oma, saaks tagastada.
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          Suured tänud härradele, kes mind eile Muru tänavalt koju sõidutasid, ilma teie abita oleks see olnud ikka vääääga raske
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
            Suured tänud härradele, kes mind eile Muru tänavalt koju sõidutasid, ilma teie abita oleks see olnud ikka vääääga raske
            Ikka, kusjuures me tegime veel päris suure kõndimise hiljem.
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              KINO sai kõvasti.Basseini lendas sama palju Pantreid kui nad Transile väravaid lõik .Tore oli .Sain paljude uute inimestega tuttavaks jne

              Kommentaar


                Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                KINO sai kõvasti.Basseini lendas sama palju Pantreid kui nad Transile väravaid lõik .Tore oli .Sain paljude uute inimestega tuttavaks jne
                Tänud teile kallikesed kes käisid muru 8-st läbi ja kes mulle helistasid. Üheskoos oleme tugevad, Levadia, Kalju, Kalev, Pärnu, Kuressaare!
                Jube hea oli näha nii palju sõpru koos.
                Bassein oli lahe eksole...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sen Vaata postitust
                  Tänud teile kallikesed kes käisid muru 8-st läbi ja kes mulle helistasid. Üheskoos oleme tugevad, Levadia, Kalju, Kalev, Pärnu, Kuressaare!
                  Jube hea oli näha nii palju sõpru koos.
                  Bassein oli lahe eksole...
                  Oi Sen bassenist ärme räägimegi

                  Pane videod üles
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Tahaks vabandada selle postituse pärast mis oli 2 päeva tagasi tehtud ja mis puudutas Pohlakut ja Kunni. Kahjuks ei saanud hr Pohlak seda teadet kätte ja uus teade läheb homme teele.
                    Aga härra Uiboleht võiks natuke vaiksemalt võtta, DianaLE msn' is mind taga rääkida ei ole eriti ilus, tahad mulle midagi öelda siis tead väga hästi mu tel.nr
                    Homme,nagu mulle lubati saame kokku EJL-ga ja arutame asju.

                    parandasin postitust et keegi ekslikult ei arvaks et Diana mind taga räägib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                      Suured tänud härradele, kes mind eile Muru tänavalt koju sõidutasid, ilma teie abita oleks see olnud ikka vääääga raske
                      tänud teile ka kallid pantrid
                      teid oli päris palju eile mu sünnal aga millegipärast lendasite just teie päris hästi basseini

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sen Vaata postitust
                        tänud teile ka kallid pantrid
                        teid oli päris palju eile mu sünnal aga millegipärast lendasite just teie päris hästi basseini
                        Võitjad lendavadki

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Võitjad lendavadki
                          oligi vist nii et niipalju kui väravaid lõite narvale, niipalju ka basseini lendasite,
                          pets vist ainult hakkas põkkima

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sen Vaata postitust
                            oligi vist nii et niipalju kui väravaid lõite narvale, niipalju ka basseini lendasite,
                            pets vist ainult hakkas põkkima
                            Pets hakkab vanaks jääma
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Pets hakkab vanaks jääma
                              oh ära parem räägi...vaatasin peeglist just, et halle juukseid on juurde tulnud.
                              Mina teiega ei suuda enam sammu pidada
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                                Aga härra Uiboleht võiks natuke vaiksemalt võtta, DianaLE msn' is mind taga rääkida ei ole eriti ilus
                                PARANDUS: DianaLE
                                parandasin postitust et keegi ekslikult ei arvaks et Diana mind taga räägib

                                Kommentaar

                                Working...
                                X