320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ärge siis kotkastelt pähe saage ;D .

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Ärge siis kotkastelt pähe saage ;D .

      Nu hädine 1:0,aga võit on võit ja kas Flora mängis ilma oma fännide toetusteta.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Eks peale svennsonitega mängu oli meil jälle raske ennast koguda aga nii palju ,kui mina kuulsin siis lendasid Kotkad kogu mängu jooksul vaid mõned korrad üle keskjoone. Ning ,mis vahet sel on ,mis tulemusega võideti .Meil ongi praegu väikest puhkust vaja sest ega Sillamäel samasugust lonkimist vist ei lubata.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Eks peale svennsonitega mängu oli meil jälle raske ennast koguda aga nii palju ,kui mina kuulsin siis lendasid Kotkad kogu mängu jooksul vaid mõned korrad üle keskjoone. Ning ,mis vahet sel on ,mis tulemusega võideti .Meil ongi praegu väikest puhkust vaja sest ega Sillamäel samasugust lonkimist vist ei lubata.
          Selge pilt ja edu Sillamäega mängus
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Nu hädine 1:0,aga võit on võit ja kas Flora mängis ilma oma fännide toetusteta.
            Juhul kui Floral puudus fännide toetus siis probleem võib olla nimelt järgnevas. Eelmise aasta karikamängus Tabasalu vastu tuli välja, et Floral on sellised huvitavad fännid, et neil on ära jagatud millistel mängudel nad käivad ja millistel mitte. Ehk siis fännatavd mängud ja mittefännatavad mängud ja see kindlasti ei kuulund nende hulka. Kusjuures huvitav on see et Pärnu Vapruse fännid olid kohal nii Meistriliiga mängul Kalevi (Florakate fännatav mäng) kui Tabasalu (Florakate mitte fännatavate kategooriasse kuuluv mäng) vastu. Siinkohal au Vapruse fännidele.

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Eks peale svennsonitega mängu oli meil jälle raske ennast koguda aga nii palju ,kui mina kuulsin siis lendasid Kotkad kogu mängu jooksul vaid mõned korrad üle keskjoone. Ning ,mis vahet sel on ,mis tulemusega võideti .Meil ongi praegu väikest puhkust vaja sest ega Sillamäel samasugust lonkimist vist ei lubata.
              Igal juhul vahet pole kas Rootsi, Norra, Hiina Rahvavabariigi või Paapua Uus Guinea satsi vastu mäng on jalgades, oleks seis pidanud olema ikka kõvasti suurem kui 1:0. Tublid Kotka mängijad. Kahjuks mängu ei näinud aga öeldi, et mängisite super mängu.

              Kommentaar


                Algselt postitas nr 10 Vaata postitust
                Juhul kui Floral puudus fännide toetus siis probleem võib olla nimelt järgnevas. Eelmise aasta karikamängus Tabasalu vastu tuli välja, et Floral on sellised huvitavad fännid, et neil on ära jagatud millistel mängudel nad käivad ja millistel mitte. Ehk siis fännatavd mängud ja mittefännatavad mängud ja see kindlasti ei kuulund nende hulka. Kusjuures huvitav on see et Pärnu Vapruse fännid olid kohal nii Meistriliiga mängul Kalevi (Florakate fännatav mäng) kui Tabasalu (Florakate mitte fännatavate kategooriasse kuuluv mäng) vastu. Siinkohal au Vapruse fännidele.
                Mida sa jahud. Hoia suukuene kinni vms.. kohal olime ja ei ole mingeid valivaid mänge. Lõpeta ära, pole vaja hakata uue teema kallal jahuma.
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Motivatsiooni on vist ikka raske leida, kui lähed mängule endast selgelt nõrgemate vastu. Inglise karikas pakub ju igal aastal hulle tulemusi. Selle pärast karikamängud ongi olemas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                    Mida sa jahud. Hoia suukuene kinni vms.. kohal olime ja ei ole mingeid valivaid mänge. Lõpeta ära, pole vaja hakata uue teema kallal jahuma.
                    See polegi uus teema vaid vana (umbes 8-9 kuud vist juba). Ja suukese võid ise kinni hoida. Kui tunned häbi siis ära häbene häbeneda.

                    PS! Tõin OLETATAVA põhjuse kui küsiti, et ei tea kas fännid puudusid. Harjuta lugemist...

                    Kommentaar


                      pole ju vaja haukuda ka kohe!
                      Loogiline, et fännid on kohal ja toetavad omasid! Kusjuures, toetus Florale oli vägevam kui mõnikord liigaski (aga vbl ongi uus aeg ja uued fännid kohal ja nüüd võimsam kui varem )
                      Au III-liiga meeskonnale ka! Püsiti ilusti kaitses ja ei lagunenud ka neil mäng...
                      Rahul võivad ilmselt kõik olla!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nr 10 Vaata postitust
                        Juhul kui Floral puudus fännide toetus siis probleem võib olla nimelt järgnevas. Eelmise aasta karikamängus Tabasalu vastu tuli välja, et Floral on sellised huvitavad fännid, et neil on ära jagatud millistel mängudel nad käivad ja millistel mitte. Ehk siis fännatavd mängud ja mittefännatavad mängud ja see kindlasti ei kuulund nende hulka. Kusjuures huvitav on see et Pärnu Vapruse fännid olid kohal nii Meistriliiga mängul Kalevi (Florakate fännatav mäng) kui Tabasalu (Florakate mitte fännatavate kategooriasse kuuluv mäng) vastu. Siinkohal au Vapruse fännidele.
                        Iga krdi Buratino ei pea tulema siia targutama, et millisele mängule jõutakse ja millisele mitte eks.

                        Inimene on oma valikutes vaba ja eile oli meid kohal täiesti arvestatav hulk.

                        Aitäh vastasele eilse südi vastupanu eest!
                        tulevik on tunni aja pärast

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack
                          väike, ütleme ausalt ebakaine mänguülevaade, aga igatahes meie käes oli pall 80% enamvähem ja ega me ei laulnud seal midagi eriti ja meid oli väga vähe. vahepeal juhtus sedagi et 5m joonel hoiti palli 10-15 sekundit järjest ja siis söödeti alles minema (peal oli samas katmas aga 4-5 mängijat).......näha oli et taheti näidata tsirkust.
                          1-0võit kolmanda liiga pundi yle on tõesti tsirkus

                          Kommentaar


                            paras !
                            1:0 VÕITSITE

                            kõlab eestlaslikult, mis?
                            mina hoopis õnnitlen florat järgmisse ringi pääsemise puhul
                            järgmisse ringi viib ju nii 1:0 kui 10:0 võit
                            kogu mu noorus möödub foorumis

                            Kommentaar


                              jah. edu Florale.
                              Kotkad olid tublid. kui keegi väidab, et Flora ei pingutanud ja hoidis vastast, siis need ei käinud kohal. pealelööke oli kümneid ja nurgalööke samuti päris palju. esimesel poolajal on Post kogu aeg kastis ja Kotkase 16-aastasel väravahil oli küllalt tegemist, et üle Posti pea neid palle püüda ja tõrjuda.
                              muide, vanim mängija platsil oli 43-ne Enn Läänmäe.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas willane Vaata postitust
                                jah. edu Florale.
                                Kotkad olid tublid. kui keegi väidab, et Flora ei pingutanud ja hoidis vastast, siis need ei käinud kohal. pealelööke oli kümneid ja nurgalööke samuti päris palju. esimesel poolajal on Post kogu aeg kastis ja Kotkase 16-aastasel väravahil oli küllalt tegemist, et üle Posti pea neid palle püüda ja tõrjuda.
                                muide, vanim mängija platsil oli 43-ne Enn Läänmäe.
                                Enn oli mu arust samuti ka flora fännide vaieldamatu lemmik
                                Pedõk-ist oli mul kahju. Sai teine vist mängu jooksul suht 2 korda ainult palli näperdada. Paneks rahad kokku ja kingiks florale väravavahtide üldkasutatava ruubikukuubiku?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X