320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Laupäev pole enam kaugel, peaks hakkama mõtlema mida plagu peale kirjutada. Plaan siis selline et jätame ome sektori tühjaks ja oleme korrus kõrgemal nagu koosolekul otsustatud sai.
    Kel viitsimist see saatku lauseid mida plagu peale kirjutada seoses politsei vägivallaga, tohveriga jms, reedel mängueelsel koosolekul otsustame milline lause läheb käiku ja autor saab premeeritud 6pack õllega / 4 limpat(alla18).
    Lauseid saatke pm, sms 56 250 997 või email
    Siia neid palun mitte postitada.

    Kommentaar


      Eriti arvestades viimased 20min väärinuks Flora võitu.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas FizZ
        Elagu Levadia vaimuhaiged fännid !
        koomikud kuubis
        raudtee kaklus... teeme üks ühele... olen Russia korespontent, tahan teada kus Flora fännid kogunevad, kus käivad.

        Plagu täitis oma eesmärki, tänud toetuse eest sõbrad!

        Kommentaar


          Sain oma 3 sekundit kuulsust kätte

          Kommentaar


            Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
            Sain oma 3 sekundit kuulsust kätte
            poiss sa olid jah telekas
            Lootsin,et jooksed palja tilliga üle väljaku kuid näidati sul aint nägu:S

            Kommentaar


              Ja suurt trummi.

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                poiss sa olid jah telekas
                Lootsin,et jooksed palja tilliga üle väljaku kuid näidati sul aint nägu:S
                Oled sina ikka meil naljamies

                Kommentaar


                  Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                  Oled sina ikka meil naljamies
                  Homme vast näeme või mis?
                  Loodan et teed mulle pileti välja kuna mul rahakas kadunud
                  Flora oli tubli kuid ebalev. Krt Reim välja ja siks alla ja mosnikov ülesse ja asi jookseb paremini. Slava asjadest on ka puudust. Kams ja Ahi on hakanud mängima lõpuks.
                  Last edited by PraS; 16.08.08, 21:58.

                  Kommentaar


                    Tüüpiliner liidrite mäng ,kus kaalul olid ,et kuldmedalid. Flora küll tahtis rohkem aga ei suutnud.Levadia simuleeris ja venitas kummi ning kokkuvõtteks saigi viigi. Floral polnud ühtegi loogilist rünnakut ja kuidagi väga pingutatult tuli kõik. Ja Pasi vahetused polnud ka just parimad. Sido lekkis kogu aeg oma äärel. Sander oleks varem pidanud sisse tulema . Meil jääb ikka kogy aeg ühest teravast ründajast puudu .Konsal pole veel korralikku kokkumängu meie poistega.
                    Metallivarastel torkas silma Teniste . Kahvatud olid mõlemad Levadia noored välismaale trügijad Kink ja Sass Puri.
                    Kui nüüd keegi enne viimast kohtumist ei komista siis jääb kõik selle mängu otsustada.Hull ja närviline mäng tuleb .
                    Eesti politsei võiks selleks mänguks valmis olla ,sest juba täna lehvitasid Levadia venelased Vene impeeriumi lippe ja muud sodi.
                    minu jaoks oli tänane mäng tähtsam ,kui kogu see olümpiajura .
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Tüüpiliner liidrite mäng ,kus kaalul olid ,et kuldmedalid. Flora küll tahtis rohkem aga ei suutnud.Levadia simuleeris ja venitas kummi ning kokkuvõtteks saigi viigi. Floral polnud ühtegi loogilist rünnakut ja kuidagi väga pingutatult tuli kõik. Ja Pasi vahetused polnud ka just parimad. Sido lekkis kogu aeg oma äärel. Sander oleks varem pidanud sisse tulema . Meil jääb ikka kogy aeg ühest teravast ründajast puudu .Konsal pole veel korralikku kokkumängu meie poistega.
                      Metallivarastel torkas silma Teniste . Kahvatud olid mõlemad Levadia noored välismaale trügijad Kink ja Sass Puri.
                      Kui nüüd keegi enne viimast kohtumist ei komista siis jääb kõik selle mängu otsustada.Hull ja närviline mäng tuleb .
                      Eesti politsei võiks selleks mänguks valmis olla ,sest juba täna lehvitasid Levadia venelased Vene impeeriumi lippe ja muud sodi.
                      minu jaoks oli tänane mäng tähtsam ,kui kogu see olümpiajura .
                      Kalju,tvmk ja trans võivad äkki kaarte ka segada. Loodetavasti suudab hooaja teises pooles Konsa oma pahameelest üle saada ja oma energia mängule rajada mitte mänguvälisele seda rakendada.Taits pani ikka kenasti Vungi paika. Martin ei julgenud peale ühte alistumist enam äärelt läbi tungida

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Homme vast näeme või mis?
                        Loodan et teed mulle pileti välja kuna mul rahakas kadunud
                        Flora oli tubli kuid ebalev. Krt Reim välja ja siks alla ja mosnikov ülesse ja asi jookseb paremini. Slava asjadest on ka puudust. Kams ja Ahi on hakanud mängima lõpuks.
                        Homme pane oranz vest selga ja oledki ajakirjanik kes äkki tasuta saab vb .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Kalju,tvmk ja trans võivad äkki kaarte ka segada. Loodetavasti suudab hooaja teises pooles Konsa oma pahameelest üle saada ja oma energia mängule rajada mitte mänguvälisele seda rakendada.Taits pani ikka kenasti Vungi paika. Martin ei julgenud peale ühte alistumist enam äärelt läbi tungida
                          Kas Teniste kaotas vist mängu jooksul ainult ühe kahevõitluse,kui mälu ei peta,eksis vist korraks päris jämedalt kaitses,ehk vale teema kiita aga tubli poiss igaljuhul,liiga parimaks vasakkaitsjaks hooaja lõppedes

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            minu jaoks oli tänane mäng tähtsam ,kui kogu see olümpiajura .
                            väga kahju sinust..

                            Kommentaar


                              oot, mis plagu te siis üles panite tühja fännisektorisse?
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                "Siin peaksid olema fännid"
                                "Siniste valetajate vägivald"
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X