320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Kas keegi saaks mängust väikse ülevaate teha. Numbreid vaadates tundub ,et tuli raskelt. Peale Posti müümist Hollandisse , süveneb minus järjest rohkem tunne ,et klubi juhtkonnale pole Meistritiitel üldsegi oluline . Sandikopika nimel ollaks valmis kõike müüma
    Sandikopikad ... üle 900 tuh. kogu võimalik tehing 4 mln. tulge maa peale! Eesti kohta tehing ju korralik, lisaks saab Post end proovile panna korralikus jalgpalliriigis. Edu talle.

    Kommentaar


      Kui klubi peab oma hetke resultatiivsema mängija keset kõige pingelisemat hooaega maha müüma selleks ,et vee ja elektriarveid tasuda siis on minu meelest küll midagi väga paigast ära. Muidugi ma tean väga hästi ,et Floral on staadioni võlg kaelas ja see ei lase hingata. Aga ,kui me Posti müügi tõttu jääme ilma ka Meistritiitlist siis kumb on tähtsam klubile . Minule kui fännile ja ma arvan ,et ka teistele fännidele on karikas ikkagi tähtsam kui need 900 000 tuhat krooni. Postile endale on see muidugi samuti taevamanna ,hakkab vähemalt korralikult palka saama.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Kui klubi peab oma hetke resultatiivsema mängija keset kõige pingelisemat hooaega maha müüma selleks ,et vee ja elektriarveid tasuda siis on minu meelest küll midagi väga paigast ära. Muidugi ma tean väga hästi ,et Floral on staadioni võlg kaelas ja see ei lase hingata. Aga ,kui me Posti müügi tõttu jääme ilma ka Meistritiitlist siis kumb on tähtsam klubile . Minule kui fännile ja ma arvan ,et ka teistele fännidele on karikas ikkagi tähtsam kui need 900 000 tuhat krooni. Postile endale on see muidugi samuti taevamanna ,hakkab vähemalt korralikult palka saama.
        Ahjupera,Zahovaiko,Konsa,Anier - piisavalt palju ründejõudu,millega Meistriliiga kinni panna.
        Ja Flora stiil on ju olnud aastaid sama: kui kedagi müüa õnnestub,siis tehakse seda sõltumata sellest,mis mõju see meeskonnale avaldab.

        Kommentaar


          Fotod: JK Kalev vs FC Flora on nähtavad siin ja siin
          Last edited by Cat; 24.08.08, 12:29. Põhjus: täpsustus

          Kommentaar


            Väga mannetuks ei tohiks Flora ründeteravik peale Posti lahkumist siiski jääda. Konsa peab ennast tõestama, poleks teda hooajakeskel ostetud, siis oleks küll praegu kuri karjas. Zahovaiko eemal ja Ahjupera-Anier ainsad variandid. Anier on sel hooajal küll tubli olnud, aga kindlasti ei kanna ta veel põhiraskust välja.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Kui klubi peab oma hetke resultatiivsema mängija keset kõige pingelisemat hooaega maha müüma selleks ,et vee ja elektriarveid tasuda siis on minu meelest küll midagi väga paigast ära.
              Kui sooja vett polnud, siis tundusid asjad okei olevat?

              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Aga ,kui me Posti müügi tõttu jääme ilma ka Meistritiitlist siis kumb on tähtsam klubile?
              Eksisteerimine
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                Ahjupera,Zahovaiko,Konsa,Anier - piisavalt palju ründejõudu,millega Meistriliiga kinni panna.
                nõus. kui Posti lahkudes meeskonda konkurentsist langeb, siis on ikka jama meeskond küll. ju ikka leitakse võimalus edasi mängida

                Kommentaar


                  Selge ju, et Flora on pigem mingi noorte akadeemia, kelle eesmärk on mängijaid välismaale müüa ja kes juhtub MLis mängima, kui tõsine klubi, kes tahab tulemusi tulemusi tulemusil.

                  Kommentaar


                    Hello, i am a fan of Go Ahead Eagles in Holland, the new club of Sander Post. Can you telle me (in english) me something more about Post. Is it good player?

                    Kommentaar


                      Discussion over Post has been going on for the last few pages, but probably someone will describe him in English too

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tommy kristiansen Vaata postitust
                        Hello, i am a fan of Go Ahead Eagles in Holland, the new club of Sander Post. Can you telle me (in english) me something more about Post. Is it good player?
                        Post is 2m tall, has wooden legs (no tehnique) but scores as hell
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                          no neid sandikopikad on floral hädasti vaja, saab äkki veearved makstud ja tagumisele harjutusväljakule kahh elektri tagasi.
                          Loll oled või? Floral on raha, lihtsalt suvel ei raisata sooja vee peale, ja tagaväljakul on elektrit Kui sa floras ei mängi või trenni ei tee, siis ole parem vait.
                          #20 FLORA!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aws0m3 Vaata postitust
                            Loll oled või? Floral on raha, lihtsalt suvel ei raisata sooja vee peale, ja tagaväljakul on elektrit Kui sa floras ei mängi või trenni ei tee, siis ole parem vait.
                            kle tattnina ära paugu ma olen tagaväljakul juba aastaid trenni teinud. sina juba tudud kui mehed käivad trenni tegemas
                            b-day

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tommy kristiansen Vaata postitust
                              Hello, i am a fan of Go Ahead Eagles in Holland, the new club of Sander Post. Can you telle me (in english) me something more about Post. Is it good player?
                              If you are a fan of GAE then you saw the first game where Sander scored a goal. Okay, Sander is tall and he is good in air he can also score with his feet. He is better than Overmars and I think the best player in GAE. At the end of the season he will be the biggest goalscorer in the league. He is in good shape, you´re season is starting, but he has played very many games in Estonia, so he is unstoppable right now.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aws0m3 Vaata postitust
                                Loll oled või? Floral on raha, lihtsalt suvel ei raisata sooja vee peale, ja tagaväljakul on elektrit Kui sa floras ei mängi või trenni ei tee, siis ole parem vait.
                                Floral on suur maksuvõlg ka maksuametile kaelas. Posti eest saadud raha oli ikka väga vajalik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X