320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Õhtujuht Vaata postitust
    Jalgpalli saab vaadata ja ka kaasaelada jäädes alati väärikaks ning inimlikuks. Kõiksugused Rootsi Kunnid ja Senid ja asjad on minu silmis ise süüdi, et nüüd meediakäras on. Muidugi ehk oligi just see SEE, mida nad otsisid. Olgem ausad, midagi teistmoodi nad ikkagi tegid, et oma käitumisega tähelepanu äratasid. Tavalist oma klubile toetust avaldavat jalgpallihuvilist ei puudutata kunagi ja see on siililegi selge.
    Mine puhkusele
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      võimalik, et tegu oli reality showga, kus fake-celebrityd endale vägisi kuulusust otsisid.
      nagu teine arnold, seksi kristi, baari talis jne

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        Valed nimed esitasid, sõbrake.
        Ei pidanud silmas viimast olukorda vaid pigem eelmisi juhtumisi, kus antud härrad pärast kommentaare on jaganud.

        Kommentaar


          Olid sa seal, kui see Flora - DIF aktsioon toimus? OLID SEAL?
          slimm.ee

          Kommentaar


            kahju,et nii raskelt see võit tuli.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Mäng mänguks, kuid miks peab fännide seas selliseid troppe olema kes ahvi hääli teevad ning natuke tõmmumale mängijale rassistlikke hüüdeid karjuvad?

              Loodetavasti sai nüüd Pasi aru,et Flora keksväli on null kui pole Kasimiri väljakul.
              Ahvi hääli ma küll ei kuulnud, aga igakord kui venelane mingi häälitsuse, aaaahhhhhrrhh, tegi siis tehti vene aksendiga seda järgi.
              Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack
                kuule kui sa asjast ei tea sittagi siis t*** ole vait! tavaline delfi kommentaator oled kui veel samamoodi edasi paned. kui sa ise ei olnud seal kõrval (ma olen 100% kindel et ei olnud kuna muidu sa ei ajaks sellist möla) siis küsi inimestelt kes seal samas kõrval olid enne kui puhast p**** hakkad suust välja ajama. haige tegelane kes kolbigi ei tea ja hakkab rääkima nagu oleks iga viimset kui detaili läbi ja lõhki arutanud sellel teemal.

                mida tähendab pigem? et pigem eelmised korrad kui see kord? seni üldse polnud staadionil näiteks ja sa räägid millega nad jälle hakkama said.....tule taevas appi!
                Ja kas sina pole kunagi selle peale tulnud,et senaatori ja kunni suust tulnud jutt pole puhas tõde??
                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                  Ja kas sina pole kunagi selle peale tulnud,et senaatori ja kunni suust tulnud jutt pole puhas tõde??
                  ballack ju teab, ta on alati nende kõrval, nii heas kui halvas, nagu väike sabarakk ehk aamen kirikus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Õhtujuht Vaata postitust
                    Jalgpalli saab vaadata ja ka kaasaelada jäädes alati väärikaks ning inimlikuks. Kõiksugused Rootsi Kunnid ja Senid ja asjad on minu silmis ise süüdi, et nüüd meediakäras on. Muidugi ehk oligi just see SEE, mida nad otsisid. Olgem ausad, midagi teistmoodi nad ikkagi tegid, et oma käitumisega tähelepanu äratasid. Tavalist oma klubile toetust avaldavat jalgpallihuvilist ei puudutata kunagi ja see on siililegi selge.
                    A keda sinu silm või arvamus üldse huvitab? Sihukest pedekuke juttu pole tükk aega lugenud.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack
                      äkki siis tutvustad mida nad valetasid? ma olen alati fännitribüüni keskel olnud ja näen ja kuulen kõike ja minuni levivad alati ka jutud mida ma pole mõnel põhjusel näinud. antud juhtumil nägin ma ise kõike pealt kui välja arvata see koht kus nad politseibussides ja platel olid kuid ma nägin kui vägivaldselt nad autosse veeti ja väga paistes käsi samal öösel.

                      tegelikult kirjutasin väga pika txti valmis aga siiski kustutasin ära kuna niikuinii ei loeta seda läbi.
                      eesti jalgpalli hall kardinal on teada..

                      Kommentaar


                        Kui te siin vähem lõugaks ja õigustaks, võtaks teid ehk tõsiseltki.

                        Kommentaar


                          Räägiks nüüd siin edasi eelmisest mängust või midagi. See ila ajamine võiks kuhugi mujale teemasse kolida. Tehke topic "Tropid" vms ja arutage seal edasi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack
                            ...näen ja kuulen kõike ja minuni levivad alati ka jutud mida ma pole mõnel põhjusel näinud....
                            Priceless!

                            Algselt postitas ballack
                            tegelikult kirjutasin väga pika txti valmis aga siiski kustutasin ära kuna niikuinii ei loeta seda läbi.
                            Ja maailm siiski muutub paremuse poole. Köik ei ole veel kadunud!

                            Kommentaar


                              kes valas bensiini, mina viskasin vaid juba kustutatud koni....
                              Või ei?

                              Kommentaar


                                meeleega mängisite tulevikuga nii botilt, et nad mli sisse jääksid ?
                                Algselt postitas rainis007
                                Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X