320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ballack......ma olen lihtsalt natuke tolerantsem Levdia fännide suhtes,ning ma pole nii äärmusliku suhtumisega kui sina,sellest ka meie erimeelsused.

    Palun ära sõima ja ropenda minu pihta,Tegelt ma pole nii paha kui sina arvad
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack
      need Flora pooldajad kes siunasid siin - vaadake peeglisse ja mõelge mida olete TEIE teinud et asi paremaks läheks? KUI olete fännid siis te ei istuks vaikselt kusagil nurgas üksikult vaid suhtleks teiste fännidega ja aitaks midagi edasi arendada või mõnda probleemi lahendada või oleksite fännitribüünil näitamaks et fänne on rohkem. puhta pasa txti kirjutamine ei aita mitte kõige vähematki.
      Jutt sellest, kes on fänn ja kes pole fänn ning kes kuidas kaasa elab on juba nii aastaid vana, et selle jutu ajamine on lausa lapsik. Fänn on too, kes oma meeskonnale kaasa elab ja kui vaja ka kritiseerib. Ei pea kindlasti kuuluma mingisse ühingusse või mängu ajal karjuma ning olema vöimalikult väljakutsuv. Mängu saab ka muudmoodi nautida.

      Nagu nii mönigi siin juba on kirjutanud, siis ei tulda sinna fännisektorisse just seetöttu, et seal on üsna üheülbaline seltskond. Kes ikka tahaks et teda mingite maruparempoolsetega seostataks.
      Ah-jaa, muide küljetribüünilt on kordades parem vaade kui otsatribüünilt.

      Muide ballack, õpi quote'ma - marukehv on su teksti lugeda.

      Kommentaar


        Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
        Ballack......ma olen lihtsalt natuke tolerantsem Levdia fännide suhtes,ning ma pole nii äärmusliku suhtumisega kui sina,sellest ka meie erimeelsused.
        peale Billy_t ilmumist siia foorumisse on siinsete meeste sümpaatia ka Levadiale väheke suurenenud küll
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          peale Billy_t ilmumist siia foorumisse on siinsete meeste sümpaatia ka Levadiale väheke suurenenud küll
          Usu või mitte,kuid olen koguaeg olnud nende suhtes leplikum olnd kui Ballack......ja mingil billyl pole sellega mitte mingit pistmist what so ever.
          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

          Kommentaar


            mmmmm... БИЛЛИ Т

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              peale Billy_t ilmumist siia foorumisse on siinsete meeste sümpaatia ka Levadiale väheke suurenenud küll
              zaz, ei vihja siin midagi madalamatele instinktidele!
              kõik on aus - Levadia ongi sümpaatne sats!
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                türa kus jakstakse ikka vaielda

                Kommentaar


                  äkki keegi teab kui palju pilet laupäevasel mängul levadiaga maksab? :P

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Slaava Vaata postitust
                    äkki keegi teab kui palju pilet laupäevasel mängul levadiaga maksab? :P
                    vast endiselt 50 eeku ning kuni 18 ja penskarid tasuta
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar


                      Keegi asjapulk oskab öelda kui pikk leping Hakolal on Floraga ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                        Keegi asjapulk oskab öelda kui pikk leping Hakolal on Floraga ?
                        see aasta peaks läbi saama ja ilmselt Hakola lahkub.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          kuhu?

                          101010

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                            kuhu?

                            101010
                            seda ma öelda ei oska.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Milline ilus algus päevale kui näed soome uudistest sellist klippi, kus Hakola lööb sisse penalti:

                              tulevik on tunni aja pärast

                              Kommentaar


                                Ilus päecva algus on ka näiteks eilset pudelipõhja passida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X