320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
    Loll oled vöi? FCF naiskond on sama palju FCF kui meeskond. Ja seda naiste teemat ei loe keegi niikuinii.

    Pealekauba vöid ka tubli portsu irooniat sellest mu eelnevast postitusest välja lugeda. Need jubešefid Flora fännid vöiks kordki näidata, et meeskond pole ainus keda/mida nad fännavad.

    Meeldivat päeva.
    Naiskond on küll sama moodi FCF, kuid naiskond pole ei Meistri- ega esiliiga, seega offtopic. Samas veidi offtopicut (eriti teema viimaseid lehekülgi arvestades) on alati lubatud.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Vabandust. Vaielge siis edasi teemadel, kes on rohkem fänn ja muu säärane.

      Kommentaar


        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
        Loll oled vöi? FCF naiskond on sama palju FCF kui meeskond. Ja seda naiste teemat ei loe keegi niikuinii.

        Pealekauba vöid ka tubli portsu irooniat sellest mu eelnevast postitusest välja lugeda. Need jubešefid Flora fännid vöiks kordki näidata, et meeskond pole ainus keda/mida nad fännavad.

        Meeldivat päeva.
        Ma olen sus pisut pettunud. Lootsin, et peale minu loed vähemalt sinagi naistejalgpalli lehekülge ... nüüd vist kukubki maailm kokku

        Aga selle teema põhikundede jaoks läks su sõnum kaduma. Siin müüb ainult kätš, isiklikud solvangud ja ropp serbiakeelne sõim ...
        299195

        Kommentaar


          Algselt postitas INCE Vaata postitust
          Ma olen sus pisut pettunud. Lootsin, et peale minu loed vähemalt sinagi naistejalgpalli lehekülge ... nüüd vist kukubki maailm kokku

          Aga selle teema põhikundede jaoks läks su sõnum kaduma. Siin müüb ainult kätš, isiklikud solvangud ja ropp serbiakeelne sõim ...
          Einoh mina vöin ju lugeda (ja loengi), aga nagu ma juba mainisin, siis see oligi rohkem nendele köigevägematele Flora fännidele möeldud.

          Tõe huvides panen oma postituse siis ka Naiste ML teemasse.

          Kommentaar


            Heh, iseenesest oleks tore, paar korda isegi käidud see aasta vaatamas kah (kusjuures kui meenutada, siis üks mäng oligi Levadiaga, kus ta Flora kotti toppis), kuid täna teised kultuurisündmused juba käigus.
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
              Heh, iseenesest oleks tore, paar korda isegi käidud see aasta vaatamas kah (kusjuures kui meenutada, siis üks mäng oligi Levadiaga, kus ta Flora kotti toppis), kuid täna teised kultuurisündmused juba käigus.
              Mitte, et ma kuidagigi vördleksin meeste ja naiste meistriliigat, aga selle lausa valguses - te küsite miks ei käi inimesed jalgpalli vaatamas? Jah, just sellepärast ei käigi - teised kultuurisündmused (soojemad, pönevamad, perekondlikumad valiiisesobiv) on juba käigus. Lihtne elu.

              Kommentaar


                Heh.. ära nüüd paanitse, küll sa kellegi sinna mängule meelitad. Ma ei tea nüüd kas põnevam kui jalgpall täna käsil on, aga pilet on ostetud ja teater on tore asi.
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack
                  väga vähe tõenäoline et jõuan. suht hilja lõppeb töö täna ja ei ole Tallinnas ka ise....nagu kõik tööpäevad. aga eks näeb äkki jõuab isegi.
                  Yheksal on küll heameel sind näha
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    kas neti kaudu pole üldse võimalik tellida flora salli, särki vms?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                      Loll oled vöi? FCF naiskond on sama palju FCF kui meeskond. Ja seda naiste teemat ei loe keegi niikuinii.

                      Pealekauba vöid ka tubli portsu irooniat sellest mu eelnevast postitusest välja lugeda. Need jubešefid Flora fännid vöiks kordki näidata, et meeskond pole ainus keda/mida nad fännavad.

                      Meeldivat päeva.
                      Tahad sa sellest pikemalt rääkida?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        ehk keegi teab palju pileti hind on flora kodumängul?
                        muidu jah, Flora võidab kindlalt ära homme!

                        Kommentaar


                          Täiskasvanud 50-
                          kuni 18a (kaasa arvatud) 25-
                          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                          Kommentaar


                            Flora fans rulez!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mexus Vaata postitust
                              Selleks sitaks on muud teemad.
                              Algselt postitas Cule
                              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mexus Vaata postitust
                                jah, tore.
                                vaevalt te nüüd kedagi sellega närvi ajada suudate



                                või veel vähem keegi teiega kakelda viitsib vms
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X