320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    No tegelikult on see Rüütli ande raiskamine, kui ta vaid koondisega tegeleb. Seda tööd on aastas kõike rohkem ehk kuni 2 kuud, tegelikult ilmselt vähemgi. Ülejäänud ajal polegi nagu midagi teha. Pidevalt välismaal mängijaid vaatamas käia on suht väikese kasuteguriga ja suht kallis lõbu. Kuna tema koondisekontor asub Floraga ühel staadionil, siis miks mitte ka Florat treenida. Ma usun, et kartus, et nüüd eriliselt Flora mängijaid koondisesse kutsutakse, on ka väga lühinägelik. Loodan vaid, et Rüütli ei hakkaks, juhul kui ta Flora treeneriks saab, kunstlikult teiste klubide mängijaid koondisesse kutsuma, et nö kahtlusi hajutada. Treenides samal ajal näiteks Levadiat, tekiks koondisetreeneril teatud probleemid, kuna baasid asuvad linna eri otstes, aga Flora puhul on kõik käe-jala juures. Ei näe nagu mingeid erilisi probleeme tekkimas.
    Sellest võib välja lugeda EJLiehkFlora ametliku seisukoha?

    no fakk! :S kui tegelt kaa nii on, siis järgmine hooaeg ma luban, et mina ei tule ühelegi FC Flora kodumängule :S (jeah, pole ilmselt just kõige suurem kahju, eksole )
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      sa maailmaparastaja zaz ära hinda foorumit mingi ametlike avalduste esitamise kohana. Vaata selleks ikka Flora kodukat või siis EJLi oma. Sealt leab teateid, mis on ametlikud. ja igasuguseid lubadusi ära ka liiga kergelt anna. Kelle asi see muidugi on, kui neid lubadusi rikud.

      Kommentaar


        Eiei nii ikka ei saa , et florat treenib sama kes koondist. Ühtegi eesti proffiklubi ta küll ei tohiks minu arvates. Kui on soovi ta annet kasutada siis viljandi tuleviku vms treeneriks .

        Kommentaar


          Algselt postitas pedro
          Krt ma lootsin salamisi, et Poom tuleb Flora treeneriks
          oi, meeldiv näha, et me milleski ühel nõul oleme

          aga noo krt! kui rahahäda vms siis võite juba mind või mõnda minust tegijamat foorumi taktikaässa kasutada peatreenerina ju
          Aga lootus veel püsib.. äkki urmar ainult hämab ja soovib tõelist üllatuspommi valmistada vms!
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust

            võite juba mind või mõnda minust tegijamat foorumi taktikaässa kasutada peatreenerina ju
            võid muidugi treeneriks hakata, aga ega see ei käi ju ometi siitkaudu, muudkui foorum ja foorum, ega see siin pole mingi eriline keskpunkt, kus kõik algust saab. Ise esined veel parastajana.

            Kommentaar


              ei imestaks kui üllatusvariant oleks Ratnikov,muidugi sõltub mis viinerist saab
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                See on isegi sinu kohta ikka täiesti hämmastav loogika. Et siis järelikult on terves Euroopas koondisetüüride taga andetud inimesed, kui nad suudavad kogu selle meeletu vaba aja juures hädavaevu ainult koondisega toime tulla ja mingit klubi treenida ei jõuagi. Talent läheb raisku nii mis mühiseb. Ja no mis veel talvel saab, siis on asi hoopis hull, sel ajal pole ju ei koondisel ega Floral ka mänge? Paneks äkki Tarmo selleks ajaks hoopis statka alla Sportlandi ketse müüma, milleks ikka tööjõudu niisama raisku lasta?
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  See on isegi sinu kohta ikka täiesti hämmastav loogika. Et siis järelikult on terves Euroopas koondisetüüride taga andetud inimesed, kui nad suudavad kogu selle meeletu vaba aja juures hädavaevu ainult koondisega toime tulla ja mingit klubi treenida ei jõuagi. Talent läheb raisku nii mis mühiseb. Ja no mis veel talvel saab, siis on asi hoopis hull, sel ajal pole ju ei koondisel ega Floral ka mänge? Paneks äkki Tarmo selleks ajaks hoopis statka alla Sportlandi ketse müüma, milleks ikka tööjõudu niisama raisku lasta?
                  Talvel võtab Futsali poisid oma käe alla

                  pedro - kas sinuga polnud vaidlused Reimi teemal? noh ja U19 teemas väheke ja
                  urmar - Flora on hingelähedane teema, ei ole mingit parastamist siin!
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Kuna tema koondisekontor asub Floraga ühel staadionil, siis miks mitte ka Florat treenida. Treenides samal ajal näiteks Levadiat, tekiks koondisetreeneril teatud probleemid, kuna baasid asuvad linna eri otstes, aga Flora puhul on kõik käe-jala juures.
                    Jop, Tallinn on tõesti nii suur, et ei saa Lillekülast Maarjamäele sõita ja nagu sa ka ise ütlesid, et ta teeb tööd ainult kaks kuud, kui nii on siis ei oleks erilist vahet kus linna otsas ta trenne andmas käib ülejäänul aastal seda kas Lillekülas, Pelgulinnas, Lasnamäel või kasvõi Õismäel, väga mannetu vastus sinult urmar...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                      Jop, Tallinn on tõesti nii suur, et ei saa Lillekülast Maarjamäele sõita ja nagu sa ka ise ütlesid, et ta teeb tööd ainult kaks kuud, kui nii on siis ei oleks erilist vahet kus linna otsas ta trenne andmas käib ülejäänul aastal seda kas Lillekülas, Pelgulinnas, Lasnamäel või kasvõi Õismäel, väga mannetu vastus sinult urmar...
                      Hea küll, ma ei torgi teid rohkem, lisan vaid niipalju, et see kaks kuud jaguneb ikka aasta peale laiali. Võibolla veel mõni arvas, et vaid aasta esimesed 2 kuud või nii. Felipe on meil selline ehk veel keegi.

                      Kommentaar


                        Püha püss noh.
                        Ma olen neid urmari kallal nokkimisi koguaeg jälginud pisikese reservatsiooniga, noh et tal on ikkagi oma klubi ja ta peabki seda kaitsma, aga see viimane postitus on peaaegu, et aasta postitus või nõuab toda Raimo Aasa huumoripreemiat (või kelle preemiat siin jagatigi?). Tekib tõesti küsimus, et kui Flora ja EJL kontorid on ühes hoones, kas siis tehakse kõiki asju põhimõttel, et ah see teine office on siinsamas - tee siis ühtlasi ära ka teised tööd?
                        Ma töötan ka päris mitme teise ettevõttega ühes hoones ja kindlasti saaksin hakkama nii mönegi teise tööga peale oma töö - huvitav, et keegi mulle teist täiskohaga tööd ei paku. Saades mölemalt tööandjalt kahte töötasu. Imelik.

                        urmar - püüa nüüd end ikka kokku vötta, liigne absurdsus ei sobi isegi sulle. Läheb juba kangesti ühe teise flora toetaja moodi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          Püha püss noh.
                          Ma olen neid urmari kallal nokkimisi koguaeg jälginud pisikese reservatsiooniga, noh et tal on ikkagi oma klubi ja ta peabki seda kaitsma, aga see viimane postitus on peaaegu, et aasta postitus või nõuab toda Raimo Aasa huumoripreemiat (või kelle preemiat siin jagatigi?). Tekib tõesti küsimus, et kui Flora ja EJL kontorid on ühes hoones, kas siis tehakse kõiki asju põhimõttel, et ah see teine office on siinsamas - tee siis ühtlasi ära ka teised tööd?
                          Ma töötan ka päris mitme teise ettevõttega ühes hoones ja kindlasti saaksin hakkama nii mönegi teise tööga peale oma töö - huvitav, et keegi mulle teist täiskohaga tööd ei paku. Saades mölemalt tööandjalt kahte töötasu. Imelik.

                          urmar - püüa nüüd end ikka kokku vötta, liigne absurdsus ei sobi isegi sulle. Läheb juba kangesti ühe teise flora toetaja moodi.
                          Flora ja EJLi puhul oleks üks tööandja ja 1 töötasu..

                          Kommentaar


                            türa, peab täriga rääkima.. parem treenigu soccerneti ja koondist... kasutegur eesti jalgpallile oleks suurem

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Hea küll, ma ei torgi teid rohkem, lisan vaid niipalju, et see kaks kuud jaguneb ikka aasta peale laiali. Võibolla veel mõni arvas, et vaid aasta esimesed 2 kuud või nii. Felipe on meil selline ehk veel keegi.
                              Ma eitea kas sa oled loll v ei ole. Jop ma ei saanud aru, et kahe kuu peale jaguneb ära see. Kaks kuud jagada aasta peale saab siiski rahulikult asja ära teha. Kasutaja yheksa postitus ütleb kõik !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                                Praegu tundub et kõike mõistlikum oleks sõita läbi Riia.
                                09.jaan 5:30-6:25 Tallinn-Riia
                                7:05-7:50 Riia-Hamburg
                                11.jaan 8:20-11:00 Hamburg-Riia
                                12:15-13:10 Riia-Tallinn
                                Lend kokku 3178.-
                                (Tallinn-Copenhagen-Hamburg-Copenhagen-Tallinn 3165.-)

                                2 ööd hotellis kokku 625.-
                                haa, huvitav
                                praegu näitab mul 1740 eeku
                                Tallinn-Riga-Hamburg-Riga-Tallinn
                                20 eeku sõit ja muu jama
                                arvan et kauaks seda jama pole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X