320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mitmendas liigas see klubi mängib?Hartpury College (Inglismaa),
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Hartpury College (Inglismaa),
      Küllap see mingi kõrgkoolide liiga on. Ei usu, et nad kusagil "ametlikus" liigas osalesid.

      Kommentaar


        Järgmine hooaeg siis ilma Reimita... http://sport.postimees.ee/?id=55280

        Kommentaar


          Algselt postitas ugla Vaata postitust
          Järgmine hooaeg siis ilma Reimita... http://sport.postimees.ee/?id=55280
          Tahaks nagu midagi kirjutada, aga ei oska seda sõnadesse panna... Ma olen ligi 15 aastat pealtvaatajana eesti jalgpallist osa saanud ja kõik see aeg on Martin minu jaoks olnud selle jalgpalli sama iseenesestmõistetav osa, nagu pall või väravaraam.
          Ja Pagliuca selja taha löödud karistuslöök ei lähe mul vist kunagi meelest. Siis tundus väikese imena juba see, et me Itaaliaga üldse samal platsil palli mängime
          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

          Kommentaar


            Hästi öeldud ,norsk !
            Martinile suur ,suur kummardus kõikide nende pikkade aastate eest ,mis ta Florale ja ka meile on andnud.
            Hea ,et ikka jalgpalli juurde jääb ja omanimelist kooli veab.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
              http://www.epl.ee/artikkel/450412

              Millal Vunk Tampere klubis mängis?
              kui klubid on loetletud kronoloogilises jrk-s, siis arvatavasti lapsukesena jalgpallurikarjääri algul, kui peale ekskorvpalluritest vanemate lahutust emaga Soome läks ..

              jah, sporditähest vist oligi meeles
              (vanematest oli põhjalikumalt vist veel mingis art-s)
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Kahju tõesti, et selline legendaarne jalgpallur meie pisikese riigi mõistes putsad varna riputab, aga see pidi juhtuma varem või hiljem. Kõige rohkem kahju on vast sellest, et Martin ei saanud lõpetada meistritiitliga.

                Kui Norsk ei suuda unustada väravat Pagliuca võrku, siis mulle meenub Reimiga seoses võõrsil löödud värav karistuslöögist Horvaatiale.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Need olid kaotuseväravad, aga meenub, et Fääridele lõi ta karistuslöögist lõpu eel võiduvärava. Oma 30-lt meetrilt vist. Lõpuks saadi 2:0 võit

                  Kommentaar


                    Mulle meenusid seos Martin Reimiga isegi need aastad ,kui Kalevi spordihallis helgel nõukogude Eesti ajal kossu käisin vaatamas. Ükskord ,ma ei mäleta ,mis mäng see oli aga Marti Reimi nimeline poisiklutt zongleeris seal vaheajal palliga.Tegi suure ringi ja võttis ka särgi seljast ja pani uuesti selga ,samal ajal ise palli õhus hoides . Huvitav ,kas ta ise mäletab seda. Igatahes kõigil olid suud ammuli ,et mingi Eesti poiss ja mängib jalgpalli. Siis olid ju kõik eestlased eesotsas kohalike kommaritega kossupedereeriad. Jalgpall oli põlu all ja venelaste ala. Vot sihuke suhtumine oli .
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Teet Allas uus mängiv abitreener teil siis.

                      Kommentaar


                        Mul on seotud Reimiga nii mälestust, et 6-7 aastat tagasi nägin Marjamäe staadionil Karika mängu (Levadia vs Flora) ning Martin mängis terve mängu KESKKAITSJA KOHAL !!!

                        Reim ning Nahk on meie ML-s viimasteks palluriteks kes mängivad klassikalist “pleimeikerist” jalgpalli. Tuleb pakkuma Reimile nii raha, et ta jätkab ML-s. Tean, et ta on heas füüsilises vormis (treenib koos Flora kooseisuga).

                        Mul on nii tunne, et ta ikkagi jätkab ML-s. Nii palju korda meie pallurid ütlesid, et “kõik!” aga jätkasid ML-s.

                        Kommentaar


                          Kahju, et sa koondise mänge siis vaadanud ei ole... ta on ka Eesti koondises keskkaitses omal ajal mänginud
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Martinist võiks keegi ühe raamatu toimetada, anda seal korralik ülevaade tema jalgpalliga seotud elust, imetegudest, juhtumitest ja mõtetest ning arusaamadest. Nii võiks Eesti jalgpallimaastikule sündima hakata paberisse raiutud sari ka meie suurtest tegijatest.

                            Kommentaar


                              Mulle meenub esimesena kohe värav Transi vastu nüüd 2008, see oli kuradima ilus. Kui palju kaugemasse aega mõelda, siis karistuslöök Itaalia vastu ja Hollandi mäng, too oli Reimile 100 kah minu teada.
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                                Mul on seotud Reimiga nii mälestust, et 6-7 aastat tagasi nägin Marjamäe staadionil Karika mängu (Levadia vs Flora) ning Martin mängis terve mängu KESKKAITSJA KOHAL !!!
                                Klassikaks on saanud Reimi jaoks mäng, kus ta mängis koondises keskkaitsja kohta mängus Tšehhi vastu. Kaitses markeeris ta ei kedagi teist kui Jan Kollerit aga hakkama sai

                                Kommentaar

                                Working...
                                X