320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas duubli kohta ka uuemat infot?
    millised muutused mängijate koosseisus?
    kas Zaur jätkab peatreenerina?

    Kommentaar


      Zaur ei saa jätkata, kuna ta ei ole Flora duubli peatreener olnudki..

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Zaur ei saa jätkata, kuna ta ei ole Flora duubli peatreener olnudki..
        No põhimõtteliselt on olnud küll, pool aastat see hooaeg oli, kui Warrior ja Flora II koos trenni tegid. Zaur jätkab ikka Warrioriga ja vist siiamaani pole selge, kes Flora duubli treeneriks hakkab hooajal 2009.

        Kommentaar


          oh persse, oli jah.. haigus viimsegi mõistuseraasu peast viinud

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            oh persse, oli jah.. haigus viimsegi mõistuseraasu peast viinud
            No siis on vähemalt põhjus teada, saa ikka korralikult terveks.

            Kommentaar


              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              Zaur ei saa jätkata, kuna ta ei ole Flora duubli peatreener olnudki..
              Flora kodulehel on duubli treener Zaur

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                Huvitav kas Rüütli hakkab ka Jürgensoni kaitses kasutama või liigub mees tagasi poolkaitsesse? vähemalt on mida oodata
                Ma isiklikult arvan, et Jürgensonist saab peamiselt paremkaitses figureeriv kuju. Kams, keda kasutati lõppenud hooajal seal positsioonil, pole oma oskuste-omaduste poolest mingi kaitsja. Jürgenson on kaitseoskuste poolest kindlasti parem.

                Seda enam, et üks sellele kohale kandideeriv mängija (Hurt) siirdus ka Kaljusse.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas pedro
                  Vabandan, kui ma kellelegi nüüd liiga teen vms, aga minu arvates on natukene naljakas, et Henri Rüütli(21 aastane, kes mängis eelmisel hooajal Tuleviku eest nõrgalt ning tihti oli ka varumees ja kes pole kordagi saanud U21 koondisesse)on nüüd äkki Flora nimekirjas ja üllatuseks just pärast seda, kui ta isa sai klubi treeneriks
                  ma olen enam kui kindel, et maandub duublis..
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas pedro
                    Vabandan, kui ma kellelegi nüüd liiga teen vms, aga minu arvates on natukene naljakas, et Henri Rüütli(21 aastane, kes mängis eelmisel hooajal Tuleviku eest nõrgalt ning tihti oli ka varumees ja kes pole kordagi saanud U21 koondisesse)on nüüd äkki Flora nimekirjas ja üllatuseks just pärast seda, kui ta isa sai klubi treeneriks
                    No isa tahab lihtsalt näha, milleks poeg võimeline on, pole tal ju varem olnud võimalust poega treenida. Ratnikov tassib näiteks oma poegi justkui kass kõikjale kaasa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      No isa tahab lihtsalt näha, milleks poeg võimeline on, pole tal ju varem olnud võimalust poega treenida. Ratnikov tassib näiteks oma poegi justkui kass kõikjale kaasa.

                      to tema poisid on suhteliselt pädevad ka... või mis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas pedro
                        Vabandan, kui ma kellelegi nüüd liiga teen vms, aga minu arvates on natukene naljakas, et Henri Rüütli(21 aastane, kes mängis eelmisel hooajal Tuleviku eest nõrgalt ning tihti oli ka varumees ja kes pole kordagi saanud U21 koondisesse)on nüüd äkki Flora nimekirjas ja üllatuseks just pärast seda, kui ta isa sai klubi treeneriks
                        ju on klubis leitud, et midagi halba juhtuda ka ei saa. las treenib, mis sellest ikka nokkida.

                        Kommentaar


                          See on ju ainuke võimalus tal areneda, kui pidevalt tugevamate seltsis treenida ja mängida. Ja ikka on pahatihti on ju nii et kus poeg, seal isa või kus isa seal poeg.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            No isa tahab lihtsalt näha, milleks poeg võimeline on, pole tal ju varem olnud võimalust poega treenida. Ratnikov tassib näiteks oma poegi justkui kass kõikjale kaasa.
                            Isal on muidugi ilusad unenäod aga mina küll ei tahaks ,et ta neid Floras hakkaks ellu viima . Muidu hakkame meie unes nägema teisi peatreenereid.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Mind huvitab üks küsimus:

                              Mis nüüd saab kui "tiblad" Taar ja Jahhimovits esindussatsis aktiivselt pelama hakkavad? See marurahvuslaste kamp jookseb fännama Tulevikku?Kaljut?Kuret?

                              Kommentaar


                                Keegi Viiendast Sektorist Aastalõpu Turniirile ka liigub?
                                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X