320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kindral Vaata postitust
    Rassismil pole jalgpallis kohta!! Kas siis rahvusvaheliselt tuntud solvangu käemärgi ehk keskmise sõrme näitamine ja igasugustesse kehaosadesse saatmine on normaalne?? Kas natsliku tervituse, sümboolika ja laulude kasutamne on normaalne? Kas paugutamine siseruumides on normaalne?
    Kõiki Flora fänne ei saa ühe puuga lüüa ning mõnesid pole üldsegi tarvis lüüa, sest nemad on normaalsed ja korralikud inimesed!! Minu toetus ja respekt kuulub DMMile.
    Natsid normaalseks!! Rahu!
    Rassismiga meil probleeme pole, kõik on ju valged.

    Kommentaar


      Algselt postitas molbert Vaata postitust
      Rassismiga meil probleeme pole, kõik on ju valged.
      Annaks jumal, et mõne teise Eesti klubiga lähiajal mõni mustanahaline mängija ei liituks.

      Kommentaar


        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        Aga lõppeks, rahu! Ja mõnusaid diskussioone, aga ikka nii, et asi oleks viisakas ja puhas igasugusest "räpsust".
        Just, rahu. Ma ei jaksagi seda teemat siin enam arendada, jalgpallist kipub see nagunii juba õige kaugele.

        Pealegi, olen ma juba öelnud, mida mina asjast arvan, seega kaua ma ühte ja sama ikka nagu papagoi korrutan.

        Ja vabandust, et ma su pikas postis leiduvale küsimusterahele vastata ei viitsi-jaksa. See foorum pole nagu selliseks diskussiooniks kõige paslikum ka.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Lipuhävitajad tegid seda, mis on ühe õige Eesti kodaniku kohus ja asi ants.

          Kommentaar


            Eijah, "Let's kick football out of racism" on ikka asi, mida peaks väga tõsiselt võtma. Minul on nt. savi, kas Floras mängib mustanahaline, eskimo, punanahk, araablane või kes iganes.

            Tähtis ongi see, et hoida jalgpall poliitikast lahus. Staadionile tullakse ikka omasid toetama ja jalgpalli vaatama, mitte vastaseid sõimama. Kui ta on selle ära teeninud (hull täkling, anti-fairplay vms.), siis jah, aga ikka mõistuse piires.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas greystone Vaata postitust
              Annaks jumal, et mõne teise Eesti klubiga lähiajal mõni mustanahaline mängija ei liituks.
              Hoopis Floraga võiks mõni frankel liituda.
              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

              Kommentaar


                Tegelikult kordaks ettepanekut püstitada kõigile kommunismiohvritest eesti jalgpalluritele (ka neile, kes võitlesid Eesti iseseisvuse eest põlatud ruunimärkide all) korralik mälestusmärk.

                Dianalt & co-lt küsiks aga, kas nad oleksid sarnast närvilisust ilmutanud kaasfännide suhtes, kes kannavad kellegi Che larhviga särki, lehvitavad puna(musta) viisnurga-sirbi-haamriga lippu jne.jne. Ühesõnaga antifa'dest äärmuslaste suhtes.

                Naljaga pooleks on Flora Levadia vastasseis sarnane Lazio-Livornoga.

                Kommentaar


                  mis mälestusmärkide fetish see eestlastel on ma ei mõista. niisama ei ole mälu olemas või? krt jännata igast kujudega kyll asukoha kyll kunstilise lahenduse ja teab mille pärast. ei saa aru

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    ... natsismil (ehk rahvuslusel) ...
                    Nende vahele võrdusmärki kindlasti asetada ei saa. Tee endale mõisted selgeks, eriti kui siin nii uhkelt kuulutad, et sa ultra-parempoolne vms oled. Ja iseendale "haritud inimese" silti külge panna on muidugi tipp...
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      mis mälestusmärkide fetish see eestlastel on ma ei mõista. niisama ei ole mälu olemas või? krt jännata igast kujudega kyll asukoha kyll kunstilise lahenduse ja teab mille pärast. ei saa aru
                      Mälestusmärk on järeltulevate põlvede austusavaldus kunagistele väärikatele, mis aitab säilitada ajaloolist mälu. Ilus žest, et neid ei ole unustatud.
                      Paraku valdavas enamuses tänapäeva noortel on teadmised olnust puudulikud või puudub üldse. Huvipuudus.
                      Palju noortest üldse teab midagi Eesti jalgpallist enne kommunistlikku põrgut?
                      Usun, et enamusele on üllatav info, et Eesti Vabariigis mängiti jalgpalli ka enne teist maailmasõda ja kohati päris edukalt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Paraku valdavas enamuses tänapäeva noortel on mälu puudulik või puudub üldse.
                        Palju teist üldse teab Eesti jalgpallist enne kommunistlikku põrgut?
                        Kui paljud noored esimesest vabariigi ajast üldse midagi teavad? Vabadussõjast ja Pätsist on midagi kuulnud heal juhul...
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas norsk Vaata postitust
                          Hoopis Floraga võiks mõni frankel liituda.
                          Mõtlesin just sama.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                            Nende vahele võrdusmärki kindlasti asetada ei saa. Tee endale mõisted selgeks, eriti kui siin nii uhkelt kuulutad, et sa ultra-parempoolne vms oled. Ja iseendale "haritud inimese" silti külge panna on muidugi tipp...
                            Ikka peab keegi mingi provokatsiooniga lagedale tulema. Mõisted tee endale ise selgeks. Natsionalism tähendab sõna-sõnalt rahvuslust. Sa pidasid silmas natsionaalsotsialistlikku ideoloogiat? Fashistlikku ideoloogiat? Suudad sa neil üldse mingit vahet teha?

                            Ma arvan, et kõrgharidusega inimene võib end ikka haritud inimeseks nimetada. Või kuhu siis piir tõmmata? Peab doktorikraadi omama? Või pidasid sa hariduse all haritust silmas? Su post pole mitte midagi muud kui tahe lihtsalt "ära panna".

                            Ja aitab juba sellest jutust, räägime ikka vahepeal jalgpallist ka.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              vohh,midagi Florast kah.



                              Kolm Eesti koondislast koguvad vormi FC Flora treeningutel
                              03.01.2009
                              Pärast seda, kui mitmetel Eesti koondislastel lõppes leping oma endise koduklubiga, koguvad Andrei Stepanov, Urmas Rooba ja Jevgeni Novikov FC Floraga treenides vormi uue lepingu teenimiseks välismaal.
                              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Ikka peab keegi mingi provokatsiooniga lagedale tulema. Mõisted tee endale ise selgeks. Natsionalism tähendab sõna-sõnalt rahvuslust. Sa pidasid silmas natsionaalsotsialistlikku ideoloogiat? Fashistlikku ideoloogiat? Suudad sa neil üldse mingit vahet teha?

                                Ma arvan, et kõrgharidusega inimene võib end ikka haritud inimeseks nimetada. Või kuhu siis piir tõmmata? Peab doktorikraadi omama? Või pidasid sa hariduse all haritust silmas? Su post pole mitte midagi muud kui tahe lihtsalt "ära panna".

                                Ja aitab juba sellest jutust, räägime ikka vahepeal jalgpallist ka.
                                Natsonalism ehk rahvuslus. Natsionaalsotsialism ehk natsism. Ma usun, et suudan neil asjadel vahet teha. Sina aga nimetad natsismi rahvusluseks - julged mõnele rahvuslasele seda näkku ka öelda?
                                Tore, et sul kõrgharidus on. Targad inimesed on aga öelnud, et "hea haridus ei pruugi tagada haritust" - tasub möelda selle lause üle.
                                Mul ei ole midagi selle vastu kui sa minu postitust ära panemiseks nimetad.
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X