320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Ma sain uudisest aru, et ainult see Hamburgi meistritest Curslacki sats on amatöörid, Greuter Fürth 2. bundesligast peaks vist ikka profid olema?
    ei, ka amatöörid.
    FC Flora

    Kommentaar


      Greuther Fürth on loomulikult päris heal tasemel professionaalne meeskond, aga iseasi, et millised vennad neid seal turniiril esindavad. Saalis mängivad tihti andekamad noored ja teise satsi mängijad, seega on võimalik, et väljakul on ka amatöörid.

      Kommentaar


        mnjah ka täna tuli vastu võtta kaotus, seekord siis 3:5
        positiivse poolepealt tundus soccerneti uudise järgi järeldades, et Joonas Tamm mängis väga hästi ning teenis Florale penalti mille realiseeris Vanna ning ka ise lõi ühe värava.
        FC Flora

        Kommentaar


          Tamm sai ikkagi mängida
          kui juba Tallinnasse kolinud, siis ilmselt hakkab siin ka mängima?

          Kommentaar


            Avastasin, et seda turniiri sai otse vaadata ka läbi bwin TV. Igatahes natuke aega tagasi vaatasin just Fortuna Düsseldorf vs St. Pauli mängu, kus Floratki kottinud Fortuna võitis 4-2. Tegu oli vist finaaliga kui soccerneti uudise ajakava uskuda.

            Rüütli kommentaarid on minu meelest natuke haledad. Krt, kui minnakse turniirile, siis võiks suhtumine natuke vihasem olla mitte mingi niuniuniu jutt ainult.
            "Ma ei saa aru, mille pealt me peakski mängudeks valmis olema."
            "Oleme esimest korda oleme sellisel turniiril ja ei teadnud enne mängu veel reegleidki."
            "Lõpus võib-olla enam puhtfüüsiliselt ei jõudnud"
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              oleks pasi treener olnud, oioioi.
              Meie Rüütlil on tõesti liiga lebo suhtumine.

              Kommentaar


                Rüütli taas treeneriks olemine Floras suht alles algas ja kuna ilmselt eestlased veel sel turniiril osalenud pole, siis pole ju ka midagi arvata, kui hästi turniir õnnestub kui süsteemist paremini aru saada ei osata. Kui ehk järgmine aasta ka minnakse sinna osalema, siis suure tõenäosusega tuleb ka märgatavalt parem tulemus..
                "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                http://runplus.wordpress.com

                "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                  Rüütli taas treeneriks olemine Floras suht alles algas ja kuna ilmselt eestlased veel sel turniiril osalenud pole, siis pole ju ka midagi arvata, kui hästi turniir õnnestub kui süsteemist paremini aru saada ei osata. Kui ehk järgmine aasta ka minnakse sinna osalema, siis suure tõenäosusega tuleb ka märgatavalt parem tulemus..
                  Vaevalt neid enam kutsutakse.Pigem läheb sinna Nõmme Kalju.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
                    Vaevalt neid enam kutsutakse.Pigem läheb sinna Nõmme Kalju.
                    millegi pärast on tunne, et Kalju sinna ei lähe.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Tõesti hale on lugeda Rüütli vabandusi ja see mees on veel ka koondise treener.krt kui minnakse kuhugi turniirile siis peaks ikka minema võitma.arvan et florat rohkem sellele turniirile ei kutsuta,kloune leidub ka saksas ma arvan
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Tõesti hale on lugeda Rüütli vabandusi ja see mees on veel ka koondise treener.krt kui minnakse kuhugi turniirile siis peaks ikka minema võitma.arvan et florat rohkem sellele turniirile ei kutsuta,kloune leidub ka saksas ma arvan
                        tõesti hale lugeda kuidas kõiges Flora ja Pohlak süüdi on sinu kommentaarides ja nüüd ka Rüütli kuna ta ju Flora peatreener.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Ah see budulojus on üldse lollakas - oma kuradi kindlate mõtteviisidega üritab siin Eestit nii maha teha kui veel annab. Ma ennustan, et sa oled kuskil Siberis sündinud.
                          Ära südamesse võta, aga lihtsalt viskab üle juba.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Ah see budulojus on üldse lollakas - oma kuradi kindlate mõtteviisidega üritab siin Eestit nii maha teha kui veel annab. Ma ennustan, et sa oled kuskil Siberis sündinud.
                            Ära südamesse võta, aga lihtsalt viskab üle juba.
                            kle värdi,kus ma olen eestit maha teinud?palun tõendeid?olen alati eesti suhtes optimist olnud aga kui sulle ise ka ei tundu rüütli väljaütlemised imelikud sisi on viga vist sinus.treener peaks igat mängu,turniiri tõsiselt võtma.saage aru et mul ei ole flora vastu ka mitte midagist aga mida see turniir neile andis?lootsid et saavad oma mängijaid reklaamida aga kui juba amatööridele alla jäädakse siis pole ju kedagi reklaamida.
                            kui meie peatreeneril on selline suhtumine sis peab ju kuskilt midagi mäda olema.ise loodan ka et eesti jalgpall sellest võidab et räätli nüüd floras aga ...


                            ja sinu kahjuks olen ma paides sündinud mitte sinu kodumaal siberis
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              kle värdi,kus ma olen eestit maha teinud?palun tõendeid?olen alati eesti suhtes optimist olnud aga kui sulle ise ka ei tundu rüütli väljaütlemised imelikud sisi on viga vist sinus.treener peaks igat mängu,turniiri tõsiselt võtma.saage aru et mul ei ole flora vastu ka mitte midagist aga mida see turniir neile andis?lootsid et saavad oma mängijaid reklaamida aga kui juba amatööridele alla jäädakse siis pole ju kedagi reklaamida.
                              kui meie peatreeneril on selline suhtumine sis peab ju kuskilt midagi mäda olema.ise loodan ka et eesti jalgpall sellest võidab et räätli nüüd floras aga ...


                              ja sinu kahjuks olen ma paides sündinud mitte sinu kodumaal siberis
                              no kust otsast sul Flora vastu siis midagi pole kui IGAS asjas mis Floraga seondub on Flora süüdi...sinu postitustest ma seda järeldan...
                              ma ei saa aru miks tekitab mingi saaliturniir nii palju kära...mis sa arvad, et Flora ei läinud võitma???iga meeskond läks seda võitma...Flora pole korralikult mängidki saaliturniire...aastalõpukal kui oli veel põranda peal siis mängis alati duubel, see aasta oli kunstmuru ja mängis esindus, trennid kõik kunstmurul ja siis minna mängima saalipõranda peale...okei see ei ole mingi vabandus aga no tõesti..need III bundesliga meeskonnad on mänginud rohkem saalis ja ka antud turnal ilmselt eelnevatel aastatel osalenud..saa üle sellest, see oli kõigest mingi saaliturna..suurel väljakul ma usun oleks seis vastupidine.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Ah ok teeme vaherahu!!!oleme niikui nii kõik ühe asja eest väljas et areneks eesti jalgpalli tase ja üldine jalgpalli kultuur.teie flora toetajad keda on teadagi piisavalt palju ei pea kõike südamesse võtma aga lihtsalt arusaamatu on see kuidas te kõigi flora tegevustega rahul olete.

                                rohkem ei ütle tallinna Fc flora kohta ühtegi halba sõna.

                                edu teile uuel hooajal!!!!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X