320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    veel täpsustuseks, et ega sada protsenti süüst pole puhtad ka treenerid selge see, et neil on ka suur roll motiveerida ka mängijaid edasi töötama jne.....aga noh kui mängija ikka üldse ei viici või ei taha, siis ega nemad ka imet korda ei saada
    fc pohmell

    Kommentaar


      Algselt postitas pedro
      Kui nemad seal mängisid, siis oli Tulevik ikka teistsugune meeskond kui praegu.
      Aga muidu räägid õigust, et kõva iseloomu ja töötahtega on kõik võimalik. Kahjuks aga on neid talente väga vähe, kes näeksid nii ropult vaeva.
      Tegelikult on ju kurb, et meie Eesti niigi vähestest andekatest noortest paljud ei löögi läbi. Õnneks viimasel ajal on asi veidi paranenud- Puri, Anier, Ojamaa, Tamm, Belov.
      huvitav, et Belovist on saanud meil täht ja talent. läks vanematega Saksamaale ja mängib seal noortes.
      igal juhul mina mainiks enne Belov näiteks Sten Teinot; tema on talent ja võik seda sinu nimekirja täiendada ...

      Kommentaar


        Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
        mul on kole tahtmine seda siis avaldada, se on näide kuidas üks triibulise särgi kandja ei mõista klubi värve kohe mitte, mis meile pühad ja otsustab teha midagi äärmiselt nõmedat ja solvavat nii klubile, kaas fännidele, meeskonna kaaslastele ja paljudele teistele.

        Patu oinas ja tema pilt.

        404 Not Found
        ..on kõik mis ma sellelt lingilt näen???
        RummaBastards!

        Kommentaar


          Algselt postitas jansa Vaata postitust
          404 Not Found
          ..on kõik mis ma sellelt lingilt näen???
          Aga miks mina pilti näen?

          Kommentaar


            Algselt postitas buub Vaata postitust
            Aga miks mina pilti näen?
            ei tea, vbla kuskil varasemast ajast temp failides... mul samuti error. wuppi, äketse saad pilti kuhugi mujale kah üles panna?

            Kommentaar


              Ma ka enam ei näe, aga ükspäev veel nägin...
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                pole ju midagi... mingi noor poiss võttis nina täis ja proovis tüdrukute ees vaimukas olla... julm probleem. Sigatsevad fännid staadionil võivad hoopis suuremate lollustega hakkama saada ju
                Lisatud failid
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Ma mõtlesin, et mingi eriti provokatiivne pilt, aga...no see pole küll midagi märkimisväärt. :P
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Duubeldan!

                    Kommentaar


                      Lemmiku klubi logo kinni katmine mingi alkoholi toote logoga ei ole mu arust just väga õige tegu..
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        laua viin on eesti religoon!
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Pole väitnudki, et õige tegu oli, aga pildile tuli alguses selline reklaam, et kohe ei teadnudki mida kõike sealt võib tulla.

                          Kommentaar


                            sry, kui kellegi arvates käitusin valesti, tüübi enda kontol on huvidesse isegi flora ära märgitud, seega kas sa käituksid sama moodi selle klubi särgiga, kellest sa huvitatud oled, vist siiski mitte.... praeguseks on ta selle foto oma akaundi alt ära kustutanud ja ilmselt häbeneb seda lollust. Mina isiklikult ei teeks ennast ka laua alla juues Levadia särgiga sedasi
                            "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                            http://runplus.wordpress.com

                            "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                            Kommentaar


                              patt oleks lambanahast vesti peale russki standarti silt kleepida:O

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                patt oleks lambanahast vesti peale russki standarti silt kleepida:O
                                patt on ka Flora särgis russki standarti juua :O
                                2 lk mingi suvalise jorsi särgist, jätkake palun!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X