320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
    Kohe näha milline taseme vahe, Kalju kes teeb koos ka pisut trenni (üks mäng neil olnud), aga mida teevad Florakad. Vist nagu polekski varem palliplatsil viibinud välja arvatud mõne erandiga. Aff sai esimesel poolajal hästi hakkama, Rüütli paistis ka paaril korral silma. Penaltist ja sellele järgnenud momendist siis, et peab rohkem harjutama. Ja kuidas siis latist tagasi tulnud pall nii selgelt üle värava lüüa natuke lähemalt väravale, ei mõista. Teist poolaega ma kommida ei oska, kuna otsustasin ära minna.
    teine poolaeg esimesed 30-35 minutit oli väga võrdne mäng aga siis kui lõpus otsustasid äärekaitsjad ette tormata ja sinna ka jääda, siis tulid juba mingid neli kahele rünnakud jne, et teise poolaja lõpp vajus ära.Ise lasin teine poolaeg väravas hullu prohmaka läbi...
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Naised saunsas rääkisid, et Jan oli man of the shit olnud
      Mul lõi närvipõletik välja, muidu oleks täiega saand terve 2. poolaja mängida.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas HaTe Vaata postitust
        Lõhkusid kodustaadionit? Naljateed. Sa oled küll vastav mees enda roosade pantritega rääkima staadionite lõhkumisest ja rüüstamisest. mulle meenub vägagi teie tehtud trikk pärnus,ning ka Arenal kui peldiku paberirullid hakkasid lendama.Niiet selle kohapealt arvan,et peaksid vaikima,Aga kui jutt toolidele siiski,siis peaks mainima,et need toolid mida lennutati,olid ammu enne floralaste tulekut puruks
        Ja see et tool oli lahtiselt andis teile õigustuse seda loopida-tundub et teie laul sellest et olete eesti parimad pojad on nalja number-eesti downimad pojad pigem...... Kuulda oli ka et isegi karguga indiviidi kohta oli teil kommentaare rohkem kui kyllaga......... Järgmine kord kui tulete Kalju fännidega mängima võtke ämber ka kaasa-on parem palle kokku korjata väravast
        I`m not scared of dying, I just dont want to

        Kommentaar


          nõmme uljad poisid tahtsid vist ikka näidata, et nemad külma ei karda, lühikeste pükstega mängida kui -9 on väljas. ma juba kujutan ette kui ennast täis kõik peale mängu olid.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Algselt postitas Aadu ja viinad
            Väga lahe üritus oli. Lootsin küll terake rohkem kalju toetajaid aga ma arvan et meid oli kuulda küll. Kui läksin rääkima vastas poole fännidega siis osad tüübid lihtsalt keerasid selja ja andsid mõista et võin ära minema minna. Kuigi mulle väga meeldib selline fännide ühendus nagu "parem tiib" ja mulle meeldib ka nende ideoloogia siis selline suhtumine lisas väikese tõrva tilga minu meepotti.
            Aga muidu päikest siia niigi sombusesse maailma.


            Väga tore on kuulda,et keegi ka Paremat Tiiba sallib ja kõiges ka pattuoinaks ei pea,nii nagu üldjuhul on.Vb oli asi selles,et kõik inimesed hakkasid mõtlema,et tullakse jälle midagi halisema kui ``halvad`` ollaks ja ei tahetud seda kuulata.Igasthaes minu vabandused sinu ees parema tiiva eest Märtsis tule ja proovi uuesti konktakteeruda
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              Kõik oli rokenroll ja buugivuugi... Ühesõnaga: Vägev!
              Respekt Paremale tiivale, paarile kutile 5. sektorist ja Kalju fännidele, kes talispordifännidest fanaatikutena viitsisid enda persed -10 kraadiga ikkagi Lillekülla vedada ja häälekalt kaasa elasid...

              Platsil me võisime kotti saada, kuna poisid mängisid esimest korda üldse koos, kuid tribüünil võimutsesime me ülekaalukalt.

              Mingit olematut staadioni lõhkumist ei hakka ma isegi kommenteerima ja vpiigo, whoever.... Tule ütle seda kunagi otse näkku, ahv.

              Hu Hu Hu Hu Hu Hu Flora, Hu Hu Flora, Hu Hu Flora!
              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

              Kommentaar


                Algselt postitas 818 Vaata postitust
                Kõik oli rokenroll ja buugivuugi... Ühesõnaga: Vägev!
                Respekt Paremale tiivale, paarile kutile 5. sektorist ja Kalju fännidele, kes talispordifännidest fanaatikutena viitsisid enda persed -10 kraadiga ikkagi Lillekülla vedada ja häälekalt kaasa elasid...

                Platsil me võisime kotti saada, kuna poisid mängisid esimest korda üldse koos, kuid tribüünil võimutsesime me ülekaalukalt.

                Mingit olematut staadioni lõhkumist ei hakka ma isegi kommenteerima ja vpiigo, whoever.... Tule ütle seda kunagi otse näkku, ahv.

                Hu Hu Hu Hu Hu Hu Flora, Hu Hu Flora, Hu Hu Flora!
                Mis sul mõistmatuks jäi-mõtetud mehed on need vennad kas loobivad väljakule asju-kui muud mood ei oska mingu ja loopigu oda või midagi sellist..... Fänlus on väga tervitatav aga austus vastasmeeskonna vastu on sama tähtis.....Võta igati rahulikult ja kui leian vajaduse ja põhjuse , et sulle ja teiastele otse midagi ytlema tulla siis ole päris kindel et tulen ka.
                Last edited by vpiigo; 02.02.09, 10:09. Põhjus: liiga isiklukuks läksin-soovisin seda muuta
                I`m not scared of dying, I just dont want to

                Kommentaar


                  Ma loksun praegu Vilniuse-Riia vahelises Eurolinesi bussis, tegin Flora koduka lahti ja näen ,et saame Narva sibulate käest 0-2 põske. Mis tomub krt.?
                  Kas hakkab jälle nuss pihta nagu eelmise hooaja alguses?
                  Tundub ,et Narva eelmine mäng Levadiaga 0-0 polnudki koba .
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Oh, bussis saab internetti kasutada, ma ei teadnudki. Kas nendes Eurolines bussides midagi head veel on? Kukleid ka pakutakse?
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                      Oh, bussis saab internetti kasutada, ma ei teadnudki. Kas nendes Eurolines bussides midagi head veel on? Kukleid ka pakutakse?

                      Hea on see,et oleme bussijuhiga ainukesed reisijad ausõna. Aga kukleid ei ole, need jäid Vilniuses bussijaama ,kõndisid seal ringi ja küsisid 30.- euri ühe suutäie eest
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Hea on see,et oleme bussijuhiga ainukesed reisijad ausõna. Aga kukleid ei ole, need jäid Vilniuses bussijaama ,kõndisid seal ringi ja küsisid 30.- euri ühe suutäie eest
                        kui riiast läbi kimad,, siis anna teada, mis u19 seis on. kurat kuskilt ei leia seisu.

                        Kommentaar


                          Nii ,et siis Narva käest saime suhkami . Väheke ärevaks teevad sellised tulemused ,enne hooaja algust.Kuhu on kadunud aastalõpu hoog?
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Medrox Vaata postitust
                            kui riiast läbi kimad,, siis anna teada, mis u19 seis on. kurat kuskilt ei leia seisu.
                            Krt. ei jõua mängule .Oleks seda kellaaja muutust teadnud siis oleks varasema bussi peale kimanud ja oleks ka mängu näinud. Eks ma katsun uurida.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Ma loksun praegu Vilniuse-Riia vahelises Eurolinesi bussis, tegin Flora koduka lahti ja näen ,et saame Narva sibulate käest 0-2 põske. Mis tomub krt.?
                              Kas hakkab jälle nuss pihta nagu eelmise hooaja alguses?
                              Tundub ,et Narva eelmine mäng Levadiaga 0-0 polnudki koba .
                              Muide 1-1 oli too mäng,Narva võib see hooaeg julgelt kullapretendentide hulka arvata,Raika eesotsas ja kui veel koosseis ka samaks jääb

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Medrox Vaata postitust
                                kui riiast läbi kimad,, siis anna teada, mis u19 seis on. kurat kuskilt ei leia seisu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X