320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    narva mäng oli palju loovam ja ideede rohkem flora pusis mis ta pusis aga ei midagi.Narvast võiks esile tõsta esimesel poolajal paramal äärel mängind seltsimees kollastes sussides kahjuks ei suutnud tuvastada kellega oli tegu samas oli Ivanov ka hea Gruznov paistis silma teisel poolajal suitsu kimumisega flora poolelt ei oskagi kedagi ära mainida kuidagi tujutult mängisid kõik

    Kommentaar


      Nonii Must hobune siiski suutis üllatada. Enne hooaja algust selline asi tekitab küll pisut hirmu.Loodan et Rüütli suudab siiski enne hooaja algust mehed töötama panna,sest hooaja keskel selliseid vigu lubada ei tohi!
      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

      Kommentaar


        Mitte et sellest mingeid erilisi järeldusi teha tuleks, kuid 4. veebruaril oli Narva Florast selgelt parem meeskond. Just meeskond. Kui Flora asus ründama, siis üritasid kõik ise teha, paraku ebaõnnestunult. Narva mängis meeskonnana ning kui kutid said aru, et ise ei saa, lükati pass kaaslasele ning saadi paremasse olukorda. Väga ilusaid seinasööte kasutati.

        Kollaste putsadega kutt peaks olema Bazjukin, aga kuhu on Dubõkin kadunud, kas sai välismaale?

        Kommentaar


          Tõepoolest, täna oli Narva selgelt parem igas elemendis. Floral jäi nagu kokkumängust puudu. Flora äärepoolik tõi oma ääre ilusti sisse aga äärekaitsjad ei tõusnud seda ära kasutama jne.
          Ärme siiski unusta, et see kõigest treeningmäng ja hooaja alguseni terve kuu veel aega. Mina näen igatahes Floral piisavalt perspektiivi, et kullale mängida.
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar



            ei hakka vast oma teemat tegema..ning pealegi hakkab tema ülesanne olema väravavahtide treener TPS-is.

            Kommentaar


              Eks Floral oli palju puudujaid ka nagu zahhovaiko, ahjupera, taar. Ega rohkem vist ei olnudki, aga just väravalööjad olid puudu. jee

              Kommentaar


                väikene offtopic aga Juha Hakola on Soome A-koondise nimekirjas, kes mängivad 11.2 Portugali vastu Faros.
                tubli töö Flora.

                Kommentaar


                  Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                  väikene offtopic aga Juha Hakola on Soome A-koondise nimekirjas, kes mängivad 11.2 Portugali vastu Faros.
                  tubli töö Flora.
                  väga hea meel Juha üle ja Juhaga ise ka suhtlen ja ta ütles, et on vägaväga tänulik Pasile, kes ta uuesti üles töötas ja tal oli parasjagu õnne ka, et Florasse sattus
                  Ma olen enam kui kindel, et sellel poisil on väga suur tulevik ees ja ei imesta kui ta Heraclesest kiiresti vehkat teeb.Suvel ju ta SoomeU21 koondisega EM-finaalturniiril kus jääb rohkem kui 100% mõnele tippklubile silma.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Huvitav...seoses brasside mänguga..ja piletite loosimisega... see aasta pole vist mõtet hooajakaarti pikendada... kui sooviks brassi mängu piletite loosimises osaleda.. et kui hooajakaart siis vist pole võimalik osaleda.. ma küll ei näe mis moodi oleks võimalik... hmmm...
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rauno Vaata postitust
                      Huvitav...seoses brasside mänguga..ja piletite loosimisega... see aasta pole vist mõtet hooajakaarti pikendada... kui sooviks brassi mängu piletite loosimises osaleda.. et kui hooajakaart siis vist pole võimalik osaleda.. ma küll ei näe mis moodi oleks võimalik... hmmm...
                      Sama küsimus ka endal, et mis moodi see toimima hakkab. Näiteks võiks anda kaardi omanikele näppu ka pileti? Nii saaks ka teada täpsed pealtvaatajate arvud.

                      Sama küsimus kerkib ilmselt ülesse ka Nõmme Kalju toetajatel, kes piletilevist hooajapiletid ostavad.
                      tulevik on tunni aja pärast

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et nii tehaksegi, et kui veab pistetakse sulle piletikontrollis pilet näppu

                        Kommentaar


                          Ei usu. Eks ikka kutsutakse statale jne.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                            Ma arvan, et nii tehaksegi, et kui veab pistetakse sulle piletikontrollis pilet näppu
                            et piletimüüja vaatab näo järgi? kõva loos küll siis
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Ei usu. Eks ikka kutsutakse statale jne.
                              ma loodan, et sa vähemalt ise said aru, mis sellega öelda tahtsid
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Päris naljakas kui loosimine toimub poolajal ja peale seda on jälle tribüünid tühjad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X