320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Läheb kuidas läheb, karika saab endale Tallinnast pärit meeskond, kes riietub enamasti rohelise-valge kirjusse võistlusdressi..
    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

    http://runplus.wordpress.com

    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

    Kommentaar


      Rootsi esiliiga tiimidelt pähe saada on muidugi hapu värk. ühinen pessimistidega
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Asi ei ole nii väga Rootsi esiliiga tiimides, sest sellise tasemega klubides mängivad ju ka meie koondislased, vaid pigem selles, mismoodi on Flora mänginud (tõsi, olen näinud ainult Eestis peetud mänge)

        Kui aastalõputurniiril liigutati palli väga ilusti ja tundus, et Rüütli tulek Florasse on väga positiivne, siis hetkel ma selles nii kindel ei oleks. Aga täpsemalt näeb asja ära juba märtsikuu esimestel päevadel.

        Kommentaar


          polegi midagi !! teiste vastu on, võtku õppust ja olge sama julged poisid ja ajage nilbust välja!!! Eesti rahvas on arg raisk, see on ka võibolla üks põhjuseid miks meid raisk kunagi koguaeg okkupeeriti.

          Kommentaar


            Võinii?? Selle infoga pole mul midagi pealehakata, kuna ma olengi endasilmis tühikargaja! )

            Kommentaar


              Seda on kindlasti ja vaja, ning suured tänud sulle selle kirka soovituse eest või kuidas sellekohta öelda.. :P

              Kommentaar


                ma võin jätta igava ja mõttetu tüübi mulje endast siin teie arust, kuid ma leian ausalt et nilbusi võiks kuskil mujal teemas kirjutada, kui seda nii väga teha tahad, OT on üks selle jaoks loodud kohtasid, siin aga võiks arutada Floraga seotud asju....


                teemasse...

                Ma ei tea mis seis meil Floras praegu mängiatega toimub, kuid nii palju kui näinud ise sel kevadel ja lugenud protokollide põhjal tehtud tulemusi, siis väga palju kasutatakse hetkel noori, kellest mõne nägu mulle täitsa võõras olnud, sammuti on ka ridadest vägagi korralikud mängumehed lahkunud. Hakola läks hollandisse, Ahjupera Kingist paremat tulemust tegema ETOs, Reim lõpetas ültse ära, Hurt müüdi ühe suur konkurendi Kalju ridadesse, kus on ta väga head tööd näidanud ja Allas peaks vist hetkel veel vigastatud olema.. Praegu tehakse veel viimaseid treening mänge, et kontrollida noorte sobivust meile harjunud põhimängiate hulgas. Kuid isiklikult arvan, et kui ka Karikamängus peaks kehv tulemus tulema, siis 2-3 vooru pärast peaks seis muutuma paremaks. Praegu on aga 3 väga tugevat mängu üksteise otsa järjest tulemas, karikas Levadiaga, esimene ring Kaljuga ja siis juba teises ringis taas Levadiaga....
                "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                http://runplus.wordpress.com

                "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                Kommentaar


                  Heiki, ei viitsi tsiteerida, kuid Hurta sooviti juba eelmise hooaja eel ära saata, kuid Pasi oli resoluutne ning nõudis Hurta võistkonda või tema lahkub ning tema üks lemmik lapsi jäi klubisse seni kuni tema boss oli. Kõlakad olid ka et Pasi soovib Hurta soome tirida, kuid kahjuks ei tea mis sellest sai ning Kalju sai väärt unversaali.

                  Üldiselt ainukesed satsid kellega Rüütli peaks arvestama on Trans ja Levadia. Kalju võib ju paberil superhea olla, kuid nagu minevik on näidanud nii väljaku ääres kui ka niisama analüüsi võistlusel siis Kalju treeneripink jääb siiski veel Ratnikovile,Prinsile ja Rüütlile selgelt alla.

                  Loodetavasti siis see noorte usaldamine tasub ära ning hooaja jooksul nad seda kevadist usaldamist vääriliselt klubile tasustavad.

                  Kommentaar


                    noori tulebki usaldada ja mängitada, muidu nagu Salumetsa "Kalev", kus juhiti 20 punktiga, aga ikka noored pingil.
                    minu silmis tegelevad tõsiseltvõetavalt noortega Tallinnas ML klubidest vaid Flora, Levadia ja Tallinna Kalev.
                    Nõmme Kaljut paraku sinna ritta lisada ei saa. neil läheb enamus auru meestele, aga noortes loobus eelmisel hooajal mitu võistkonda isegi lõpuni mängimast.

                    Kommentaar


                      Eks Kaljut võib mõista, kuna neil on tipp veel vallutamata ja tahavad seda saavutada. iseasi, kas saavad seekord tippu. Pakuks neile ikka 4. või 5. kohta. Küllap allesjäänud suur kolmik oma medalid ära võtab. Kalju saagiks jääb neilt punktide röövimine aeg ajalt. Asi seegi jee

                      Kommentaar


                        Teisipäeval siis rahvale pakkuda soojenduseks u19 eliitliiga avamäng peale, mida toimub superkarika finaal ja sellele järgneb veel üks eliitliiga mäng.

                        Ajage ennast staadionile ja vaadake Eesti jalkat =D .

                        Kommentaar


                          Rooba liitubki Floraga, läheb huvitavaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Rooba liitubki Floraga, läheb huvitavaks.
                            Ilmselt ei leidnudki omale välismaal kosilast. Rooba on meile kindlasti vajalik mees ,kuid alaline vigastuste oht on teda kahjuks kogu karjääri jooksul on kummitanud.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Rooba on super täiendus. Vasakkaitse oli peale Sido lahkumist tõsiseks murekohaks.

                              Vigastused on küll Rooba karjääri räsinud, kuid loodame, et Flora eest mängides keerab ta oma karjääris uue lehekülje (vigastustevaba lehekülje).
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                jah, väga hea täiendus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X